Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.10.2013 12:26

Команда Попова фактично визнала себе злочинцями

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

У відповіді на моє звернення, КМДА констатувала той факт, що знесення будинку на вул. Саксаганського, 111, в якому свого часу жив М.Грушевський, суперечить вихідним даним на проектування та проектній документації, зареєстрованій у містобудівному кадастрі Д

У відповіді на моєзвернення, КМДА констатувала той факт, що знесення будинку на вул. Саксаганського,111, в якому свого часу жив М.Грушевський, суперечить вихідним даним напроектування та проектній документації, зареєстрованій у містобудівномукадастрі Департаменту містобудування та архітектури.

 

Але дивно, що київськавлада лише констатує факт злочину і не подбала про те, щоб злочинці булипокарані. Принаймні жодної інформації про те, що КМДА звернулася доправоохоронних органів із заявою про вчинення злочину забудовником у листінемає. Це очевидний приклад бездіяльності влади, яка фактично покриваєзлочинців-забудовників.

 

Звернувся до прокуратуриКиєва з проханням здійснити перевірку та вжити належних заходів реагування щодозабудовника, який вчинив самовільні дії і зніс будинок, не маючи на це жоднихпідстав. А також дати оцінку бездіяльності влади, яка за наявною у нардепаінформацією, не відреагувала на незаконне знесення будинку.

 

Довідково: РішеннямКиївради від 27.12.2007 №1579/4412 «Про продаж земельної ділянкиміжгосподарській асоціації «Аркор» для будівництва офісно-житлового будинку на вул.Саксаганського, 111 у Шевченківському районі м. Києва» було продано зазначенуземельну ділянку. Але на підставі держакту на право власності на земділянку КВ№137596, договору оренди земельної ділянки від 15.01.2010 та містобудівногорозрахунку, Департамент містобудування надав містобудівні умови і обмеження від24.04.2012 для реконструкції нежитлового будинку під торгово-офісний комплекс.

 

Згідно ДБНреконструкція є перебудовою введених в експлуатацію об’єктів будівництва, якапередбачає зміну основних техніко-економічних показників та збереженняелементів несучих і огороджувальних конструкцій. Таким чином, повне знесеннябудівлі суперечить вихідним даним на проектування та проектній документації,зареєстрованій у містобудівному кадастрі Департаменту містобудування таархітектури.

 

Тож, влада, створившиситуацію, яка була використана для знесення будинку, і не проконтролювавшидіяльність забудовника, фактично стала співучасником злочину. Впевнений, саметому влада не намагається притягнути до відповідальності забудовника, борозуміє, що в підсумку за ґратами можуть опинитися не лише забудовники, але йдехто з чиновників.

 

Нагадаю, 5вересня, у Києві знесли старовинний особняк по вулиці Саксаганського, 111.Зазначимо, що саме в цьому будинку свого часу жив відомий український історик іполітик Михайло Грушевський. А також відомий художник Іван Хворостецький вроки свого навчання в художньому училищі Києва.

 

Дана споруда булапобудована ще в другій половині ХІХ століття, а вже в 1888 році був добудованийдругий поверх будівлі. Останні сім років у будинку ніхто не проживав.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net