Гарячі серця мають палати і до тепер
Нашим патріотичним обов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючи згадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").
Шановне товариство, вжебільше двох тижнів ми говоримо про пам'ятник"Аскольдова могила" і роботу, яка там ведеться. До складу важливихзрушень входять встановлення символу пам'яті МаркуГрегору Паславськи й ексгумація німецьких солдатів. В ході цих проектів, мипочинаємо ще одну роботу: пошук та перепоховання героїв Крут - юних, алевідважних молодих осіб.
Всім нам відомо, що вбою під Крутами, яки відбувся 29 січня 1918 року, загинули сини України: юнкери, студентивисоких шкіл, учні технічних шкіл, гімназисти старших класів і 11 старшин. Щезовсім юними, взявши до рук зброю, воно врятували життя молодій українськійдержаві. За час правління більшовицької влади, монументи молодих героїв булизнищені, а місця їх поховання - забутими. З 29 серпня 2015 року починаютьсяпошукові роботи місць захоронення відважних бійців, які безперечно заслуговуютьмати іменний монумент. У проекті беруть участь Українська військова організаціяСПАС-23(Володимир Волков), Українська Греко-Католицька Церква св. Миколая наАскольдовій могилі( Отець Ігор Онишкевич), Спеціалізоване приватне підприємство"Пам'ять і слава"(Ольга Бойченко), Державний комітет увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни цполітичних репресій(Святослав Шеремета), Комунальне підприємство Львівськоїоблради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольнихзмагань та жертв воєн, депортації та політичних репресій"Доля"(Ярослав Онищук, Володимир Харчук, Валерій Білин), Інститутархеології( Андрій Оленич).
Для нас Крути - символмужності й стійкості всіх поколінь нашої нації, всіх українців. Політикам вжедавно час вивчити історію нашої держави, і зрозуміти, що, навіть поприідеологічні розбіжності, незалежну Україну можна будувати лише спільними зусиллями.Не знищувати бажання у молоді творити йпримножувати здобутки української нації, а підтримувати ініціативи відродженняукраїнської культури та її цінностей. Держава має посприяти у створенніналежних умов, щоб молодь могла вільно реалізувати свою енергію, ентузіазм,патріотизм у своїй країні.
Нашим патріотичнимобов’язком є зростити дітей і молодь у любові до України, не забуваючизгадувати, кому вони завдячують своїм існуванням(цього разу мова йде про "крутян").Українська молодь має пишатися своїми попередниками з 1918 року. Шануючи минуліподвиги наших земляків, вивчаючи їх успіхи й поразки, ми зможемо рухатисявперед, не боячись зіштовхнутися з труднощами, яких зазнавали наші товариші.
Приклад героїв Крут маєзмусити українців пам’ятати, за що треба боротись, як треба боротись, якихпомилок слід уникати. Найбільшим національним ворогом України, проти якого боролисянаші предки, герої Крут і ми тепер є Російська імперія, яка й досі намагаєтьсякерувати українським народом. Відповідальність за жахливі злочини минулоголежить саме на плечах РФ, яка й до сьогодні продовжує душити Україну.
Майбутнє нашої державиу руках молодих і юних синів та дочок України, і ми маємо їх виховати правильно,маємо підготувати їх фізично(військова культура) й духовно(шанування минулихгероїв). А хто, як не їх відважні однолітки "крутяни" зможуть статиза гідний приклад патріота.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422