UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.05.2023 06:34

Взаємодія між адвокатом та медіатором

Співзасновник ADI|BEZSUDU, Керівник ГО "ПРОСТІР БЕЗСУДУ", правознавець, медіатор, тренер

Чому важливо адвокатам та медіаторам співпрацювати у сімейних спорах

Взаємодія адвокатів і медіаторів може бути корисною та ефективною в контексті сімейної медіації. Важливо враховувати, що роль адвокатів та медіаторів в процесі різна, але їх співпраця може допомогти сторонам досягнути кращих результатів.

Адвокати зазвичай представляють інтереси своїх клієнтів та надають юридичну підтримку. Вони знають законодавство, права та обов'язки сторін у сімейних справах і можуть надати цінні правові поради. Адвокати можуть допомогти своїм клієнтам зрозуміти юридичні аспекти угоди, яку вони укладають під час медіації, та забезпечити їхні права та інтереси.

Медіатори, з іншого боку, є нейтральними та безпристрасними посередниками. Вони сприяють встановленню й конструктивній комунікації між сторонами, допомагають виявити спільні інтереси та шукати взаємовигідні рішення. Медіатори не надають юридичних порад, але вони можуть допомогти сторонам зрозуміти наслідки їхніх рішень і створити взаємно прийнятну угоду.

Взаємодія адвокатів і медіаторів може бути корисною, коли адвокати забезпечують своїх клієнтів правовою інформацією, а медіатори сприяють відкритому обговоренню та співпраці між сторонами. Ця співпраця може допомогти створити збалансовану та гнучку угоду, яка враховує як юридичні, так і особисті інтереси сторін.

Попри те, що співпраця адвокатів і медіаторів може бути корисною, рішення про взаємодію між ними залежить від конкретної ситуації та сторін. Окремі сторони можуть забажати, щоб їх адвокат був присутній під час медіації для надання юридичних порад або захисту їхніх прав. Інші можуть вирішити співпрацювати з медіатором самостійно та проконсультуватися з адвокатом поза процесом медіації.

У будь-якому випадку, важливо, щоб адвокати та медіатори дотримувалися професійної етики та співпрацювали, адвокати на користь клієнта, забезпечуючи його права, інтереси, а медіатори забезпечували конфіденційність та незалежність процесу.

Взаємодія між адвокатами та медіаторами може бути встановлена на основі взаємної поваги, відкритості та спільного прагнення досягти позитивних та вирішальних результатів для сторін у конфлікті.

Якщо ви розглядаєте сімейну медіацію та співробітництво з адвокатом, рекомендується звернутися до кваліфікованих фахівців і обговорити свої потреби, очікування та вподобання, щоб знайти оптимальний шлях вирішення вашого сімейного конфлікту.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]