Комплаєнс-контроль: що це і як працює в Україні?
Спершу розгляньмо термінологію. Загалом саме поняття «комплаєнс» у спрощеному розумінні означає «контроль». Контроль за виконанням вимог законодавства, а також локальних правил банку.
Чому сьогодні це важливо?
Фінансово-економічні кризи останніх років особливо яскраво виявили проблеми банківської системи та стали причиною посилення вимог регуляторів до банків.
Наразі держава значно пильніше стежить за виконанням банками вимог до фінансових установ, ніж, скажімо, років 15 тому. Банківська система змушена зважати на цей момент і впроваджувати структурні зміни у своїх внутрішніх процесах. Мета – зробити ці процеси більш ефективними та стійкими до ризиків.
Ще один стимул – високі штрафні санкції, що змушують керівництво банків приділяти більше уваги дотриманню законодавства, а також розробленню напрямів політики банку.
Вінстон Черчилль стверджував: «За безпеку треба платити, за її відсутність – розплачуватися!»
Отже, сьогодні кожному банку потрібен хтось, хто нестиме відповідальність за те, щоб від моменту появи нового правила, нової вимоги, вказівки і до моменту їх скасування, заміни, трансформації банк міг розвиватися та функціонувати, але водночас дотримувався встановлених правил гри.
Цю відповідальність несе комплаєнс-контролер із функціональним підпорядкуванням Наглядовій раді банку.
Його діяльність можна розкласти на три важливі «скіли» або «функції»
Перший – це безпосередньо контроль за дотриманням правових норм і внутрішніх вимог організації. Мається на увазі вирішення конфліктів бізнес-інтересів, контроль за дотриманням етичних норм і впровадження антикорупційних заходів, коли це потрібно.
Другий скіл, який повинен мати такий фахівець, – це системність у питаннях запобігання потенційним комплаєнс-ризикам і контролю над ними. Адже постійний моніторинг законодавства та зовнішніх факторів ринку – його основна діяльність.
І третя надважлива навичка, що є останньою в списку, але не за значенням – це комунікабельність. Адже найскладніше завдання контролерів – переконати інших працівників банку дотримуватися комплаєнс-програми в повсякденному діловому житті. Для цього треба володіти різними способами переконання. Оскільки насправді тільки тоді, коли «внутрішні клієнти» довіряють комплаєнс-контролерам і виконують усі правила, можна сказати, що ця система працює ефективно. Проте для цього потрібне ще дещо надважливе.
В організації роботи комплаєнс-контролю вкрай необхідно сформувати детальні компетенції та правила взаємодії між Наглядовою радою банку та службою комплаєнс як незалежного підрозділу банку. Потрібне розуміння форматів звітів, інформування про ситуацію в банку, прийняття рішень із тієї чи іншої ситуації. Адже будь-який фахівець, хоч би який досвід він мав, не буде продуктивним за поганої комунікації.
Вимоги до ідеальних комплаєнс-контролерів: які вони?
Одразу зазначу, що ця професія наразі досить затребувана, а фахівців – бракує.
До речі, ще кілька років тому спеціалістів у галузі комплаєнс-контролю з досвідом практичної діяльності було дуже мало. У квітні 2014 року видання «Financial Times» взагалі зарахувало комплаєнс до найбільш затребуваних фінансових професій, назвавши нашу сучасність «епохою співробітників із комплаєнс».
Отже, насамперед комплаєнс-фахівці повинні мати досвід роботи юристом, рідше – фінансистом чи аудитором. З огляду на специфіку комплаєнс-контролю, освоїти його повністю здужають грамотні фахівці в юридичній і фінансовій сферах.
Варто зазначити, що в наших реаліях професійних комплаєнс-контролерів катастрофічно не вистачає. Наразі кадри переважно набирають із власних внутрішніх джерел – юристів, аудиторів або фахівців напряму «фінансовий моніторинг». Але варто розуміти – цього недостатньо.
Крім встановлення вимог до кваліфікації фахівців у сфері комплаєнс, спостерігається яскраво виражена потреба створення навчальних центрів, де була б можливість здобувати знання, розширені міжнародною практикою. На сьогодні в Україні такого немає, а у вищих навчальних закладах необхідні дисципліни теж не викладають.
Є окремі компанії, що надають послуги професійного навчання та підвищення кваліфікації за міжнародними програмами підготовки ICA у сфері комплаєнс. Проте вони коштують від $6 тисяч за один курс і потребують високого рівня обізнаності учасників. Крім того, в Україні можливе лише дистанційне навчання – очно програму можна пройти лише за кордоном.
Тому я вважаю, що наразі навчання у сфері комплаєнсу варто впроваджувати централізовано на рівні Національного банку України. Це може вирішити багато проблем із пошуком кадрів.
На своєму рівні, в НАБУ, ми проводимо семінари, сфокусовані на процесі створення ідеології комплаєнс, саме на тому, на що він спрямований і як будувати процедури контролю в українських реаліях. Проте не менш важливими є питання підбору та підготовки кадрів для цього напрямку.
Працюємо та розвиваємося далі!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411