Про автора

Олександр Прогнімак Начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Києві (2006-2010)
1 2 3 4 5 . . . 12

Професійна діяльність. З грудня 2006 року до вересня 2010 року – начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у м. Києві.

З 2011 року – президент Інституту екологічної експертизи «Зелений стандарт».

З 2010 року – голова Євразійського Об'єднання Зелених Партій (ЄОЗП).

З 2009 року – голова політичної партії «Зелені».

З 2006 року – член Російсько-Української Консультативної Ради.

2006 року – заступник начальника відділу промисловості та розвитку інфраструктури Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації.

2002-2006 рр., 2006-2008 рр. - депутат Київради (IV та V скликань).

2006-2008 рр. - голова постійної комісії Київради з питань культури та інформаційної політики; член громадської ради при Київській міськдержадміністрації з питань культури, мистецтва та охорони культурної спадщини; член комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків КМДА.

Регалії. Доктор філософії у сфері права. Член Національної спілки письменників України. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, орденом "Знак пошани", повний кавалер ордена Святого Володимира та іншими державними нагородами, зокрема бойовими. Голова клубу меценатів України.

Меценатська діяльність. Засновник Культурно-просвітницького центру "Alex Art House" - галереї приватних колекцій та Музей стародавньої книги, де представлені найцінніші експонати його зібрань. Засновник «Alex Art Премії» у галузі культури та мистецтва. Засновник театру – Муніципальний театр «Київ».

Спільно із відомим бізнесменом Сергієм Тарутою заснував фонд «Арт-Інвест», який займається поверненням предметів культури та мистецтва до України.

За власними ескізами збудував церкву у Чапаївці (Київ).

Хобі. Колекціоную предмети старовини: стародавні географічні та астрономічні карти, книги, ікони, живопис.

Автор книги "Держава і Влада".

Автор п'єс: «Фракція», «Доля поета» та «Ігри Олігархів».

Освіта. Закінчив Київське Суворівське училище, Вище військове училище інженерних військ та військ зв'язку. З 1986 по 1987 рік навчався у Військовій академії на загальновійськовому факультеті.

Контакти
E-mail: [email protected]