Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
23.05.2013 10:57

ПР поки не відмовилася від знищення природних заказників

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Єфремов відповів, що у фракції Партії регіонів всі рішення приймаються колегіально. А тому як фракція поставилася до мого прохання - не підтримувати проект Закону України, який направлений на узаконення самозахоплень землі та загрожує збереженню територій

Єфремов відповів,що у фракції Партії регіонів всі рішення приймаються колегіально. А тому як фракціяпоставилася до мого прохання - не підтримувати проект Закону України, якийнаправлений на узаконення самозахоплень землі та загрожує збереженню територійприродо-заповідного фонду і археологічних заповідників – я дізнаєтюся післяголосування за проект у сесійній залі ВРУ.

 

Йдеться пропроект Закону України №2066 «Про призупинення дії частини другої статті 55Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності завикористання земельних ділянок сільськогосподарського призначення без проектівземлеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни тавпорядкування угідь)». Ініціаторами законопроекту є депутати від ПР.

 

Як повідомлялося,автори обґрунтовують необхідність прийняття зазначеного законопроекту потребоюзахистити інтереси власників та користувачів земельних діляноксільськогосподарського призначення. Але враховуючи той факт, що більшістьтериторій природно-заповідного фонду та археологічних заповідників в Україні,досі не винесені в натуру і не мають оформлених актів на землю, то якщо такий законвступить в дію, фермери кинуться освоювати ці землі.

 

За щоб не взяласяПР, яку б мету вона не ставила, а результат один – нищення нашої історії,культури, екології тощо. Фактично сьогодні закон заміняється правом сильного:хто захопив землю, кого підтримує місцева влада, підтримує міліція, той івикористовує землю. Причому не згідно закону, а як йому заманеться.

 

Прийняттязазначеного законопроекту - не є спрощенням процедур, і не допомогою селянам, афактичним узаконенням злочинних дій тих, кому влада дозволила ці незаконні колись,а тепер законні дії.

 

На жаль, депутатичасто не вникають глибоко у суть законопроектів, а голосують орієнтуючись на їхніназви. А назви часто не співпадають із суттю закону. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net