Про автора

Надія Конащук Координатор Прозорро

Координатор Прозорро.

Освіта. Магістр з державного фінансового менеджменту, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (2014 рік).

- учасниця Академії лідерства та розвитку програми "The role of public policy in private sector development" організованої спильно з Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету та Школою управління Українського католицького університету (2016 рік).

- навчання в Universität Bremen (Бремен, Німеччина) для отримання наукового ступеню PhD в галузі економіки (2017- дотепер). 

Професійна діяльність. Коордація співпраці Прозорро з донорами та міжнародними організаціями у частині залучення міжнародної технічної допомоги та івестіций на підтримку реформи публічних закупівель. Співпраця з такими організаціями як USAID, UKAID, TAPAS, Фонд "Східна Європа", ПРООН, GIZ, IDLO, МФ "Відродження", ЄБРР. Завдяки такій співпраці реалізована переважна більшість IT розробок електронної системи та освітницьких програм Прозорро. 

Також, є координатором розвитку напрямку відкритих даних Прозорро. Співорганизатор першого в Україні хакатону з Amazon на основі відкритих даних держави (https://prozorro.gov.ua/news/pershij-v-ukrayini-hakaton-za-pidtrimki-amazon-projde-na-vidkritih-danih-prozorro) та проекту з Udata school по розробці прогнозування на основі штучного інтелекту у державному секторі (https://www.facebook.com/prozorro.gov.ua/posts/2253976658151157).

 

Контакти
E-mail: [email protected]