Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.09.2014 05:49

Тепер уряд обдере всіх: з новим податком, друзі!

Скорочуючи податки для бізнесу, уряд Яценюка розраховує накинути зашморг на шию бідним через введення нового податку на нерухоме майно. Це насамперед замашний удар по пенсінерах...

Цілодобовотелевізійні канали крутять медові слова від пана Яценюка про те, як його урядпіклується про зниження податків для бізнесу. Елою стільки, аж тече по екрану.Ну, справжній благодійник прем’єр-міністр. Ночами не спить, піклується про те,аби товстосумам легше жилося…

         Тим часом ласкавий пан ні словом необмовляється про те, що його чиновнича  челядьпідготувала для українців такий подарунок, що оближуться всі. Точно такизаживуть по-новому. Зі слізьми на очах, через обкрадання їхніх статківдержавою.

15 вересня ц.р. Кабінет Міністрів Українизареєстрував у парламенті законопроект №5079 «Про внесення змін до Податкового кодексу України ідеяких законів України (щодо податкової реформи)». Ним передбачено надання права місцевиморганам влади встановлювати ставкиподатку на нерухоме майно для об'єктів житлової та комерційної нерухомості врозмірі до 2% мінімальної зарплати за 1 кв. м площі.
            Що це означає? А те, що коли в моєї майже дев’яностолітньої тещібудинок, споруджений ще цукроваром М. Терещенком складає приблизно 70квадратних метрів, то їй у 2015 році  доведеться вже заплатити новий податок затаким розрахунком: 26х70=1814 гривень. Бо згідно з восьмою статтею закону України про Держбюджет на 2014 рік (від16 січня) планувалося підвищення мінімальної заробітної плати двічі: 1 липня і1 жовтня відповідно до 1250 грн. і до 1301 грн. Але в зв’язку з тим, щоукраїнський Уряд взяв на себе зобов’язання виконати вимоги МВФ для отриманнякредиту в розмірі сімнадцяти мільярдів доларів, підвищуватися заробітна плата(мінімальна) в Україні напевно зовсім не буде, принаймні до початку 
2015 року.Таким чином, мінімальна заробітна плата в Україні в 2015 році, можливо, залишиться на теперішньому рівні – 1218гривень, а можливо її підвищать до запланованого раніше рівня в 1301 грн., однакусе залежатиме від домовленостей представників Уряду з експертами МВФ, щодосоціальної політики в нашій країні, заходів урізання витрат, в т.ч. числі і заробітноїплати.

         Алебудемо сподіватися на краще (коли мінімальна плата ростиме, адже цінипідвищуються неймовірно), а це означає, що вона складатиме 1301 гривну. Коли жвід нас вимагатимуть сплати додатковий податок двох процентів від «мінімалки»,це означатиме – понад 26 гривень за кожен квадратний метр житла. У кого будинок100 квадратів – 2602 гривні і так далі. При чому, якщо ви цю суму сплатите напочатку року. Оскільки властивість мінімальної заробітної плати зростати, товже під кінець 2015 р. доведеться викласти за новий податок від благодійника Яценюка,мабуть, понад 3000 гривень. Себто, придумано, як бачите, так, що ви одриватимите від рота останнє, поспішатимите розрахуватися з державою, аби не платити згодом більше. 

         Длямоєї тещі, яка живе лише з пенсії, це означатиме, що їй наступного року доведетьсявід дванадцяти річних виплат відсумувати ледве не півтори пенсії: все трудове життявідпрацювавши рахівником цукрозаводу вона заробила трохи більше 1300 гривеньдержавної допомоги. Іншими словами, півтора місяця 2015 року їй плануєтьсяпросто таки голодувати.

            Скорочуючи податки для бізнесу, уряд Яценюка розраховує накинути зашморг на шию бідним через введення нового податку на нерухоме майно. Це насамперед замашний удар по пенсінерах...

         Справді,заживемо по-новому… Ви лише з усіх рук підтримайте «благодійників»порошенків-яценюків на виборах… 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи