Про автора

Юлія Павлюченко Партнер Юридичної фірми "О2", доцент, к.ю.н.

Кандидат юридичних наук, доцент, партнер Юридичної фірми "О2", в.о. завідувача кафедри господарського права Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Освіта. У 2002 р. закінчила Донецький національний університет за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація юрист.

У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію за темою: "Правове регулювання діяльності по реалізації арештованого майна"; у 2011 р. отримала вчене звання доцента.

Викладацька діяльність. З 2005 року займаюсь викладацькою діяльністю. З вересня 2009 р. по серпень 2018 р. – доцент кафедри господарського права Донецького національного університету імені Василя Стуса, з вересня 2018 і по цей час – виконувач обов’язків завідувача цієї кафедри. Курси, що викладаються: "Аграрне право", "Юридичне обслуговування суб’єктів господарювання", "Проблеми господарсько-правової відповідальності", розроблені авторські спецкурси "Захист прав споживачів" і "Реалізація господарсько-правової відповідальності".

Самостійно підготовлено близько 60 наукових і навчально-методичних робіт, монографію; у співавторстві: 3 колективні монографії, навчальний посібник з аграрного права, практикум з господарського права.

Стаж науково-педагогічної діяльності складає 13 років.

Професійна діяльність. Маю досвід практичної роботи більше 10 років, у тому числі з юридичного супроводу господарської діяльності.

У період квітня 2013 р. пройшла наукове стажування у Донецькому регіональному відділенні Національної школи суддів; протягом 5-9 грудня 2016 р. – курси підвищення кваліфікації "Угода про асоціацію між Україною і Європейським Союзом: право, економіка, суспільство" в рамках проекту TEMPUS "Розробка магістерської програми з європейського і міжнародного права у Східній Європі – IntelEULawEast" та 12-15 грудня 2016 р. – закордонне стажування у Scientific Consulting Community "Open Europe" Республіка Словаччина.

Брала участь у написанні правових висновків за зверненням Конституційного Суду України, народних депутатів України щодо проектів законів, а також наукових висновків з правових питань на звернення суб’єктів господарювання.

У 2017 році виступила тренером сертифікатної освітньої програми "Медичне право" (організована Донецьким національним університетом імені Василя Стуса за підтримки Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації).

З 2018 року – партнер Юридичної фірми "О2".

Сфера професійних та наукових інтересів: реформування правничої освіти, юридичний супровід клінічних випробувань; юридичний супровід господарської діяльності; застосування господарсько-правової відповідальності; і правове забезпечення функціонування аграрарного ринку.

Контакти
E-mail: [email protected]