Автор
Корпоративна безпека та детективна діяльність
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада власть война выборы газ газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты децентралізація доллар донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан европа економіка ЕС Євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет Ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры налоговый кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции Экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Кадровий голод: тенденції

25.10.2017 19:39
Короткий аналіз досліджень провідних рекрутингових компаній, соціологічних досліджень, даних Державної служби статистики України та відзивів роботодавців.

Служба безопасности аграриев

07.10.2017 14:36
Заниматься поиском виновных в мелких хищениях, инструктировать персонал охраны и согласовывать договора на обслуживание – это тоже нужно. Но… современный начальник службы безопасности компании – прежде всего, управленец

M&A: кадрові ризики або чому поглинання не виправдовують очікування

18.07.2017 11:26
За даними M&A Ukraine Database кількість угод M&A в 2016 році збільшилась майже в 2,5 рази до 84 у порівнянні з попереднім роком. Найбільша кількість угод злиття та поглинання у секторах банківських послуг, будівництва та нерухомості і АПК.

Кадровая безопасность: с чего начинать?

23.06.2017 10:29
Обувь перед покупкой примеряем, чтоб не муляло и не натерло при ходьбе. На рынке сметанку или творожок всегда попробуем на вкус – не горчит ли, чтоб было по вкусу и не выбросить после покупки. А кадры? Их так же нужно примерить к чему-то, опробовать.

Неплатоспроможність є, відповідальності немає

22.01.2017 13:22
Із 180 банків залишилося менше 100. Сума втрачених коштів становить приблизно 240 млрд. грн. І-і-і?

Кібербезпека: ідентифікація

26.11.2016 10:05
Тривале, незручне і кропітке дійство для власника картки – проходження двох чи більше рубежів захисту. Але, у сучасному світі, протистояння зручності і безпеки стане класичним!

Превентивна готовність. Обшук!

17.11.2016 14:37
На сьогоднішній день юридичні компанії, адвокати по кримінальному праву намагаються освоювати новий рівень послуг для клієнта – попередження негативних проявів правоохоронних органів на підприємстві.

Конкурентна розвідка

08.11.2016 19:12
Розвідники, шпигуни, детективи… Хто в дитинстві не захоплювався їх віртуозними прийомами, хитросплетеними комбінаціями та, здавалося, фантастичними трюками. Хтось залишив це у дитячих мріях, а хтось проніс із собою і реалізував у свідомому житті.

Силова безпека компанії

29.10.2016 17:09
Силова безпека включає в себе технічну укріпленість, фізичну охорону, охоронно-пожежну сигналізацію (ОПС), систему відеонагляду (СВН) та систему контролю доступу (СКД).

Комплексна система безпеки

28.10.2016 11:53
Дані статистики свідчать про те, що 78% загроз компанії – наслідки порушення регламентів та інструкцій співробітниками. І всього лише 3-5% - зовнішні загрози від конкурентів чи силового вторгнення.

Современность...

16.10.2016 17:08
Давайте уже осознаем, кто еще не осознал, тот факт, что надеяться больше не на кого.

Перевірка кандидатів при прийомі на роботу

06.10.2016 13:41
Кількість виставлених бар’єрів при прийомі на роботу залежить від рівня вакансії, яку планується замістити. Але так чи інакше, основний тягар лягає на дві служби – по роботі з персоналом та служби безпеки.

Ефективність HR-ів. Погляд зі сторони

29.09.2016 14:59
Риба шукає де глибше, людина – де краще. Так повідує нам народне прислів’я. Прислів’я давнє, та якщо пройшло через роки, то неспроста. Плинність кадрів, «незакриті» вакансії, резюме претендентів – все це стало буденністю для установ та організацій, незалежно від їх форми власності. Але як вибрати саме того кандидата, який би максимально влаштував роботодавця? Який не звільниться після 6 місяців роботи? Який не зробить звільнення «проблемним» та інше?

Оскарження рішень ДВС. Строковість

27.09.2016 11:40
Чим далі в ліс, тим більше дров. З плином часу державна виконавча служба вже халатніше відноситься до виконання своїх прямих обов"язків. Викликано це багатьма факторами, як об"єктивними так і суб"єктивними. Та чи повинні потерпати від цього учасники провадження?

Як не стати заручником безнадійної заборгованості

21.09.2016 21:58
Як бути організаціям чи установам, де відбувся факт розкрадання чи шахрайські дії, які призвели до значних втрат? В кращому випадку, є внутрішній нормативний документ , який регламентує порядок проведення службових розслідувань або ж положення про відшкодування завданих збитків.

Нестандартні ситуації в компанії

19.09.2016 12:24
В теперішньому часі співробітники будь-якої компанії, яка намагається давати результати і працювати з прибутком, підтримують досить високий рівень трудової активності. Так званий режим багатозадачності значною мірою впливає на психоемоційний стан персоналу. Та, незважаючи на це, більшість співробітників пристосовуються до такого темпу роботи і для них це стає нормою.