Це Наша країна
Підтвердимо очевидне. Сформоване після Майдану керівництво держави, включаючи президента, не змогло забезпечити країні ривок у майбутнє і не зробило головного – не повернуло Мораль у владу. Стало зрозуміло, що ні прокурори, ну судді, ні чиновники в своїй б
Підтвердимо очевидне. Сформоване після Майдану керівництво держави,включаючи президента, не змогло забезпечити країні ривоку майбутнє і не зробило головного – не повернуло Мораль у владу. Сталозрозуміло, що ні прокурори, ну судді, ні чиновники в своїй більшості незмінилися і, більше того, прийшло чітке усвідомлення, що вони не можутьзмінитися. Всі їхні цінності: владні повноваження, гроші, маєтки, навчаннядітей за кордоном – є побічним продуктом корупційних домовленостей, розкраданнябюджету, рейдерських захоплень, наїздів, відкатів, кришування. Іншими словами,щоб жити так як вони звикли, їм треба залишатися корупціонерами. Створився кланоднодумців, пов’язаних домовленостями, грошима, менталітетом, який вони ніколине визнають злодійством.
Суспільство потрапило в зачароване коло неможливостей. В період виборів вхід ідуть дві технології: брехня-зомбування і підкуп-улещування. За їхнімрозумінням це може бути довічною схемою. Так вони хочуть, але так не буде, босуспільство змогло сформувати основний посил прогресу – відчуття власноїсвободи і гідності. Ці відчуття унеможливлюють схеми циклічного приходу довлади псевдоеліт, псевдочиновників, псевдодепутатів, псевдопрезидентів.
Так старі схеми ще діють, їхня реалізація ставить питання перед багатьмалюдьми: - А може всіх послати? Зануритися в пухнасту вату, в якій всі відповідізаздалегідь відомі: Всі козли.
Наш народ не заслуговує кращого. Все з того, що всі продажні. Нічогоне буду робити, бо всі – дурні. Ці люди, зустрічаючись, здебільшого займаютьсязалякуванням один одного і передачею негативної інформації з уст в уста.
Що можна і треба протиставити таким настроям?
Людям треба допомогти усвідомити, що Україна – це Наша країна. Бо тільки миїї можемо змінити на краще. Ні президент, ні чиновники, ні суди в сьогоднішнійіпостасі не зроблять так як треба – тому що не хочуть і не можуть. А ми хочемоі можемо. Впадання у ватний стан – це гріх перед собою і своїми дітьми.Саме так і хочуть зробити нинішні правителі. Бо ватник – це для них найкращийгромадянин, який чотири роки бухтить на всіх, а на п’ятий – або не іде навибори або продається за 500 грн.
Ми можемо все: скликати Майдан, перемогти ворога, підтримати один одного ,вигнати чиновників. Ми волонтери свого життя. Це Наша країна. І ми її зробимотакою як нам потрібно.
Це не ура-оптимізм. Чиновник вже почали боятися. Вже ловлять за рукусередню ланку. Потрібно добиватися, щоб найвищі посадовці сідали за злочини.
Вже громадська думка та спротив змітає перевертнів-прокурорів. Вжегромадські організації беруть на себе відповідальність за розвиток окремихнапрямків.
Треба думати кожного дня – це Моя країна і передавати цю думку кожному.Позитивний настрій, бажання змін і віра в можливість справедливості – основнанаша зброя.
Все буде добре в Нашій з Вами Україні!
Підтвердимо очевидне. Сформоване після Майдану керівництво держави,включаючи президента, не змогло забезпечити країні ривоку майбутнє і не зробило головного – не повернуло Мораль у владу. Сталозрозуміло, що ні прокурори, ну судді, ні чиновники в своїй більшості незмінилися і, більше того, прийшло чітке усвідомлення, що вони не можутьзмінитися. Всі їхні цінності: владні повноваження, гроші, маєтки, навчаннядітей за кордоном – є побічним продуктом корупційних домовленостей, розкраданнябюджету, рейдерських захоплень, наїздів, відкатів, кришування. Іншими словами,щоб жити так як вони звикли, їм треба залишатися корупціонерами. Створився кланоднодумців, пов’язаних домовленостями, грошима, менталітетом, який вони ніколине визнають злодійством.
Суспільство потрапило в зачароване коло неможливостей. В період виборів вхід ідуть дві технології: брехня-зомбування і підкуп-улещування. За їхнімрозумінням це може бути довічною схемою. Так вони хочуть, але так не буде, босуспільство змогло сформувати основний посил прогресу – відчуття власноїсвободи і гідності. Ці відчуття унеможливлюють схеми циклічного приходу довлади псевдоеліт, псевдочиновників, псевдодепутатів, псевдопрезидентів.
Так старі схеми ще діють, їхня реалізація ставить питання перед багатьмалюдьми: - А може всіх послати? Зануритися в пухнасту вату, в якій всі відповідізаздалегідь відомі: Всі козли.
Наш народ не заслуговує кращого. Все з того, що всі продажні. Нічогоне буду робити, бо всі – дурні. Ці люди, зустрічаючись, здебільшого займаютьсязалякуванням один одного і передачею негативної інформації з уст в уста.
Що можна і треба протиставити таким настроям?
Людям треба допомогти усвідомити, що Україна – це Наша країна. Бо тільки миїї можемо змінити на краще. Ні президент, ні чиновники, ні суди в сьогоднішнійіпостасі не зроблять так як треба – тому що не хочуть і не можуть. А ми хочемоі можемо. Впадання у ватний стан – це гріх перед собою і своїми дітьми.Саме так і хочуть зробити нинішні правителі. Бо ватник – це для них найкращийгромадянин, який чотири роки бухтить на всіх, а на п’ятий – або не іде навибори або продається за 500 грн.
Ми можемо все: скликати Майдан, перемогти ворога, підтримати один одного ,вигнати чиновників. Ми волонтери свого життя. Це Наша країна. І ми її зробимотакою як нам потрібно.
Це не ура-оптимізм. Чиновник вже почали боятися. Вже ловлять за рукусередню ланку. Потрібно добиватися, щоб найвищі посадовці сідали за злочини.
Вже громадська думка та спротив змітає перевертнів-прокурорів. Вжегромадські організації беруть на себе відповідальність за розвиток окремихнапрямків.
Треба думати кожного дня – це Моя країна і передавати цю думку кожному.Позитивний настрій, бажання змін і віра в можливість справедливості – основнанаша зброя.
Все буде добре в Нашій з Вами Україні!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427