Сила нації
ТСО України є громадською організацією, зібраною на добровольчих засадах і обраною людьми. Але слідкуючи за його діяльністю, можна впевнено сказати, що великі амбіції не реалізовані.
Дорогі друзі, ми вже згадували про Коаліційну угоду(http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17584.aspx) 8 скликання, яка була укладена учасниками коаліції депутатських фракцій. Коли на підставі статті 83 Конституції України народні депутати сформували коаліцію й узгодили засадничі принципи діяльності та спільні програмні політичні позиції за для створення в новій Верховній Раді парламентської більшості, сформування ефективного Кабінету Міністрів України та реалізації програми радикальних реформ. Правлячі кола визначають її, як можливість побудови свого Українського дому(http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17469.aspx) на надійній основі європейських цінностей та патріотичного піднесення всього нашого народу.
У цій статті ми все ж більш детально розглянемо Товариство сприяння обороні України та його історію. З біографічних джерел товариства ми дізнаємося, що в 1923 році було засновано Товариство авіації та повітроплавання України і Криму, пізніше, 1951 року воно було переформоване в Добровільне Товариство Сприяння Армії, Авіації і флоту (ДТСААФ). (Саме тоді, всередині 50 років найбільш активно розвивалася діяльність товариства, виховуючи в молоді військово-патріотичний дух, ґрунтуючись на військових спеціальностях.) І лише в 1991 року на 7 позачерговому з'їзді його було реорганізовано в Товариство сприяння обороні України.
ТСО України є громадською організацією (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17764.aspx), зібраною на добровольчих засадах і обраною людьми. Сюди входили громадяни, яким було небайдуже питання обороноспроможності України і які мали бажання всебічно сприяти підвищенню військової і економічної могутності своєї Батьківщини. Але на сьогодні, слідкуючи за діяльністю ТСО, можна впевнено сказати, що великі амбіції захисту не реалізовані. Підготовка до оборони України має проходити за спеціальною програмою в стінах ТСО, але практика показує нам зовсім інше. Армія застоялася, а отже, відсутній будь-який розвиток обороноздатності держави, що є радикально протилежним на відміну від подібних товариств в інших країнах. Для прикладу можна згадати Естонію, яка має добровольчі воєнізовані формування, що входять до складу Сил оборони Естонії. Також цікаву структуру оборони своєї держави представляє швейцарська гвардія, яка має ідентичну організацію служби, озброєння, принципи військової дисципліни та етикету, як і в сучасній армії Швейцарії. В обох країнах товариства відстоюють патріотичні засади, обороняють свою державу та активно виконують поставлені місії народом.
Зрозуміло, що ніхто не стане розформовувати чи узурпувати ТСО України тільки через відсутність активних дій, метою є знаходження стимулу та пошук потрібної дороги, по якій має просуватися всеукраїнська громадська організація. Товариству варто переглянути свою місію та адаптувати свої дії на сучасний лад. Україна наразі зіткнулася с викликами, відповісти на які вона буде здатна лише в разі глибинної консолідації нації, та системних реформ майже у всіх сферах.(http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17557.aspx) Але для цього необхідно відновити територіальну цілісність держави, а це можливо лише в разі об'єднання існуючих ресурсів збройних сил та ініціативи громадськості направленої в правильному напрямку (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17841.aspx). Негайна трансформація та реформування ТСО мають бути направлені на формування нової стратегії захисту держави шляхом використання світового досвіду та створення ефективної структури відповідальної за внутрішню безпеку країни, яка буде здатна відреагувати на будь які майбутні виклики та загрози державі.
Товариство сприяння обороні України покликано виконувати три базові функції: формування кадрового резерву та відбір персоналу для збройних сил та органів внутрішньої безпеки (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17620.aspx); патріотична підготовка громадян; підвищення обороноздатності регіонів та країни в цілому. Завданням на сьогодні є зуміти учасникам УВО (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17765.aspx) й дійсним членам ТСО, які за природою є справжніми патріотами, зорганізувати спільні зусилля за для досягнення поставлених цілей та збереження територіальної цілісності України.
- Як декларувати криптовалюту в Україні Фелікс Аронович 19:48
- Вимоги до перекладу документів, які подаються до суду в якості доказів Євген Морозов 19:22
- Законність, як один з ключових принципів в діяльності АРМА Станіслав Серьогін 16:21
- Вибори у Східній Німеччині: Путін зайшов у ЄС з правого флангу Галина Янченко вчора о 23:08
- Три інсайти інтернет-просування на висококонкурентних ринках Григорій Ігнатов вчора о 17:04
- Дизайн інтер’єру: у пошуках балансу між соціальністю та приватністю Алеся Карнаухова вчора о 14:54
- Кримінальний арешт самобуду Павло Васильєв вчора о 14:28
- Право спадкоємця на розірвання договору купівлі-продажу укладеного спадкодавцем за життя Євген Морозов вчора о 13:36
- Дворівнена система оподаткування: що це, та де застосовується? Ольга Ярмолюк вчора о 10:47
- Вибір, що творить майбутнє: уроки двох Корей Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 08:29
- Підвищення податків для бізнесу – до яких змін слід готуватися Фелікс Аронович 09.09.2024 21:09
- Чому у підручнику для 7 класу карта України без Криму: помилка чи щось більше? Вікторія Войціцька 09.09.2024 20:47
- Проблеми соціального діалогу в Україні Андрій Павловський 09.09.2024 20:31
- Ринок на $1 млрд, який ви пропускаєте: що потрібно знати про нішу зоотоварів в Україні Олександр Колб 09.09.2024 17:51
- Скасування боржником заочного рішення суду за позовом ломбарду Павло Васильєв 09.09.2024 16:59
- Зупинення провадження у справах про адмінправопорушення із застосуванням ст. 335 КПК 884
- Українське телебачення – живий організм у цифровому світі 515
- Чому у підручнику для 7 класу карта України без Криму: помилка чи щось більше? 267
- Проблеми соціального діалогу в Україні 227
- Три ключових ризики, які TikTok несе для України як інструмент в інформаційній війні 127
-
У Німеччині понад 235 000 українців втратили статус тимчасового захисту за місяць. Причина
Бізнес 24601
-
Укрнафта не змогла придбати 11 газопоршневих електростанцій: причина
Бізнес 14557
-
"Ми добряче промахнулися". Дмитро Феліксов — про концерти Klavdia Petrivna та зміни в індустрії
Життя 14227
-
Хто може купити Білгород-Дністровський порт
Бізнес 7277
-
"Каос" від Netflix: як світовий стримінг переосмислює давні міфи на новий лад
Життя 5045