Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.03.2014 14:18

Держархбудконтроль визнав незаконність будівництва на Жилянській і зве

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Державна архітектурно-будівельна інспекція України визнала незаконність будівництва на місці зруйнованої пам’ятки за адресою: вул. Жилянська, 120-б і вимагає його припинення.

Державнаархітектурно-будівельна інспекція України визнала незаконність будівництва намісці зруйнованої пам’ятки за адресою: вул. Жилянська, 120-б і вимагає йогоприпинення.

 

Черезте, що забудовник не припинив будівництво на вимогу інспекції, вона поскаржиласяв прокуратуру і міліцію.

 

Увідповіді Інспекції йдеться про те, що вона не давала дозволу та не реєструвалаінших документів дозвільного характеру, які б давали право на виконаннябудівельних робіт за вказаною адресою.

 

Засловами Держархбудконтролю, під час перевірок особи, які знаходилися на об’єктібудівництва, не надали проектно-виконавчої документації та відмовилися відбудь-яких пояснень щодо того, що саме будується.

 

Оскільки зазначений будівельний майданчик огороджений спільним парканом з територією,прилеглою до збудованого житлового будинку на вул. Жилянській, 118, Інспекцієюбуло направлено лист до замовника будівництва на суміжній земельній ділянці –ЗАТ «Концерн ЕССЕ» щодо прибуття до Інспекції з відповідними документами дляпроведення перевірки. Але до цього часу вимоги інспекції проігноровані.

 

Відтак,суб’єкт містобудування залишається невстановленим. Тому Держархбудконтрользвернувся до прокуратури м. Києва з пропозицією вжити заходи прокурорськогореагування та допомогти Інспекції у проведенні перевірки. Те саме зверненнябуло направлене і до Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net