Обговорення, переходящее в мордобитие...
Брутальна сцена, яку спостерігали вчора гладачі "Великої політики", всіх шокувала. Що це було - банальне хамство чи продуманний піар?
До скандалів у прямому ефірі українці вже потрохи звикли. Але брутальна сцена, яку спостерігали вчора гладачі "Великої політики", всіх шокувала. Що це було - банальне хамство чи продуманний піар?
Суть новини вже, мабуть, відома всім - Олесь Бузина побився із Сергієм Поярковим в студії програми "Велика політика з Євгеном Кисельовим". Хто з них більше не правий - не суть важливо, бо за висловом депутата Олійника, що був присутнім у студії "обоє рябоє". Але виникають деякі інші роздуми по темі.
По-перше, на що розраховував ведучий, запрошуючи для розмови про Шевченка Бузину, відомого своїми скандальними творами про Кобзаря, і не менш відомого нестриманою поведінкою? Та ще й у парі з Поярковим, який також не відрізняється особливою толерантністю, і часто провокує співрозмовників?
Звичайно, що дійде до бійки, Кисельов, мабуть, не припускав. Але у тому, що розмови не вийде, а натомість буде "базар" та "ругня" - мабуть ніхто не сумнівався. Бо розмовляти із Бузиною про Шевченка, за висловом одного з учасників програми, це все одно що розмовляти із Чикотило про любов до дітей.
Тобто, бажання зробити програму цікавою тут напевне перейшло певну межу. Проте, щодо рейтингу та піару, мету явно досягнуто - відео бійки у студії вже починає бити рекорди в Інтернеті,а за "накалом страстей" вчорашній ефір "переплюнув" навіть ефіри Шустера, де, як відомо, "бувало всяке".
По-друге, на бійці скандал не закінчився. "В пылу страстей" Бузина кинув на адресу Кисельова звинувачення у тому, що деякі учасники програми нібито платять гроші ведучому (напевне, мався на увазі Поярков, але не факт що тільки він). Це стало останньою краплею, і завжди інтелігентний Євген Кисельов вигнав Бузину з студії, щоправда, також досить інтелігентно. Вже після рекламної паузи, яку, мабуть вперше, із нетерпінням чекали глядачі програми, щоби якось "відійти" від побаченого, Кисельов висловився недвозначно: грошей ні в кого не бере, і хай усі це "зарубають собі на носі". Також пан Кисельов сказав, що скоріше покине посаду ведучого і піде з програми, ніж буде займатись оплаченим піаром в своїй студії...
Нагадаємо, що подібні звинувачення регулярно лунають на адресу Савіка Шустера, бо ходять чутки про неймовірні "гонорари", що їх нібито платять політики та бізнесмени за участь у ток шоу Шустер live.
Очевидно, що "не все спокойно в датском королевстве", тобто в українських медіа, із прозорістю та репутацією навіть провідних програм...Отже, чи потрібен такий "піар" Євгену Кисельову, який він вчора, свідомо чи несвідомо, отримав - велике питання...
Чи потрібен піар Бузині? Свою книжку про Шевченка, він таки встиг "пропіарити", як і підтвердити вчергове свій епатажний образ.
В цілому ж, тема, що її планували розглянути (і таки обговорили, хоч і досить "куцо") у програмі була не менш епатажною - по суті, під сумнів ставилася роль Тараса Шевченка в українській історії - як геніального поета, пророка і символа нації. Здається, на такі складні теми, наше суспільство ще не готово спілкуватись цивілізовано. І від "ідолопоклонства", яке культивувалось за радянських часів, щодо Кобзаря наразі може виникнути хвиля "ревізіонізму". Мовляв, і вірші в нього "слабенькі", і художник він "ніякий", і стиль життя його не відповідає статусу "морального авторитета" , і так далі...
Видається, що до таких постатей як Шевченко, треба підходити із чистими руками, тверезими мізками та певним рівнем моральності, щоб розглядати їх об'єктивно та коректно. А поки ще раз довелося упевнитись в справедливості пророчих слів Шевченка - "славних прадідів великих правнуки погані"...
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393