Звернення до щирого українця єврейської національності пана Гройсмана
Тільки звернення Прем'єр-міністра україни Володимира Гройсмана до світового єврейства може врятувати Надію Савченко від смерті. Не можна нині проігнорувати цей останній шанс на підмогу.
Трагедія народу найяскравіше віддзеркалюється в краплиніжиття окремої людини. Я, звичайно, тут маю на увазі долю чудової українськоїдівчини Надії Савченко. Хто міг би взагалі бодай якось вмотивовано пояснити: защо страждає, за що помирає вона? На очах всього людства. При повній нашій бездії.
Не до оцінок варварів, які вчинили антилюдський злочин,накинувши мішок на голову, вивезли через кордон до московії, приписавши їй причетністьдо убивство журналістів, що не вкладається ні в які рамки логіки і здоровогоглузду. Ми маємо нині, в години, які, на превеликий жаль, залишилися до смертів рашівських катівнях мужньої Героїні говорити не про це, а думати над тим, якврятувати безбоязну українку.
Так сталося, що ми не маємо справжнього гарантадотримання Конституції України. Цей пост займає банальний торгаш, якомуінтереси людей все одно, що загубити три гривни при його мільярдних статках. Уже можна сказати,що він нічого не зробив для порятунку офіцера ЗСУ. Який безалаберний главадержави, такий же ж і нікчемний верховний головнокомандувач. Він навіть задвокатами Надії Савченко познайомився лише після того, як з Москви шантажистивід його імені заготували листа до бранки, оприлюднили його, передали той фейкнавіть Надії до камери з допомогою українських дипломатів, прес-секретаря президента.Одне слово, біда, у нас з вождем, та й годі.
Пан Порошенко, якби він був справжнім лідером нації,давно б уже домігся в європейських, світових структурах, на рівні ЄС, ООН, США створеннянезалежного (без участі України) комітету з порятунку Надії Савченко та іншихукраїнських полонених в результаті окупації РФ. У світі знають, як потрібно втаких випадках діяти. Ми маємо в нашій новітній історії наочний прикладфункціонування місії ЄС у складі відомих міжнародних діячів панів Кокса таКваснєвського по визволенню з в’язниці Ю. Тимошенко. Діючий глава держави, яквидно мені з позиції громадянина України, фактично усунувся від своєї ролі загальнообраногобатька нації, поручника з усіх проблем українців. Від краще замість вирішеннянагальних, життєво важливих, людських проблем побавиться з офшорами, об’їдетаємно, полишивши державу напризволяще, всі свої закордонні маєтності,приховані в теплих місцях від свого народу. (Дивіться і читайте тут).
Але Бог суддя тому, хто по-зрадницьки відійшов у бік,коли нація потребувала допомоги у порятунку її мужньої зірки. Я вже мовчу прощоденні наші жертви в Криму і Донбасі.
Сталося так, вельмишановний Володимире Борисовичу, щороль рятівника Гордої Українки, символічної прапраправнучки замордованогоординцями нашого Івана Калнишевського і мільйонів-мільйонів інших людей маєте іповинні виконувати, мабуть, Ви.
Нащастя Ви народилися в дружній єврейській родині і, сподіваюся, добре знаєте, якважливо горою стояти за своїх. Наперекір усьому убезпечувати інтереси рідної нації.Гадаю, Вам також добре відомо, як багато в часи минулих лихоліть українцізробили для порятунку євреїв. За станом на 1 січня 2016 року встановлено, що2544 українці визнанні в Ізраїлі Праведниками світу. Тими, хто ризикуючивласним життям рятували євреїв від розправи нацистів. Якщо Ви, як глава Уряду України, звернетесь від імені українців до світовогоєврейства з закликом допомогти врятувати від смерті ні в чому не винну українкув російській в’язниці, це буде і чесно, і сміливо, і правильно. Вас неодмінно почують, нам усім обов'язково допоможуть. Це однозначнопринесе результат. Ми врятуємо нашу Надію.
Дійте тут рішуче і твердо, Бог Вам допоможе!
Слава Україні!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411