Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.07.2015 12:30

Кличко так і не починав боротьбу зі стихійною торгівлею

Ексдепутат Київської міської ради

Спочатку в КМДА обіцяли зробити вуличну торгівлю «цивілізованою», а тепер мер Віталій Кличко намагається перекласти відповідальність за цей напрям на патрульну поліцію

Доводиться констатувати,що міська влада нічого не зробила для вирішення проблеми стихійної торгівлі вКиєві.

Спочатку в КМДА обіцялизробити вуличну торгівлю «цивілізованою», а тепер мер Віталій Кличконамагається перекласти відповідальність за цей напрям на патрульну поліцію, якавиконує дещо інші функції.

В деяких районах містаситуація близька до катастрофічної. Мало того, що торгівля здійснюється унепристосованих для цього місцях, створюючи проблеми для пересування киян.Більше того, жителям міста, щоб дістатися до метро або зупинок наземноготранспорту, доводиться обходити купи сміття. Надзвичайно складна ситуація білястанцій Метрополітену «Житомирська» та «Героїв Дніпра». З приводу останньої, домене зверталися жителі Оболоні з проханням вплинути на столичну владу, аби тавирішила питання стихійної торгівлі біля метро.

Архітектура станціївлаштована так, що аби вийти на вулицю потрібно подолати один з вузькихпроходів, які заповнені торговими точками, а далі по вулиці Героїв Дніпра, внапрямі вулиці Героїв Сталінграда працює, за словами скаржників, стихійнийринок.

Вони стверджують, щоторгують, в тому числі, продуктами харчування, які швидко псуються, тому пануєнеприємний запах. Крім того, протягом дня (особливо на початку та наприкінціробочого дня) ускладнено пішохідний рух, що створює значні незручності людямдля того, або дістатися до метро або вийти з нього.

Також надходять скарги,що стихійний ринок лишає після себе купи сміття, які зазвичай лежать цілу ніч іїх не поспішають прибирати.

Ще в березні цього року язвернувся із депутатським запитом до міського голови з вимогою вжити заходівдля вирішення проблеми. Тоді мені надійшла формальна відписка, згідно з якою,вирішення питання було доручено Оболонській РДА. Проте, належних заходів вжитоне було. Більше того, із настанням літнього періоду ситуація погіршилася врази.

Було направлено повторнийзапит, але без особливої надії на волю Кличка і його бажання виконувати своюроботу. Тим більше, віри не додає те, що мер намагається перекласти своювідповідальність на інших. Тепер своє слово має сказати громада і правоохоронніоргани, якщо доведеться.

Можна було б сказати, щостолична влада програла бій зі стихійною торгівлею, проте, вона її й непочинала.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи