Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
26.08.2015 09:50

Виборча кампанія як тест на порядність

Журналіст, телеведуча

Як пережиту цю виборчу кампанію з найменшими втратами?

Інформація написана назамітку для чесних лідерів осередків та кандидатів, які братимуть участь у місцевихвиборах 25 жовтня.

В яких умовах нині чесні лідери осередків?

Керівники політичних організацій формують команди в ради різних рівнів, і вже менше як за місяць мизможемо оцінити якість цих команд.

Ця кампанія місцевихвиборів навмисне проводиться в найкоротші терміни. Лідери осередеків, навіть якщо  й хочуть, немають часу на повноцінне якісне формування команд, перевірку людей, які бажаютьпредставляти громаду в радах.

У свою чергу і виборці,навіть політично свідомі, не матимуть часу особливо цікавитися інформацією про кандидада.

За короткий термін громадянам намагатимуться швидко подати інформацію під соусом вигідним навіть нелише конкретно одній партії. Ймовірно, кандидати будуть погоджені кількомаполітичними силами.

Тому факт - нині добросовісність кампанії та формування команди покладена саме на керівництво партій. Отож, політичне заробітчанство залежитиме від тих,хто формує списки кандидатів на вибори. Саме цим людям в майбутньому варто будеставити запитання, які виникатимуть під час голосування в радах новогоскликання.

Що треба знати чесним кандидатам та чесним лідерам осередків?

Громадським активістам,які дійсно вболівають за долю міста, не раджу кидатися у вир з головою донайрейтинговіших партій. Це і є головною метою цього закону – утримати владу тане допустити до рад нові демократичні сили, а розумних людей змусити бігати за партіями. Якщо щось піде не так, то вже є розмови про позачергові вибори через 2 роки.

Наведувизначальні фактори у прийнятті рішення щодо участі зтією чи іншою командою у виборах, бо це є реально проблемою.

Раджу учасникам політичної гонки врахувати списоккандидатів, з якими ви будете висунуті по багатомандатному округу - досягнення,авторитет, порядність цих людей.  Згодомз ними ви сидітимете у фракції. 

Особливо важливо звернути увагу на партійні погляди щодо розбудови міста. Яка позиція осередку щодо ОСББ та ЖЕКів, підтримкикомунального транспорту чи приватних перевізників, приватизації чи комунальноїформи власності, залучення інвестицій і таке інше.

Важливе і розділення поглядів партії,спікерів, лідерів. Принаймні, це не має бути тягарем.

Хоча сам Закон змушує обирати партію, а не бутиідейним сповідником її. Закон сам диктує та штовхає на те, що партію необхідноодягнути як вишуканий дорогий костюм для тусівки "в елітномусередовищі", а потім замінити його на інший, новішого сезону.

Висновок

Якщо ці речі не турбують чи лідера осередку, чи самогокандидата, то, швидше від усього, таких політиків не турбує нічого, крім власнихамбіцій та бажання дорватися до влади. Якщо немає позицій та поглядів щодостратегічних питань, - це варто розцінювати як зраду населеному пункту.? Виборці матимуть змогу про це поцікавитися у кандидатів, а не зачаруватися від гарних гасел та "гречки".

І нарешті, жити після революції - це застосовуватинові підходи у формуванні списків та мати принципи. Є межа терпіння та межа компромісів.

Думаю, вже не оминути суспільного гніву за кількамісяців. Тоді недобросовісні кандидати і задумаються про те, навіщо я “тут,в раді, мене звинувачують у всіх бідах - за холод, за голод, за війну”.

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи