Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.05.2014 15:52

Я та Ємець підготували проект Постанови про ліквідацію КПУ у ВР

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Я та Ємець зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України «Про ліквідацію депутатської фракції «Комуністична партія України».

Я та Ємець зареєструвалипроект Постанови Верховної Ради України «Про ліквідацію депутатської фракції «Комуністичнапартія України».

Фракція КПУ у ВР має бутиліквідована, оскільки вона була створена з порушенням принципу формуваннядепутатських фракції, передбаченого частиною першою статті 58 Закону України «ПроРегламент Верховної Ради України».

Річ у тім, щозгідно регламенту фракція може бути створена одночасно з депутатів, що пройшливід певної політичної сили за партійними списками і за мажоритарною системою. Жоденкандидат, висунутий комуністами не був обраний у мажоритарному окрузі. Тож іфракцію свою вони не мали права створювати.

 

Свого часу ВР порушилазакон і створила фракцію КПУ у ВР, сьогодні ця постанова виправляє помилку Парламентуі позбавляє комуністів незаконно створеної фракції.

 

Мій колега Ємецьпереконаний, що ліквідація фракції комуністів - це далеко не фінал встановленнясправедливості та законності щодо діянь комуністів. Єдине, що може врятувати депутатіввід КПУ - це відмова від сепаратизму, від антиукраїнської діяльності, від тихполітиків, які заплямували себе колабораціонізмом.

 

Оскільки, швидшеза все, очищення комуністичного руху не можливе, то слідом за ліквідацієюкомуністичної фракції у ВР у судовому порядку може бути ліквідована і Комуністичнапартія України. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи