Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.04.2016 10:16

Звернення до щирого українця єврейської національності пана Гройсмана

Тільки звернення Прем'єр-міністра україни Володимира Гройсмана до світового єврейства може врятувати Надію Савченко від смерті. Не можна нині проігнорувати цей останній шанс на підмогу.

            Трагедія народу найяскравіше віддзеркалюється в краплиніжиття окремої людини. Я, звичайно, тут маю на увазі долю чудової українськоїдівчини Надії Савченко. Хто міг би взагалі бодай якось вмотивовано пояснити: защо страждає, за що помирає вона? На очах всього людства. При повній нашій бездії.

            Не до оцінок варварів, які вчинили антилюдський злочин,накинувши мішок на голову, вивезли через кордон до московії, приписавши їй причетністьдо убивство журналістів, що не вкладається ні в які рамки логіки і здоровогоглузду. Ми маємо нині, в години, які, на превеликий жаль, залишилися до смертів рашівських катівнях мужньої Героїні говорити не про це, а думати над тим, якврятувати безбоязну українку.

            Так сталося, що ми не маємо справжнього гарантадотримання Конституції України. Цей пост займає банальний торгаш, якомуінтереси людей все одно, що загубити три гривни при  його мільярдних статках. Уже можна сказати,що він нічого не зробив для порятунку офіцера ЗСУ. Який безалаберний главадержави, такий же ж і нікчемний верховний головнокомандувач. Він навіть задвокатами Надії Савченко познайомився лише після того, як з Москви шантажистивід його імені заготували листа до бранки, оприлюднили його, передали той фейкнавіть Надії до камери з допомогою українських дипломатів, прес-секретаря президента.Одне слово, біда, у нас з вождем, та й годі.

            Пан Порошенко, якби він був справжнім лідером нації,давно б уже домігся в європейських, світових структурах, на рівні ЄС, ООН, США створеннянезалежного (без участі України) комітету з порятунку Надії Савченко та іншихукраїнських полонених в результаті окупації РФ. У світі знають, як потрібно втаких випадках діяти. Ми маємо в нашій новітній історії наочний прикладфункціонування місії ЄС у складі відомих міжнародних діячів панів Кокса таКваснєвського по визволенню з в’язниці Ю. Тимошенко. Діючий глава держави, яквидно мені з позиції громадянина України, фактично усунувся від своєї ролі загальнообраногобатька нації, поручника з усіх проблем українців. Від краще замість вирішеннянагальних, життєво важливих, людських проблем побавиться з офшорами, об’їдетаємно, полишивши державу напризволяще, всі свої закордонні маєтності,приховані в теплих місцях від свого народу. (Дивіться і читайте тут).

            Але Бог суддя тому, хто по-зрадницьки відійшов у бік,коли нація потребувала допомоги у порятунку її мужньої зірки. Я вже мовчу прощоденні наші жертви в Криму і Донбасі.

            Сталося так, вельмишановний Володимире Борисовичу, щороль рятівника Гордої Українки, символічної прапраправнучки замордованогоординцями нашого Івана Калнишевського і мільйонів-мільйонів інших людей маєте іповинні виконувати, мабуть, Ви.

Нащастя Ви народилися в дружній єврейській родині і, сподіваюся, добре знаєте, якважливо горою стояти за своїх. Наперекір усьому убезпечувати інтереси рідної нації.Гадаю, Вам також добре відомо, як багато в часи минулих лихоліть українцізробили для порятунку євреїв. За станом на 1 січня 2016 року встановлено, що2544 українці визнанні в Ізраїлі Праведниками світу. Тими, хто ризикуючивласним життям рятували євреїв від розправи нацистів. Якщо Ви, як глава Уряду України, звернетесь від імені українців до світовогоєврейства з закликом допомогти врятувати від смерті ні в чому не винну українкув російській в’язниці, це буде і чесно, і сміливо, і правильно. Вас неодмінно почують, нам усім обов'язково допоможуть. Це однозначнопринесе результат. Ми врятуємо нашу Надію.

Дійте тут рішуче і твердо, Бог Вам допоможе!

Слава Україні!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи