Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.09.2015 13:57

Укрпошта активно працює над відкриттям нових поштових відділень

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Укрпошта – це єдиний поштовий оператор України, який має майже 12 тисяч відділень та близько 39 тисяч точок присутності у всіх населених пунктах нашої країни. Саме це забезпечує доступність послуг поштового зв’язку для кожного українця.

Укрпошта – це єдиний поштовийоператор України, який має майже 12 тисяч відділень та близько 39 тисяч точокприсутності у всіх населених пунктах нашої країни. Саме це забезпечуєдоступність послуг поштового зв’язку для кожного українця.

Загалом, у першому півріччіцього року відкрито 17 нових поштових відділень, що відповідають усімстандартам обслуговування споживачів. З них 5 міських, 1 сільське та 11пересувних поштових відділень.

Дбаючи про комфорт та зручністьклієнтів, а також враховуючи попит на послуги поштового зв’язку, Укрпоштавідкрила з вересня три сільських поштових відділення в Хмельницькій області.

Крім того, задля реалізаціїдодаткових можливостей для користувачів нове поштове відділення з подовженимрежимом роботи відкрилося в Полтаві.

До кінця року плануєтьсявідкриття двох стаціонарних поштових відділень в Київській області, зокрема ум. Бровари та м. Вишневе.

Також Укрпоштою відремонтованота забезпечено стабільну роботу близько 30-ти поштових відділень, в тому числітих, які зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій на Сході країни. Зокрема, ум. Слов’янську, куди перенесено Донецьку дирекцію підприємства, відкритооновлене Центральне відділення Укрпошти, в якому запрацював новий операційнийзал, встановлено нові бар’єри і нові меблі, на другому поверсі будівлівідремонтовані кабінети співробітників.

Укрпошта і надалі збільшуватимекількість точок присутності, аби людям було зручно користуватися нашимипослугами у різних куточках країни.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи