Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
15.06.2017 12:55

Адміністративний збір: хто може «не платити»?

Адвокат, правник, екс-заступник Міністра юстиції

Аби кожен знав та був готовий сплатити необхідну суму під час державної реєстрації! Сьогодні розвію міфи про плату за надання послуг у сфері державної реєстрації. Розберемось, хто звільняється від сплати адміністративного збору та у яких випадках. Закон

Абикожен знав та був готовий сплатити необхідну суму під час державної реєстрації!Сьогодні  розвію міфи про плату занадання послуг у сфері державної реєстрації. Розберемось , хто звільняється від сплати адміністративногозбору та у яких випадках.

Законодавчовизначено перелік тих осіб, хто офіційно звільняється від будь-якихматеріальних витрат під час державної реєстрації.

По-перше– це ті громадяни та компанії, які реєструють права, що виникли та оформлені допроведення державної реєстрації прав у порядку, визначеному законодавством, асаме до 01 січня 2013 року.

По-друге,ті, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1 і 2 ), атакож громадяни, віднесені до категорій 3 і 4 постраждалих, які і досі проживаютьабо постійно працюють на території зон відчуження (якщо до  01.01.1993 вони прожили або відпрацювали взоні обов’язкового відселення не менше 2 років, або  не менше 3 років - в зоні добровільноговідселення, для 4 категорії  - цей термінстановить 4 роки).

По-третє,інваліди  I та II груп,  особи, які отримали інвалідність під час бойовихдій Великої Вітчизняної війни, антитерористичної операції чи учасники  таких подій. А також  сім’ї воїнів, які загинули чи пропали безвісти.

По-третє,  органи державної влади, органи місцевогосамоврядування, Національний банк України.

Четвертагрупа – ті, хто за рішенням суб’єкта державної реєстрації прав (сільської,селищної, міської ради)  звільнений  від сплати адміністративного збору.

Алеварто  розуміти, що якщо дані категоріїосіб бажають зареєструвати нерухомість, бізнес чи громадське об’єднання ускорочений термін, то платити  доведеться у загальному порядку.

Унаступному блозі  розповім про суми адміністративногозбору для кожного виду реєстрації!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net