Войовнича беззахисна Україна
Після анексії Криму і воєнного конфлікту на Донбасі Україна перемістилася у Глобальному індексі мілітаризації з 23-го на ...
Вчора було 25-річчя Збройних сил України. У першу чергу бажаємо щастя і здоров’я усім захисникам нашої Вітчизни! Вічна пам'ять загиблим за нашу свободу!
А тепер декілька фактів з цілком відкритих джерел.
Після анексії Криму і воєнного конфлікту на Донбасі Україна перемістилася у Глобальному індексі мілітаризації з 23-го на 15-те місце. При цьому, Росія посідає п'яте місце, США перебувають у рейтингу на тридцять першому місці, Німеччина - на сотому, а найбільш мілітаризованою країною світу залишається Ізраїль.
Частка України в світовому експорті озброєння становить 2,6 відсотка, що дозволило нашій країні зайняти дев'яте місце у десятці глобальних експортерів озброєння за підсумками 2011-2015 років згідно результатів дослідження Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем світу (SIPRI).
Міноборони офіційно дозволило використовувати в АТО кулемет «Максим» 1910 року випуску, який, за словами чиновників МО, має перевагу в тому, що не вимагає заміни стовбура після інтенсивної стрільби.
На тлі цих красномовних фактів наш президент не втомлюється повторювати мантри про побудову в Україні сучасного війська, яке самотужки захищає Європу і весь цивілізований світ від «навали зі Сходу».
Можна лише констатувати, що мілітаризація України полягає швидше в розгулі злочинності внаслідок тотального зубожіння населення та зростання кількості нелегальної зброї у вільному обігу. При цьому ми не маємо відповіді як реально підтримати безпеку поза зоною конфлікту на Донбасі. В той час як на передовій наші підрозділи тримаються на особистих вольових якостях, адже їх матеріально-технічна підтримка продовжує перебувати на вкрай низькому рівні добровольчих партизанських загонів.
Нас також годують казками про закордонну військову допомогу. У цьому контексті варто лише згадати про скарги українських біатлоністів (!) на неможливість придбати патрони в ЄС, оскільки європейські друзі відмовляються продавати їх в країну, де йде війна.
Отакі «подарунки» дістає з кишені влада нашим воїнам, попри те, що війна залишається головним «цапом відбувайлом» у всіх політтехнологічних схемах, котрі виправдовують казнокрадство і бездіяльність Порошенка і компанії.
Вони впевнені, що їм вдасться уникнути відповідальності за прорахунки на фронтах та безлад у тилу. Їх надихають веселі фото Яценюка з Вашингтону і щедрі інвестиції у власну охорону. Вони не зважають увагу на будь-який компромат та суспільний осуд.
Але ми все бачимо і пам’ятаємо. Тому попри усе вітаємо Збройні сили Україні зі святом! Рано чи пізно патріоти повернуться з фронту і виставлять владі свій рахунок сумління.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411