Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.03.2016 08:39
Щодо майбутнього статусу зеленої зони по вулиці Чорнобильській в Києві
Допомога громаді Святошинського району м. Києва у реалізації бажання захистити зелену зону та створити сквери на честь загиблих в АТО та пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи є достойним внеском у виконання Указу Президента №702/2015 від 14 грудня, яким
У жовтні 2015 до Секретаря Комітету з питань екологічної політики надійшло звернення, яке було підписане мешканцями декількох багатоповерхівок, щодо захисту зеленої зони навколо меморіального комплексу пам'яті жертвам Чорнобильської катастрофи від планованого будівництва торгового центру, МАФів, які розташовані в порушення ПДР, продають тютюн та спиртні напої біля Меморіалу Чорнобилю, дитячого майданчика та поліклініки. На зеленій зоні пропонувалось створити Алею пам'яті жертвам Чорнобильської катастрофи у Святошинському районі міста Києва. В ході вивчення даного питання виявилось, що внаслідок незаконних дій мерії 2007 року було виділено земельну ділянку на прибудинковій території, зеленої зони та за сусідством церкви, меморіального комплексу пам'яті жертвам Чорнобильської катастрофи під будівництво торговельного центру розміром аж 0,0543 га !
Підтримуючи ініціативу місцевих мешканців, було напрацьовано ряд депутатських звернень, зокрема, до районної, міської адміністрацій. Відповідь отримували у формі відписок, сканів з кадастрових карт з формулюванням "земельна ділянка знаходиться у приватній власності ТОВ "Будівельна фірма "ЛОК" з визначеним цільовим призначенням - будівництво та експлуатація закладів торгівлі та громадського харчування" на земельній ділянці - 0,0543 га !
І ні слова не було у відповіді Святошинської районної держадмінстрації щодо захисту зеленої зони та створення Алеї пам'яті жертвам Чорнобильської катастрофи вздовж вулиці Чорнобильської. До речі, станом на сьогодні, стало відомо, що дана територія була втретє перепродана.
Не чекаючи приходу справедливості, я запропонувала тодішньому очільнику Святошинської РДА діяти на випередження. Якщо не виявляється можливим створити цілісну Алею пам'яті, можна створити два сквери на вільній зеленій зоні і таким чином забезпечити постійний благоустрій в майбутньому та неможливість побудови ТЦ на неправомірно виділеній земельній ділянці. До цього часу продовжували отримувати технічні роз’яснення, які ніяк не наближували до мети – висловленого бажання громади захистити зелену зону та вшанувати пам'ять героїв Чорнобиля.
У вечері 4 березня, на спільній зустрічі з небайдужими мешканцями, депутатом Святошинського району Прохором Антоненком у Київраді, представником Святошинського осередку Спілки ветеранів АТО, Головою правління районного осередку Спілки власників житла міста Києва Надією Стецюрою вирішили все таки продовжувати створювати сквер з подальшим облаштуванням.
Це буде достойний внесок громадськості району, небайдужих киян, активістів у виконання Указу Президента України №702/2015 «Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», який Президент України підписав 14 грудня 2015 року і оголосив 2016 р. – роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.
Підтримуючи ініціативу місцевих мешканців, було напрацьовано ряд депутатських звернень, зокрема, до районної, міської адміністрацій. Відповідь отримували у формі відписок, сканів з кадастрових карт з формулюванням "земельна ділянка знаходиться у приватній власності ТОВ "Будівельна фірма "ЛОК" з визначеним цільовим призначенням - будівництво та експлуатація закладів торгівлі та громадського харчування" на земельній ділянці - 0,0543 га !
І ні слова не було у відповіді Святошинської районної держадмінстрації щодо захисту зеленої зони та створення Алеї пам'яті жертвам Чорнобильської катастрофи вздовж вулиці Чорнобильської. До речі, станом на сьогодні, стало відомо, що дана територія була втретє перепродана.
Не чекаючи приходу справедливості, я запропонувала тодішньому очільнику Святошинської РДА діяти на випередження. Якщо не виявляється можливим створити цілісну Алею пам'яті, можна створити два сквери на вільній зеленій зоні і таким чином забезпечити постійний благоустрій в майбутньому та неможливість побудови ТЦ на неправомірно виділеній земельній ділянці. До цього часу продовжували отримувати технічні роз’яснення, які ніяк не наближували до мети – висловленого бажання громади захистити зелену зону та вшанувати пам'ять героїв Чорнобиля.
У вечері 4 березня, на спільній зустрічі з небайдужими мешканцями, депутатом Святошинського району Прохором Антоненком у Київраді, представником Святошинського осередку Спілки ветеранів АТО, Головою правління районного осередку Спілки власників житла міста Києва Надією Стецюрою вирішили все таки продовжувати створювати сквер з подальшим облаштуванням.
Це буде достойний внесок громадськості району, небайдужих киян, активістів у виконання Указу Президента України №702/2015 «Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», який Президент України підписав 14 грудня 2015 року і оголосив 2016 р. – роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427
Контакти
E-mail: [email protected]