Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.07.2013 15:43

Запропонував відзначити ювілей співпраці ЮНЕСКО та Львова

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Хочу вже цього року відреставрувати історичні споруди в центрі Львова: Високий Замок, історичні будинки в стилі бароко, церкви, монастирі та собори різних релігійних конфесій.

Хочу вже цьогороку відреставрувати історичні споруди в центрі Львова: Високий Замок, історичнібудинки в стилі бароко, церкви, монастирі та собори різних релігійних конфесій.

 

Відповідні заходипередбачені проектом Постанови №3016 про відзначення 15-річчя з дня внесенняансамблю історичного центру міста Львів до списку об'єктів Світової спадщиниЮНЕСКО, ініціатором якої є я та Андрій Павловський.

 

Ідея цієїпостанови виникла під час мого робочого візиту до Львова, де активісти-пам’яткоохоронцівже готуються до відзначення 15-річчя з дня внесення ансамблю історичного центруміста Львів до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Ця ініціативапохвальна, адже вона з одного боку нагадує владі, що в місті є пам’ятки, якіохороняються ЮНЕСКО, і що про них треба пам’ятати, докладаючи зусиль для їх збереженняв належному стані, а з іншого боку - спонукають туристів приїжджати в місто, деісторичний центр має такий високий статус.

 

Через кількароків ми святкуватимемо 20-річчя внесення до списку об'єктів Світової спадщиниЮНЕСКО Софії Київської та Києво-Печерської лаври.

 

Впевнений, щокожне таке святкування стимулюватиме пам’яткоохоронну діяльність в країні, атакож спонукатиме інші регіони лобіювати включення своїх унікальних об’єктів всписок ЮНЕСКО.

 

Довідка: У 2013 році виповнюється 15 років з дня внесення ансамблю історичногоцентру міста Львів до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

 

Загальнатериторія ансамблю історичного центру міста Львів складає 120 га, і потребує належногодогляду, адже місто Львів протягом декількох сторіч був процвітаючимадміністративним, релігійним та торговим центром. Середньовічне плануванняміста збереглось до наших днів майже без змін. Вцілила велика кількістьісторичних будівель.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net