Обговорення, переходящее в мордобитие...
Брутальна сцена, яку спостерігали вчора гладачі "Великої політики", всіх шокувала. Що це було - банальне хамство чи продуманний піар?
До скандалів у прямому ефірі українці вже потрохи звикли. Але брутальна сцена, яку спостерігали вчора гладачі "Великої політики", всіх шокувала. Що це було - банальне хамство чи продуманний піар?
Суть новини вже, мабуть, відома всім - Олесь Бузина побився із Сергієм Поярковим в студії програми "Велика політика з Євгеном Кисельовим". Хто з них більше не правий - не суть важливо, бо за висловом депутата Олійника, що був присутнім у студії "обоє рябоє". Але виникають деякі інші роздуми по темі.
По-перше, на що розраховував ведучий, запрошуючи для розмови про Шевченка Бузину, відомого своїми скандальними творами про Кобзаря, і не менш відомого нестриманою поведінкою? Та ще й у парі з Поярковим, який також не відрізняється особливою толерантністю, і часто провокує співрозмовників?
Звичайно, що дійде до бійки, Кисельов, мабуть, не припускав. Але у тому, що розмови не вийде, а натомість буде "базар" та "ругня" - мабуть ніхто не сумнівався. Бо розмовляти із Бузиною про Шевченка, за висловом одного з учасників програми, це все одно що розмовляти із Чикотило про любов до дітей.
Тобто, бажання зробити програму цікавою тут напевне перейшло певну межу. Проте, щодо рейтингу та піару, мету явно досягнуто - відео бійки у студії вже починає бити рекорди в Інтернеті,а за "накалом страстей" вчорашній ефір "переплюнув" навіть ефіри Шустера, де, як відомо, "бувало всяке".
По-друге, на бійці скандал не закінчився. "В пылу страстей" Бузина кинув на адресу Кисельова звинувачення у тому, що деякі учасники програми нібито платять гроші ведучому (напевне, мався на увазі Поярков, але не факт що тільки він). Це стало останньою краплею, і завжди інтелігентний Євген Кисельов вигнав Бузину з студії, щоправда, також досить інтелігентно. Вже після рекламної паузи, яку, мабуть вперше, із нетерпінням чекали глядачі програми, щоби якось "відійти" від побаченого, Кисельов висловився недвозначно: грошей ні в кого не бере, і хай усі це "зарубають собі на носі". Також пан Кисельов сказав, що скоріше покине посаду ведучого і піде з програми, ніж буде займатись оплаченим піаром в своїй студії...
Нагадаємо, що подібні звинувачення регулярно лунають на адресу Савіка Шустера, бо ходять чутки про неймовірні "гонорари", що їх нібито платять політики та бізнесмени за участь у ток шоу Шустер live.
Очевидно, що "не все спокойно в датском королевстве", тобто в українських медіа, із прозорістю та репутацією навіть провідних програм...Отже, чи потрібен такий "піар" Євгену Кисельову, який він вчора, свідомо чи несвідомо, отримав - велике питання...
Чи потрібен піар Бузині? Свою книжку про Шевченка, він таки встиг "пропіарити", як і підтвердити вчергове свій епатажний образ.
В цілому ж, тема, що її планували розглянути (і таки обговорили, хоч і досить "куцо") у програмі була не менш епатажною - по суті, під сумнів ставилася роль Тараса Шевченка в українській історії - як геніального поета, пророка і символа нації. Здається, на такі складні теми, наше суспільство ще не готово спілкуватись цивілізовано. І від "ідолопоклонства", яке культивувалось за радянських часів, щодо Кобзаря наразі може виникнути хвиля "ревізіонізму". Мовляв, і вірші в нього "слабенькі", і художник він "ніякий", і стиль життя його не відповідає статусу "морального авторитета" , і так далі...
Видається, що до таких постатей як Шевченко, треба підходити із чистими руками, тверезими мізками та певним рівнем моральності, щоб розглядати їх об'єктивно та коректно. А поки ще раз довелося упевнитись в справедливості пророчих слів Шевченка - "славних прадідів великих правнуки погані"...
- Дніпровська міська рада передала в оренду частину землі лісового фонду під забудову Павло Васильєв 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв вчора о 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак вчора о 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева вчора о 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська вчора о 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва вчора о 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко вчора о 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Як соцмережі змінюють бізнес Ірина Кононенко 19.02.2025 14:13
- Тримати зв’язок: як підтримати людей на тимчасово окупованій території 208
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 206
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 201
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 73
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 70
-
Латвія закупила в Росії зброю майже на 800 000 євро. Це рекорд
Бізнес 2271
-
"Рахувати кожну копійку". Гетманцев закликав до жорсткої фінансової політики в Україні
Фінанси 1984
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 1807
-
Розуміє Україну, чує Європу. Що потрібно знати про Келлога та його роль у переговорах
1800
-
Reuters: РФ може погодитися на використання Україною $300 млрд заморожених активів
Бізнес 1437