Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
31.10.2014 02:25

Молоді рвачі заявили про свою особливість...

Якщо ви покладаєте великі надії на молоде плем'я нардепів, які прийшли до парламенту, то я ваші мрії змушений остудити. Ще не переступивши поріг Верховної Ради, вони нахабно забажали повернути собі заробітну плату в 30-35 тисяч гривень, і не голосувати за

Мимоволі заслухався на 1+1, у передачі «Право на владу», яка демонструвалася в прямому ефірі на межі 30 та 31 жовтня, мелодикою молодих голосів завтрашніх народних депутатів. Так чешуть, як по писаному, навіть не заїкнуться. Зубаті, тямущі. Любо поглянути. Подібне тривало аж до тих пір, поки враз не прозвучало одне слизьке запитання. А як ви, мовляв, ставитесь до того, що виникла дискусія, начебто нардепам тепер мало платять? І вони нарешті відкрилися. Зняли з обличчя облудну маску «реформаторів», стали самі собою. При відповіді на подібне запитання потрібно було не інших «люструвати», оцінювати, виголошувати бездумні прожекти, на що нагострили язики мовби ті ножі, а викласти власну позицію щодо традиційного обдирання нардепівським кагалом державної казни, і відмовитись від поповнення власного гаманця…

Тут декому, можливо, нагадаю про що конкретно йдеться, а комусь, напевне, і відкрию новину. Такий собі, вічно мудрий і вже звиклий до центру публічної уваги журналіст Мустафа Найєм, який не один рік, як можна зробити безпомилковий висновок, вельми щедро годувався з зарубіжних грантів, а тепер від владної партії отримав на блюдечку мандат «народного обранця», заледве не заплакав, перед переходом на роботу в парламент: 6,5 тисяч гривень зарплати нардепа, це для нього… сльози. Дайте більше, бо не піду до Ради, почулося від пана.

І ось четверо завтрашніх політичних світил Світлана Заліщук, Тетяна Чорновол, Ігор Луценко, Єгор Соболєв у прямому ефірі стали відповідати на гласне запитання: чи можна за таку платню служити Україні?

Світлана Заліщук почала згадувати про якусь там зустріч із жінкою на 102 виборчому окрузі (Кіровоградська область), яка живе за тисячу гривень з трьома дітьми, двоє з яких інваліди…

Для чого цей приклад був тут, зрозуміти не можна… За весь вечір, мила пані, здається, вперше втратила логіку. Бо до того строчила, немовби з кулемету про все, що тільки не запитували. А тут, либонь, подібного запитання не очікувала. Позаяк заявила, після цього прикладу, що нардепу за «п’ять тисяч гривень» (хоча йшлося, нагадаю про 6,5 тисяч гривень держкоштів!) працювати не можна. (І це каже, зауважу громадський активіст. Скільки ж вона отримувала за свою нинішню «активність», і з яких активів?) Треба, заявила, повернути ту зарплату народному обранцю, яка була в нього раніше, себто, за часів Януковича. Аби всі знали про що вона мовить, нагадаю, тоді нардепи з усіма доплатами, в  тому числі і з не облікованими коштами на буцімто непередбачувані затрати в виборчому окрузі, складала 30-35 тисяч гривень.  Залежно від того, хто яку з парламентарів посаду займав у комітеті Верховної Ради.

Цікаво, як про таке зухвальство було слухати медикам, учителям, сотням і сотням тисяч інших бюджетників, заробітна плата яких складає 2-2,5 тисяч гривень? А ця діячка, ще не встигла й рота відкрити, а вже вимагає золотити їй дорогу в парламенті. Їй-право, бридко…

Особливо ж після неймовірного "успіху" групки майбутніх нардепів, де активно піарилася й пані Заліщук, на виборчому окрузі №102, де вони вирішили недопустити до депутатства такого собі панича Довгого. Останній, до речі, заявив, і, думаю, що не безпідставно, що його передвиборну діяльність не оскаржено жодною юридичною заявою. Справді, успіх дій із протиборства Довгому, ну, просто таки винятковий: досянень - нуль, а шуму - гна всю Іванівську... 

Усе на тому телеефірі виходило так. Ввійшовши в раж, пані Заліщук всім чітко роздала на горіхи. Повчила, як потрібно боротися з корупцією, як і на чому економити всім верствам населення. Кому належить підтягнути паски зараз, кому згодом. А як тільки режим ощадливості торкнувся її персональної завтрашньої заробітної плати, то заявила, що країна має закрити очі на високі майбутні статки нардепів. Бо це ж, бачите, все таки народні депутати, мовляв.  А вона тільки так хоче боротися за очищення держави - за неймовірно високу платню…

Це ж саме, щоправда з вихилясами про власний город, барабольки на ньому і інший підніжний корм у господарстві фактично підтримала позицію пані Заліщук і найчесніша з усіх Тетяна Чорновол. «Хочу, щоб із своєї платні доплачувати експертам, Ось я не юрист, приміром. Мені ж доведеться наймати фахівця з цих проблем…»

Шановна пані. Чотирьох помічників народному депутату оплачує держава. Ось і шукайте фахівця з юриспруденції… Ще 26 (!) можна оформляти позаштатно. І на таку роботу величезна черга теж є. Звісно, що значно приємніше, з барського плеча, за державний кошт, пригодовувати рабів. Але ж на дворі не той час, вельмишановна...

Великий люстратор Єгор Соболєв теж не проти такої ж високої зарплати. Тільки Ігор Луценко скромно заявив, що для нього і п’ять тисяч гривень платні великі гроші.

Нічого дивного, та й нового також. Завершилися передвиборні брехні, показні облудливі скромності, прикидання "своїми в дошку". Тепер можна сповна урвати на постах "слуг народу". Тут і проявилося їхні справжні обличчя. 

По правді кажучи, боюся я цих великих борців і страждальців за народ з космічною оплатою їхніх "старань". Хотів би помилитися, але здається мені, що нічого з них не вийде, якщо все починають  з підняття зарплат для себе. Може б нехай і не мучились, та покинули ці пости ще до присяги. Немає в народу таких грошей, щоб наймати подібних словоблудів...

І взагалі, панове. Якщо ви прийшли до Верховної Ради, щоб набивати гаманці, то вам явно інша дорога.

На цій же передачі пролунало й взагалі неймовірне. Що й недоторканність народних депутатів не варто скасовувати. Буцімто опозиція на таке може образитися… «Скаже, що ми їм створюємо некомфортні умови». – заявила Тетяна Чорновол…

Геніальне пояснення, чи не так?

Отож, вітаю всіх із винятково вдалим придбанням купи молодих «реформаторів», які вже готові робити винятки для себе і під себе, ще й не дійшвоши оіційно до парламенту.

 Таким чином, якщо ви покладаєте великі надії на молоде плем'я нардепів, які прийшли до парламенту, то я ваші мрії змушений остудити. Ще не переступивши поріг Верховної Ради, вони нахабно забажали повернути собі заробітну плату в 30-35 тисяч гривень, і не голосувати за позбавлення депутатської недоторканності. Такий висновок можна зробити після їхніх дискусії без масок на телекналі 1+1...

  

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи