Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
В ті часи діяльність профспілок більшістю сприймалася просто: ми їм - профспілкові внески, вони нам - лікарняні, путівки, чергу на квартиру та інші блага, розподілом яких займалися чиновники від профспілок.
Зрозуміло, що про класичний захист профспілкою прав (в першу чергу трудових) своїх членів тоді не йшлося. Згадали про це в 90-х, коли країною покотилися хвилі страйків. Але й про них зараз майже забули. Як і про розподільчі функції профспілок, які відумерли разом з радянською владою.
Що ж залишилося зараз? Відповідь можете дати самостійно. Профспілки втратили свій вплив, перестали бути масовими, значна кількість їх членів перебуває там по інерції. Звісно ж є виключення. Звісно ситуація згодом буде змінютиватися. Та я хотів згадати лише про основну функцію профспілок і пофантазувати на цю тему.
А що як створити профспілку хабарників? Уявість собі перспективи: сотні тисяч членів! Бюджет, який перевищуватиме бюджет ПФУ! Найвідоміші українці - члени цієї профспілки (депутати, міністри, судді, інші чиновники плюс безліч підприємців)!
А які завдяки цьому виникають можливості у членів профспілки, які захищатимуть один одного від звинувачень в свої основній діяльності (хабарництві). І захищатимуть надефективно, адже членами спілки будуть і ті хто обвинувачує (прокурори, міліціонери), і ті хто виносить вироки за такими обвинуваченнями (судді). І в результаті ця профспілка стане наймогутнішою силою в державі, яке зможе об'єданти всі впливові політичні сили. За бортом (тобто в опозиції) залишатья лише ті, кому нічим хабарі або немає за що брати хабарі.
Скажете ідея занадто утопічна? А ви подивіться навкруги. Таке враження, що ця профспілка давно існує, але поки що залишається підпільною. Хіба ні?
31.05.2009 21:58
Профспілка, яка нам потрібна?
Не буду досліджувати повну історію тред-юніонів, але згадаю як вони виглядали в радянські часи. В 70-80 роки лозунг "пиво - тільки членам профспілки" був неактуальним. Членство в профспілці було добровільно-примусовим і знайти не члена профспілки було так
Не буду досліджувати повну історію тред-юніонів, але згадаю як вони виглядали в радянські часи. В 70-80 роки лозунг "пиво - тільки членам профспілки" був неактуальним. Членство в профспілці було добровільно-примусовим і знайти не члена профспілки було так само важко, як того, хто не був в лавах жовтенят та піонерів. Фактично на весь СРСР існувала одна велика профспілка на чолі з ВЦСПС, хоча формально вона була поділеня на числені галузеві спілки.В ті часи діяльність профспілок більшістю сприймалася просто: ми їм - профспілкові внески, вони нам - лікарняні, путівки, чергу на квартиру та інші блага, розподілом яких займалися чиновники від профспілок.
Зрозуміло, що про класичний захист профспілкою прав (в першу чергу трудових) своїх членів тоді не йшлося. Згадали про це в 90-х, коли країною покотилися хвилі страйків. Але й про них зараз майже забули. Як і про розподільчі функції профспілок, які відумерли разом з радянською владою.
Що ж залишилося зараз? Відповідь можете дати самостійно. Профспілки втратили свій вплив, перестали бути масовими, значна кількість їх членів перебуває там по інерції. Звісно ж є виключення. Звісно ситуація згодом буде змінютиватися. Та я хотів згадати лише про основну функцію профспілок і пофантазувати на цю тему.
А що як створити профспілку хабарників? Уявість собі перспективи: сотні тисяч членів! Бюджет, який перевищуватиме бюджет ПФУ! Найвідоміші українці - члени цієї профспілки (депутати, міністри, судді, інші чиновники плюс безліч підприємців)!
А які завдяки цьому виникають можливості у членів профспілки, які захищатимуть один одного від звинувачень в свої основній діяльності (хабарництві). І захищатимуть надефективно, адже членами спілки будуть і ті хто обвинувачує (прокурори, міліціонери), і ті хто виносить вироки за такими обвинуваченнями (судді). І в результаті ця профспілка стане наймогутнішою силою в державі, яке зможе об'єданти всі впливові політичні сили. За бортом (тобто в опозиції) залишатья лише ті, кому нічим хабарі або немає за що брати хабарі.
Скажете ідея занадто утопічна? А ви подивіться навкруги. Таке враження, що ця профспілка давно існує, але поки що залишається підпільною. Хіба ні?
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]