UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.03.2022 12:27

CancelRussia: новий рівень Cancel Culture

Специалист по репутационному менеджменту и антикризисным коммуникациям, основатель Bayka.Agency

«Культура скасування» завдала потужного і несподіваного для російської верхівки удару. Що далі?

Готуючи вторгнення в Україну, Путін чекав санкцій. Він готувався до них. І навіть сподівався, що вони будуть пекельними тільки за назвою. Однак, агресор вже страждає від санкцій. Але – не тільки від них.

Потужного, і несподіваного для російської верхівки, удару по Росії завдала «культура скасування».

Явище, яке ще тиждень-два тому сприймалось скептиками, як примха «ситого Заходу», якому «нічого більше робити», ніж вишукувати приклади неприпустимої поведінки в житті публічних персон, виявилось потужним суспільним та геополітичним фактором.

З Росії йдуть світові бренди, її засуджують «зірки», публічні персони, компанії, спортсмени. Російське суспільство втрачає доступ до глобальних сервісів.

І за цією кампанією стоїть не США, Україна чи НАТО. Цю кампанію веде цивілізація – глобальна сукупність небайдужих людей, які не хочуть мати нічого спільного з країною, що розв’язала війну.

Путінський режим не був готовий до скасування. І не тому, що недооцінив загрозу. А тому, що не розглядав це явище в якості загрози. Взагалі.

Путінський режим є морально застарілим. Оксиморон, але сучасна Росія - ретроградна. Рускій мір – це неприпустимий концепт. Він має бути скасованим.


Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]