Гарячі серця мають палати і до тепер
Нашим патріотичним обов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючи згадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").
Шановне товариство, вжебільше двох тижнів ми говоримо про пам'ятник"Аскольдова могила" і роботу, яка там ведеться. До складу важливихзрушень входять встановлення символу пам'яті МаркуГрегору Паславськи й ексгумація німецьких солдатів. В ході цих проектів, мипочинаємо ще одну роботу: пошук та перепоховання героїв Крут - юних, алевідважних молодих осіб.
Всім нам відомо, що вбою під Крутами, яки відбувся 29 січня 1918 року, загинули сини України: юнкери, студентивисоких шкіл, учні технічних шкіл, гімназисти старших класів і 11 старшин. Щезовсім юними, взявши до рук зброю, воно врятували життя молодій українськійдержаві. За час правління більшовицької влади, монументи молодих героїв булизнищені, а місця їх поховання - забутими. З 29 серпня 2015 року починаютьсяпошукові роботи місць захоронення відважних бійців, які безперечно заслуговуютьмати іменний монумент. У проекті беруть участь Українська військова організаціяСПАС-23(Володимир Волков), Українська Греко-Католицька Церква св. Миколая наАскольдовій могилі( Отець Ігор Онишкевич), Спеціалізоване приватне підприємство"Пам'ять і слава"(Ольга Бойченко), Державний комітет увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни цполітичних репресій(Святослав Шеремета), Комунальне підприємство Львівськоїоблради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольнихзмагань та жертв воєн, депортації та політичних репресій"Доля"(Ярослав Онищук, Володимир Харчук, Валерій Білин), Інститутархеології( Андрій Оленич).
Для нас Крути - символмужності й стійкості всіх поколінь нашої нації, всіх українців. Політикам вжедавно час вивчити історію нашої держави, і зрозуміти, що, навіть поприідеологічні розбіжності, незалежну Україну можна будувати лише спільними зусиллями.Не знищувати бажання у молоді творити йпримножувати здобутки української нації, а підтримувати ініціативи відродженняукраїнської культури та її цінностей. Держава має посприяти у створенніналежних умов, щоб молодь могла вільно реалізувати свою енергію, ентузіазм,патріотизм у своїй країні.
Нашим патріотичнимобов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючизгадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").Українська молодь має пишатися своїми попередниками з 1918 року. Шануючи минуліподвиги наших земляків, вивчаючи їх успіхи й поразки, ми зможемо рухатисявперед, не боячись зіштовхнутися з труднощами, яких зазнавали наші товариші.
Приклад героїв Крут маєзмусити українців пам’ятати, за що треба боротись, як треба боротись, якихпомилок слід уникати. Найбільшим національним ворогом України, проти якого боролисянаші предки, герої Крут і ми тепер є Російська імперія, яка й досі намагаєтьсякерувати українським народом. Відповідальність за жахливі злочини минулоголежить саме на плечах РФ, яка й до сьогодні продовжує душити Україну.
Майбутнє нашої державиу руках молодих і юних синів та дочок України, і ми маємо їх виховати правильно,маємо підготувати їх фізично(військова культура) й духовно(шанування минулихгероїв). А хто, як не їх відважні однолітки "крутяни" зможуть статиза гідний приклад патріота.
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук вчора о 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол вчора о 14:30
- Чому підприємці бояться виходити на новий рівень і як подолати цей бар’єр? Олександр Висоцький вчора о 14:12
- "Ситник проти України" – чи може справедливість бути упередженою? Дмитро Зенкін вчора о 12:57
- Нові правила подачі заявок на торговельні марки Сергій Барбашин вчора о 11:45
- Суд відмовив у позові до ФОП щодо псування техніки після ремонту Артур Кір’яков 05.05.2025 19:08
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? Олег Сніцар 05.05.2025 17:12
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори Христина Кухарук 05.05.2025 17:03
- Мінеральна угода США та України: шанс на нову енергополітику чи дорогий експеримент? Ростислав Никітенко 05.05.2025 15:55
- Інвестування в Україну – аналіз досвіду іноземних компаній Сильвія Красонь-Копаніаж 05.05.2025 13:30
- Як спадкоємцю за кордоном не загубитися у правовому лабіринті Світлана Приймак 05.05.2025 13:28
- Психологічна готовність до пластичної операції – більше, ніж "налаштування" Дмитро Березовський 05.05.2025 12:42
- Пенсійна реформа 2025 року 408
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 170
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 101
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? 97
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 94
-
Суд наказав знести відпочинковий комплекс на Дніпрі у Києві
Бізнес 17463
-
Reuters дізналося зміст нового пакета санкцій ЄС проти Росії
Бізнес 6364
-
Україна переходить до остаточного знищення Чорноморського флоту
Думка 6182
-
"Що скажуть люди": чому нас так хвилює думка інших — і як повернути собі себе
Життя 4020
-
Правопис без правил: дев'ять дивних винятків, які ми взяли як норму
Життя 3598