Янукович в боротьбі з "Перцем" продовжує справу Сталіна?
Державне управління справами вирішило припинити існування улюбленого українцями та єдиного в країні гумористично-сатиричного журналу «Перець», маскуючи своє рішення збитковістю та незатребуваністю журналу.
Державне управліннясправами вирішило припинити існування улюбленого українцями та єдиного в країнігумористично-сатиричного журналу «Перець», маскуючи своє рішення збитковістю танезатребуваністю журналу.
Про це мені повідомилиобурені громадяни, під час депутатського прийому.
Прикро, що ідея закриття видання виникла саме передпочатком передплатної кампанії, адже ДУСя заборонила вносити «Перець» докаталогу Укрпошти та не надала можливості редакції журналу знайти шляхи ліквідаціїмінусового сальдо. Ймовірно, що передплата не здатна повністю покрити бюджетжурналу, але, за існуючих обставин, поціновувачі «Перцю» могли активізуватизусилля та завдяки збільшенню передплачених примірників мінімізувати фінансовізбитки.
Журнал «Перець» за часи свого існування пережив багатонегараздів та за більше ніж 90 років практично не припиняв виходити. Лише вперіод сталінських репресій, коли членів редакції звинуватили в тероризмі та арештували,«Чорний перець» (попередня назва видання) тимчасово був закритий. Але в 1941 році, переживши ребрендінг, «Перець» був реанімований та продовжував існування до сьогодні.
Зверніть увагу! Журнал виходив безперервно в тому числі іпід час війни, коли незважаючи на всі інші складнощі, знаходилися кошти іможливості видавати цей журнал. Тому не віриться, що журнал, який є своєрідним національним надбанням, журнал з яким пов’язані імена Остапа Вишні, Олександра Довженка, Олександра Ковиньки, Степана Олійника, Федора Маківчука, Павла Глазового та інших класиків української літератури, може зникнути через те, що ДУСя вирішила зекономити на «небезпечному» гуморо-вибуховому часописі».
Враховуючи вищезазначене, я звернувся до Президента України В.Януковича як до високопосадовця, якому прямо підпорядковане Державне управління справами, з проханням знайти можливості збереження майже раритетного гумористичного журналу «Перець». І не повторювати той ганебний випадок, коли журнал був репресований Й. Сталіним.
Не одне покоління українців виховувалось на цьому виданні. Ми вчилися сміятися разом із «Перцем». Не один раз той іронічний та гострий гумор українських письменників давав нам підстави сміятись тоді, коли слід було плакали. Невже і зараз українцям не до сміху? Навпаки я переконаний, що зараз нам, як ніколи, вкрай потрібен справжній, щирий гумор.
Нагадаю, «Перець» —український сатирично-гумористичний ілюстрований журнал та один з двохнайпопулярніших гумористичних журналів СРСР (разом із московським«Крокодилом»). На початку 1986 р. тираж «Перця» становив 3,3 млн. примірників.Велику популярність журналу забезпечив Остап Вишня.
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський 27.06.2025 12:07
- Оцінка девелоперського проєкту з позиції мезонінного інвестора, як визначити дохідність Роман Бєлік 26.06.2025 18:39
- Весна без тиші: безпекова ситуація на Херсонщині Тарас Букрєєв 26.06.2025 17:24
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок Антон Новохатній 26.06.2025 16:20
- Коли рак – це геополітика. Або чому світ потребує термінової операції Дана Ярова 26.06.2025 12:35
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України Валерій Карпунцов 26.06.2025 12:18
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 716
- Як керувати бізнесом за тисячі кілометрів і залишатися лідеркою: мій особистий досвід 617
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 260
- Реформа "турботи" 182
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 113
-
Шалений дефіцит ракет. Чому чиновники гальмують розвиток системи ППО-ПРО України
35828
-
Чому ми роками терпимо токсичних людей і як захиститися від маніпуляторів
Життя 11604
-
Літній базовий гардероб – 2025: як зібрати стильну і зручну капсулу – пояснює стилістка
Життя 6299
-
21 удар по одному заводу. У Дрогобичі розповіли про наймасштабнішу атаку за час війни
Бізнес 3861
-
Антиамбітність – не лінь, а вибір: чому slow success набирає обертів
Життя 2528