Влада примусила профспілки підписати Генеральну угоду
Спікулюючи на збереженні майнових прав за Федерацією профспілок України, влада вимушила Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профоб’єднань підписати Генеральну угоду з Урядом та роботодавцями.
Спікулюючи на збереженні майнових прав за Федерацією профспілок України, владавимушила Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профоб’єднань підписати Генеральну угоду з Урядом тароботодавцями.
Генеральна угода стала тим документом, який практично узаконив грабіжницькі тарифи в країні, багатократне підвищеннявартості на електроенергію, газ, інші комунальні послуги, що практично,поставила на грань виживання простих людей в країні.
Така угода так і не вирішила питання встановлення реальної мінімальної заробітноїплати, введення в дію реального споживчого кошику, встановлення мінімальних соціальних стандартів, їх індексації, фактично продовжила дії владина пограбування доходів людей, але вже з підтримки профспілок, які, практично,розділили міру відповідальності за цей «геноцид».
В країні так і не відбулося покращення життя людей, ми навіть не маємоперспективи, коли це може статися. Згвалтована ідея вступу країни до ЄС принесланебачені дивиденти можновладцям і нічогоне дала простим людям. Ні Президент, а ні Уряд України так і не спромоглисязапропонувати країні такі реформи, які б вивели її з кризи. На сьогодні суспільствотак і не отримало від дій Уряду ніяких пропозицій щодо покращення життя людей,ні на найблищу перспективу, ні в перспективі загалом.
Шкода, що зрадницька діяльність профспілок не привела до прояви активності, безкомпромісності,вони так і не використали а ні закон про профспілки, а ні закон про соціальнийдіалог, інші нормативно-законодавчі акти для свого авторитету, а лише разом звладою, усунули незалежні профспілки від процесу оновлення країні.
На сьогодні ми маємо повний зговір між старою і, так званою новою владою,де профспілки черговий раз використані, як буфери, для пом’якшення негативнихнаслідків в суспільстві. Профспілки, в особі ФПУ, виявилися черговий разнездатними до нового мислення, до позитивного бачення проблем суспільства, простостали на шлях власного виживання та підтримки грабіжницьких дій влади. Це не єдопустимим. І прості члени профспілок мають дати цьому належну оцінку.
Не можно привести жодного пункту Генеральної угоди, який би фактично діяв напокращення долі людей. Ні сьогоднішня влада, ні, так звані, захистники трудящих,на сьогодні не здані до конструктивних дій, фактично виявилися банкрутами. Осьі виходить, що залежність старих профспілок від влади ще залишається доситьвеликою, аби мати таку спроможність діяти більш ефективніше в сфері захиступрав та інтересів людей.
Профспілки, як організації, які функціонують за рахунок відрахувань від платніпростих людей, не повинні діяти в інтересах влади. Це може бути лише за одноїпричини, коли їх утримує сама влада. Звітси, подальше утримання такихпрофспілок працівниками, відраховуючи на їх утримання профвнески стає проблематичним,оскільки людей перестають влаштовувати такі профспілки, які все більшесхиляються до пітримки незалежних профспілок.
На сьогодні старі профспілки здали позиції на усіх фронтах, коли владатисне на права профспілок. Супротиву цьому народ не баче ніякого. Як можуть захищатиправа людей такі профспілки, якщо вони не здатні захистити власні права, оскількими бачемо, що влада задіяла усі механізми тиску на профспілки, аби поставити їх на коліна.
Влада запровадила різного роду реєстрації профспілок: через Мінюст, держреєстр,посередницьку служба, податкову, тощо; створено, так зване, законодавче середовище, коли профспілки штучно позбавляються законних правв своїй діяльності, які закріплені відповідним законом про профспілки.
Шаленна атака влади на права профспілок відбувається на фоні вимог законупро профспілки, де передбачена їх неприбутковість, передбачено не втручаннявлади в дії профспілок, передбачена непідконтрольність та непідзвітністьпрофспілок перед органами влади, присутня законна вимога, як така, що забороняє встручанняорганів влади в їх діяльність. Ці вимоги безпардонно порушуються різного родунаказами міністерств, підзаконними актами і, в решті-решт, кожного разу податковимкодексом. Прикро, що влада діє підступно, вводячи різного роду перешкоди длядіяльності профспілок, вводячи такі «норми», як то щодо переєстраціїнеприбутковості, примус профспілок до введення змін в статути, примус до звітності про їх надходження, тощо. І,головне, що такі дії освячуються схвальними діями провладними монополістами впрофспілковму пусі, які використовуючи прогалини в законодавстві, узурпували, такзване право, на особисте представництиво прав і інтересів найманих працівниківперед владою.
Усім відомо, що профспілки – це добровільні організації, які функціонуютьна відрахуваннях людей зі своєї заробітної плати, яка, до речі, обкладена усімаподатками, і які є добровільними в своєму статусу. Порушуючи ці положення,влада фактично зазирає в кешеню людей, які за власний кошт хочуть захищати своїправа перед роботодавцями та владою. Порушуючи ці постулати, влада переходитьмежу законності та може нарватися на дієвий супротив людей, які не зможуть вподальшому терпіти такі знущання над ними.
- Успіх компанії залежить від ефективності кожного працівника Катерина Мілютенко вчора о 23:55
- Поділу доходів отриманих другим із подружжя від зайняття підприємницькою діяльністю Євген Морозов вчора о 20:34
- Скасування повідомлення про підготовчі роботи: юридичні аспекти Павло Васильєв вчора о 17:22
- Судова практика: сервітут без переговорів – шлях до відмови в позові Світлана Приймак вчора о 16:11
- Доцільність залучення експерта у виконавчому провадженні Дмитро Зенкін вчора о 13:14
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? Сергій Лабазюк вчора о 11:43
- Розпорядження майном "цивільного подружжя" при поділі спільного сумісного майна Євген Морозов 22.12.2024 20:34
- JIT – концепція, час якої настав Наталія Качан 22.12.2024 19:43
- Оновлення законодавства про захист персональних даних: GDPR в законопроєкті 8153 Анастасія Полтавцева 21.12.2024 18:47
- Податкова біполярність або коли виграв справу, але неправильно Євген Власов 21.12.2024 16:35
- Встановлення факту спільного проживання «цивільного подружжя» при поділі майна Євген Морозов 21.12.2024 10:52
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду Лариса Гольник 21.12.2024 09:26
- Топ-3 проєктів протидії фінансовому шахрайству у 2024 році Артем Ковбель 20.12.2024 23:10
- Как снять арест с карты: советы для должников ЖКХ Віра Тарасенко 20.12.2024 21:40
- Кейс нотаріальної фальсифікації в Україні: кримінал, зловживання довірою й порушення етики Світлана Приймак 20.12.2024 16:40
- Україна сировинний придаток, тепер офіційно? 1396
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду 687
- Правова стратегія для захисту інтересів дитини у суді 567
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом 316
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? 201
-
В Україні рекордно подорожчав часник
Бізнес 8131
-
Укренерго дало команду на екстрені відключення світла: причина
оновлено Бізнес 3832
-
"Особливі буряти" Путіна. Як солдати КНДР воюють проти України: ексклюзивні подробиці
3165
-
Королі савани, небезпечний Крейвен і поїздка, з якої немає вороття: три кіноновинки тижня
Життя 2775
-
"Ми повинні потримати цю штуку ще трохи". Трамп виступив проти заборони TikTok в США
Бізнес 2679