Сила нації
ТСО України є громадською організацією, зібраною на добровольчих засадах і обраною людьми. Але слідкуючи за його діяльністю, можна впевнено сказати, що великі амбіції не реалізовані.
Дорогі друзі, ми вже згадували про Коаліційну угоду(http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17584.aspx) 8 скликання, яка була укладена учасниками коаліції депутатських фракцій. Коли на підставі статті 83 Конституції України народні депутати сформували коаліцію й узгодили засадничі принципи діяльності та спільні програмні політичні позиції за для створення в новій Верховній Раді парламентської більшості, сформування ефективного Кабінету Міністрів України та реалізації програми радикальних реформ. Правлячі кола визначають її, як можливість побудови свого Українського дому(http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17469.aspx) на надійній основі європейських цінностей та патріотичного піднесення всього нашого народу.
У цій статті ми все ж більш детально розглянемо Товариство сприяння обороні України та його історію. З біографічних джерел товариства ми дізнаємося, що в 1923 році було засновано Товариство авіації та повітроплавання України і Криму, пізніше, 1951 року воно було переформоване в Добровільне Товариство Сприяння Армії, Авіації і флоту (ДТСААФ). (Саме тоді, всередині 50 років найбільш активно розвивалася діяльність товариства, виховуючи в молоді військово-патріотичний дух, ґрунтуючись на військових спеціальностях.) І лише в 1991 року на 7 позачерговому з'їзді його було реорганізовано в Товариство сприяння обороні України.
ТСО України є громадською організацією (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17764.aspx), зібраною на добровольчих засадах і обраною людьми. Сюди входили громадяни, яким було небайдуже питання обороноспроможності України і які мали бажання всебічно сприяти підвищенню військової і економічної могутності своєї Батьківщини. Але на сьогодні, слідкуючи за діяльністю ТСО, можна впевнено сказати, що великі амбіції захисту не реалізовані. Підготовка до оборони України має проходити за спеціальною програмою в стінах ТСО, але практика показує нам зовсім інше. Армія застоялася, а отже, відсутній будь-який розвиток обороноздатності держави, що є радикально протилежним на відміну від подібних товариств в інших країнах. Для прикладу можна згадати Естонію, яка має добровольчі воєнізовані формування, що входять до складу Сил оборони Естонії. Також цікаву структуру оборони своєї держави представляє швейцарська гвардія, яка має ідентичну організацію служби, озброєння, принципи військової дисципліни та етикету, як і в сучасній армії Швейцарії. В обох країнах товариства відстоюють патріотичні засади, обороняють свою державу та активно виконують поставлені місії народом.
Зрозуміло, що ніхто не стане розформовувати чи узурпувати ТСО України тільки через відсутність активних дій, метою є знаходження стимулу та пошук потрібної дороги, по якій має просуватися всеукраїнська громадська організація. Товариству варто переглянути свою місію та адаптувати свої дії на сучасний лад. Україна наразі зіткнулася с викликами, відповісти на які вона буде здатна лише в разі глибинної консолідації нації, та системних реформ майже у всіх сферах.(http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17557.aspx) Але для цього необхідно відновити територіальну цілісність держави, а це можливо лише в разі об'єднання існуючих ресурсів збройних сил та ініціативи громадськості направленої в правильному напрямку (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17841.aspx). Негайна трансформація та реформування ТСО мають бути направлені на формування нової стратегії захисту держави шляхом використання світового досвіду та створення ефективної структури відповідальної за внутрішню безпеку країни, яка буде здатна відреагувати на будь які майбутні виклики та загрози державі.
Товариство сприяння обороні України покликано виконувати три базові функції: формування кадрового резерву та відбір персоналу для збройних сил та органів внутрішньої безпеки (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17620.aspx); патріотична підготовка громадян; підвищення обороноздатності регіонів та країни в цілому. Завданням на сьогодні є зуміти учасникам УВО (http://blog.liga.net/user/volvolkov/article/17765.aspx) й дійсним членам ТСО, які за природою є справжніми патріотами, зорганізувати спільні зусилля за для досягнення поставлених цілей та збереження територіальної цілісності України.
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський 12:21
- Шукайте жінку! Білоруський варіант Євген Магда 09:09
- Спільний контроль у бізнесі: чому статус має значення? Анастасія Полтавцева вчора о 19:23
- ВВК до 5 июня: нужно ли проходить людям с инвалидностью? Віра Тарасенко вчора о 15:46
- ШАБАК оприлюднив свої висновки щодо трагедії 7 жовтня Георгій Тука вчора о 14:16
- Цивільна конфіскація: про це варто знати, якщо ви державний службовець Тетяна Видай 28.03.2025 14:47
- Від 2 до 4 мільярдів доларів Євген Магда 28.03.2025 13:13
- Українські надра – не предмет торгу, а основа національної безпеки Олена Криворучкіна 28.03.2025 12:19
- Примусове доставлення до ТЦК: Як діє поліція та що потрібно знати Павло Васильєв 28.03.2025 11:58
- Ти не зобов’язаний знати все, але зобов’язаний знати, де знайти потрібну інформацію Дмитро Зенкін 28.03.2025 10:14
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям Віталій Соловей 27.03.2025 22:24
- Чому корпоративна форма – це не про одяг, а про людей: новий підхід до HR у медицині Павло Астахов 27.03.2025 19:05
- Як підготуватися до співпраці з дизайнером: 5 кроків до успішного ресторану Алеся Карнаухова 27.03.2025 12:54
- Поточні проблеми тайм-менеджменту власників малого та середнього бізнесу в Україні Катерина Мілютенко 27.03.2025 12:45
- Законопроєкт 13120 позбавляє дітей конституційного права на освіту 282
- Шукайте жінку! Білоруський варіант 230
- Стоїцизм папороті у перетвореннях декартової геометрії 150
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям 141
- Податкові пільги як драйвер розвитку молодіжного підприємництва: досвід Польщі 107
-
Яєчний король купує американського виробника яєць Hillandale Farms за $1,1 млрд
Бізнес 5895
-
В Україні порівняли запропоновану США угоду про надра з довічними репараціями – WSJ
Бізнес 5217
-
Британський регулятор оштрафував OnlyFans на 1 млн фунтів стерлінгів
Бізнес 4505
-
Зупинитися, щоб жити: чому slow living — це не про лінощі, а про якість життя
Життя 4046
-
Суд відкрив провадження про банкрутство забудовника ЖК "Еврика" у Києві
доповнено Бізнес 2815