Системні рішення: самоорганізація в умовах «керованого хаосу»
Зокрема, сьогодні ми з партнерами активно працюємо над пропозиціями щодо системних організаційних змін у взаємодії домогосподарств з різноманітними структурами ЖКХ.
Не слід боятися хаосу, як такого. Це – природній стан нашого різнобарвного і яскравого життя. Ми не можемо ні на мить передбачати розвиток подій, але можемо і маємо вдосконалювати свої дії та гармонізувати їх з оточуючим середовищем. Саме тому непереборним є прагнення людини до вільного вибору. І саме тому сучасна цивілізація тотальної бездуховності усіма силами старається підмінити людині цей вибір фальшивими цінностями. Створити так званий «керований хаос», у якому насправді нівелюється роль особистості та губиться її жива душа.
На жаль, діюча українська влада усіма силами копіює найгірші моделі політичної поведінки у цьому від початку хибному глобальному проекті, який базується на тотальній брехні. Тому між владою і суспільством все глибше зростає прірва. Панує схема взаємної безвідповідальності – народ підживлюється черговими пустопорожніми обіцянками політиків, а політики та олігархи жирують за рахунок апатії та байдужості широких верств, котрі вже ні у що не вірять.
Натомість, наш досвід громадської та підприємницької діяльності базується на вірі у реальність змін. Як добре усім нам відомо, ніхто не може заборонити нам мислити глобально і, одночасно, діяти локально. Не чекаючи допомоги від держави, яка, багато у чому, сьогодні є ворогом здоровим суспільним паросткам, ми намагаємося вибудовувати мікромоделі злагодженої взаємодії у різних сферах нашого життя. Цей шлях не є простим, але необхідним для подальшого виживання наперекір об’єктивним умовам. Тобто власний простір для вільного розвитку ми будуємо власними руками і радіємо навіть маленьким успіхам.
Зокрема, сьогодні ми з партнерами активно працюємо над пропозиціями щодо системних організаційних змін у взаємодії домогосподарств з різноманітними структурами ЖКХ. Нашою метою є створення умов, здатних забезпечити для жителів міста самостійне формування переліку ЖК-послуг та встановлення (зменшення) тарифу; дієвий контроль за якістю обслуговування будинків; вплив на якість та вартість послуг монополістів; ремонт внутрішніх комунікацій, ліфтів, дахів, утеплення та реконструкцію будинків; додаткове зниження вартості ЖК-послуг від участі у соціальних карткових проектах.
Наша система базується на вирішенні реальних потреб кожного домогосподарства на умовах взаємовигідної кооперації і мінімізації структурних «прокладок». Ми не пропонуємо руйнувати існуючі організації та об’єднання, що функціонують у сфері ЖКХ. Натомість, можемо зробити спільний крок назустріч один одному споживачів та продавців послуг. Насправді це не складно і залежить лише від нашої спільної доброї волі.
Віримо, що таким способом будуть поволі конденсуватися краплинки ефективних соціальних моделей майбутнього, кількість яких згодом випаде дощем якісних змін у макровимірі. І, як завжди, ми практичними діями будемо доводити здійсненність наших мрій.
- Неконкретність вимог податкового органу для розблокування податкових накладних Євген Морозов 19:05
- МВФ і пенсії Андрій Павловський 11:49
- Різниця податкового боргу від безнадійного податкового боргу Євген Морозов вчора о 15:33
- Маастрихтський договір: початок нової ери в історії Європи Юрій Гусєв вчора о 14:03
- Воєнний час і майно: чи можна захистити власність від вилучення? Світлана Приймак вчора о 12:56
- Вчимося та вчимо дітей: постановка цілей та планування Інна Бєлянська вчора о 11:33
- Інноваційний дизайн для медичних закладів: комфорт та екологічність Алеся Карнаухова вчора о 11:02
- Використання фотографій для навчання штучного інтелекту: німецький судовий прецедент Олександр Мисенко вчора о 10:29
- Відсутність штатного закупівельника в ЗСУ: втрачені можливості для забезпечення армії Євгеній Сільверстов вчора о 10:24
- Як встановити факт позбавлення особистої свободи внаслідок війни Дмитро Зенкін 31.10.2024 18:17
- Одеський гамбіт Вербицького – Ткачука Євген Магда 31.10.2024 16:45
- Цифрові інновації у соціальному захисті: досвід України Костянтин Кошеленко 31.10.2024 16:41
- Результат камеральної перевірки при розбіжностях між даними ЄРПН і у декларації Євген Морозов 31.10.2024 15:30
- Як Єдина інформаційна система змінить соціальну сферу України Світлана Приймак 31.10.2024 14:24
- Чому варто інвестувати в житло в Україні Раміль Мехтієв 31.10.2024 08:57
-
Німеччина визнала провал програми працевлаштування українців: допомогли з роботою менш як 1%
Бізнес 64798
-
Німеччина могла б уникнути спаду економіки, якби працівники рідше брали лікарняний – FT
Бізнес 26938
-
У Києві збираються побудувати нову вулицю за 1,56 млрд грн
Бізнес 8655
-
На ринку продажів нових автомобілів в Україні змінився лідер: Toyota втратила позиції
Бізнес 7903
-
Бізнес-тиждень: Держбюджет-2025, впровадження 5G та підвищення рейтингів українських банків
Бізнес 7009