Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.06.2023 06:43

Про переваги й ризики купівлі житла у нових проєктах, які стартували після 24.02.2022 року

Генеральний директор девелоперської компанії GREENOL

Плюси й мінуси й мінуси інвестицій під час воєнного стану на відносно мирних територіях

За статистикою, починаючи з лютого минулого року, девелопери заявили про старт продаж у 162-х нових житлових комплексах, 21 з яких знаходяться у Києві.

Плюси й мінуси й мінуси інвестицій під час воєнного стану на відносно мирних територіях.

Серед переваг таких інвестицій можна виділити:

1. Найнижча ціна, як для конкретної локації й класу житла у даний час.

2. Можливість оформлення найдовших термінів на виплат.

3. Індивідуальний підхід девелопера до кожного клієнта, можливість отримання заохочувальних бонусів у різних виглядах.

4. Наявність акційних пропозицій з дисконтом до 35% (можливо й більше, саме цей відсоток неодноразово бачив у рекламі).

5. Вчасний крок до інвестицій на фоні прогнозу стрімкого зростання цін у повоєнний час, як наслідок – можливість продати свою інвестицію з заробітком.

Ризики:

1. Недотримання заявлених девелопером термінів закінчення будівництва як з технічних причин будівництва, так і недостатніх об’ємів фінансових потоків. Вірогідність – 101%.

2. Часткове руйнування недобудови в результаті падіння на неї залишків ракети чи дрону. З практики бачимо, що вірогідність наближається до 0,001%.

3. З початком відбудови вихід на ринок нових, більш комфортних проєктів, однак по більш високим цінам. Однак, питання чи випередить черепаха зайця, залишається відкритим і на даний час дискусійним.

4. Неефективне чи нецільове використання девелопером отриманих інвестицій та незадовільна організація будівельних робіт на будмайданчику.

5. Невпевненість у своєму фінансовому стані, та фінансова неспроможність виконувати свої зобов’язання згідно з умовами договору(рів) з придбання нерухомості.

Разом з тим, кожна гривня, вкладена у будівельну галузь сьогодні – це необхідна крапля крові у економіку країни.

І наостанок: якщо вже більше ніж 15 міс ніяк не справджуються прогнози тих, хто стверджував, що ціни на ринку нерухомості впадуть в рази, то чи можна сьогодні вірити тим прогнозам, які запевняють, що після війни, з початком відбудови (або й без неї) ціни на нерухомість стрімко почнуть зростати?

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи