Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
02.10.2020 10:53

У більшості київських компаній половина персоналу продовжує працювати віддалено

Керівник відділу консалтингу NAI Ukraine/Urban Experts

У Києві у віддаленому форматі продовжують роботу більше ніж половина співробітників у 73% опитаних компаній

Із червня офіси поступово почали повертатися в робочий ритм з онлайн простору в бізнес-центри, однак, відповідно до опитування NAI Ukraine, у 73% офісних компаній майже половина персоналу продовжує повністю або частково віддалену роботу і змінили перелік своїх вимог до офісних приміщень

Незважаючи на те, що майже 90% орендарів офісів площею понад 1 тис. кв. м надають перевагу приміщенням із можливістю ремонту під свої запити, компанії також розглядають формат коворкінгів для розміщення нових команд, непостійного персоналу для оптимізації простору. Отже, майже 72% опитаних компаній готові надалі розміщувати співробітників у коворкінгах, що значно підвищує популярність гнучких форматів бізнес-центрів.

Маже 70% компаній застосовують систему hot desk, розміщуючи співробітників за одним столом за графіком. Також половина опитаних наголошують на необхідності загальних приміщень та переговорних кімнат.

Серед вимог до офісів, які набирають популярність, опитані компанії називають наявність фітнес-центру на території БЦ, а також місць для відпочинку і роботи на свіжому повітрі - для 60% компаній це може відіграти вирішальну роль під час вибору приміщень.

Окрім того, зростає запит на велопарковки і парковки з електрозарядкою на території БЦ. Водночас і великі, і невеликі компанії розраховують на наявність душових в офісі.

Також існує підвищена увага орендарів до проектів на Лівому березі Дніпра. Це обумовлено бажанням скоротити час на дорогу до роботи для співробітників, значний відсоток яких проживає у спальних районах лівобережжя.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи