Українська альтеративна правда
Рівень політичної культури сьогочасних депутатів і можновладців нижче ніж це можна уявити
Об'єми використання інформаційних ресурсів в сьогодення просто величезні! Ті інструменти, які надають інформаційні потоки для створення «правильного» розуміння сутності проблематики, відкривають нові можливості для політичних маніпуляцій та боротьби між політичними конкурентами. В загальному, яскравим прикладом «правильної роботи» інформаційного потоку щодо політичної маніпуляції є «свіжа» публікація в мережі під назвою «Сімейні традиції Калетніків». Вона розміщена на широковідомому українському Інтернет-ресурсі "Укрправда" (надалі для зручності – Публікація/Автор Публікації).
Уважно прочитавши таку "інформаційну довідку", вельми здивувався абсурдності доводів, зазначених в публікації. Особливою цинічністю Публікації є ціленаправлені наклепи та "навішування" ярликів на політичних конкурентів нинішньої влади. Найбільш кричущі несправедливості викладені нижче, додатково викладено пояснення абсурдності доводів Автора Публікації на сайті УП.
1. Починається Публікація словами: «Останнім часом сім'я Калетників кілька разів з'являлася у пресі.» Такий аргумент є вельми суперечливим, адже переглянувши відкриті Інтернет-джерела, зовсім не є можливим відшукати актуальних інтерв’ю або інших публікацій із прямою мовою хоч одного представника з прізвищем Калетнік! Після нового року і до сьогоднішнього дня – жодного інтерв’ю. Таким чином, до кінця не зрозуміло «де саме у пресі з'являлось призвіще Калетнік?».
2. Автор Публікації зазначає: «Наприкінці 2014 року журналісти програми "Схеми" провели розслідування "квартирної афери" щодо об'єкта нерухомості на вулиці Володимирській у столиці. Як свідчить запис у декларації про доходи та майно екс-голови митниці комуніста Ігоря Калєтніка, помешкання було продане за 70 млн грн.» Проте, Автор не повідомляє, що правовий підхід до формування декларації зобов’язує в одній і тій же графі зазначати «прибутки» від дарування та прибутки від продажу. Таким чином, Ігор Калєтнік зазначив в декларації спочатку «прибуток» від подарованої йому квартири, а потім після здійснення продажу 3-тій особі, знову додав отриманий прибуток. Більше того, з обох операцій були сплачені податки до бюджету.
3. Основним меседжем Публікації на описаному вище сайті було «розслідування» щодо компанії ТОВ "Великокісницьке", засновником якої ще з 2000 року є Григорій Калетнік. Буцімто компанія «змусила» селян підписати договори на продажу майна.
Проте, при детальному вивченні матеріалів такої Публікації, складається враження, що в прізвище Калетнік Автор Публікації застосовує скрізь де це можливо! Сутність зводиться до того, що більше трьох сотень селян підписали договір купівлі-продажу майна (корівники, приміщення тощо), відповідно отримали грошові кошти. Проте в договорі істотною умовою було те, що селяни беруть на себе зобов’язання завірити підписання нотаріально! Проте, селяни, отримавши грошові кошти від компанії, саботували умови договору щодо нотаріального засвідчення. Таким чином, логічним продовженням стало звернення компанії до суду щодо визнання чинними договорів купівлі-продажу.
4. Автор зазначає: «Посаду керівника регіонального відділу митниці Сергію Харченку подарували на 30-річчя. Такий презент Харченко-молодший отримав у 2013 році, коли Митною службою України керував Ігор Калєтнік». Цей аргумент зовсім не витримує критики! По-перше, не відомо чи знав Ігор Калєтнік пана Харченко, а по-друге, в 2013 році Калєтнік вже давно не керував митницею, а перейшов на нове місце роботи. В 2013 році Ігор Калєтнік займав посаду першого віце-спікера українського парламенту, де займався законотворчістю. Митну службу тих часі очолював Клименко, до якого Калєтнік був в конструктивній опозиції.
Це лишень частина жалюгідної і безпідставної інформаційної лавини, котра направлена на викривлення іміджу політичних конкурентів в очах суспільства. Очевидно, що таку технологію до України завезли з країни-агресора. Рівень політичної культури сьогочасних депутатів і можновладців нижче ніж це можна уявити, тому у тексті публікації навішуються ярлики та застосовуються маніпуляційні інструменти для формування суспільної думки.
Загалом, такі методи політичного тиску на конкурентів (для розуміння сутності «політичної конкуренції» знайдіть в мережі прізвище "Собчак", тільки перші три літери замініть на "Дем") є недоречними, а сама сутність викладених фактів викликає масу сумнівів. Проте, нажаль, за допомогою ЗМІ наразі відбуваються кричущі маніпуляції суспільною думкою. Влада створила «інтернет-війська» і мабуть це стало відправною точкою, тією червоною лінією старту щодо застосування механізмів інформаційного впливу на можливих політичних конкурентів.
- Чи витримає ваш військовий квиток перевірку цифрової епохи війни? Світлана Приймак вчора о 15:40
- Викрадення суверенітету Валерій Карпунцов вчора о 14:23
- Фінансові санкції США та ЄС: виклики для українських енерготрейдерів Ростислав Никітенко вчора о 13:23
- Екологічні наслідки руйнування Каховської ГЕС: загрози, виклики та шляхи вирішення Олена Криворучкіна вчора о 08:53
- Бізнес-моделі для розвитку та масштабування вашого бізнесу: що сьогодні працює? Сильвія Красонь-Копаніаж 17.03.2025 19:50
- Цивільний позивач, як учасник кримінального провадження Євгенія Тонконожко 17.03.2025 15:29
- Суб’єктність замість паніки Євген Магда 17.03.2025 13:58
- Ймовірність досягнення режиму тиші Георгій Тука 17.03.2025 12:34
- Виробнича інфляція: як українським підприємствам зберегти конкурентоспроможність Денис Корольов 17.03.2025 12:06
- Перфоманс-маркетинг 2025: 10 інструментів для масштабування лідогенерації Андрій Волнянський 16.03.2025 19:58
- Міжнародна інтеграція українських університетів: як вийти на глобальний рівень Віталій Кухарський 16.03.2025 19:53
- Генрі Форд: агресивний менеджмент, що врятував Ford Motor Company Наталія Качан 16.03.2025 18:52
- Філософія та практика поділу майна подружжя в Україні Світлана Приймак 16.03.2025 12:05
- $50 млн компенсації від Starbucks за опік паху гарячою кавою Дмитро Зенкін 16.03.2025 12:00
- Фінансові вигоди від цифровізації: як скоротити витрати та покращити фінансову прозорість? Олександр Вернігора 15.03.2025 11:31
-
Один з найбільших зернотрейдерів у світі продав агрохолдинг у РФ "з великим дисконтом"
Бізнес 21676
-
"45 до кінця року". Що буде з курсом валют після рішень Нацбанку
Фінанси 7801
-
Як Трамп допомагає Путіну перетворити Україну на failed state
Думка 3045
-
Революційна технологія китайського конкурента обвалила акції Tesla
Бізнес 3019
-
Яєчна криза у США. Фінляндія відмовила американцям у постачаннях
Бізнес 2184