Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
21.01.2021 21:28

Стало ли брать выгоднее микрокредиты с 1 января 2021? Плюсы, минусы, подводные камни

Партнер Адвокатського об’єднання "Шавров, Галинський та партнери"

01.01.2021 вступили в силу изменения в Закон Украины "О потребительском кредитовании".

01.01.2021 вступили в силу изменения в Закон Украины "О потребительском кредитовании". Теперь под действие этого закона попадают и микрокредиты сроком не более месяца и по сумме - не более минимальной з/п (сейчас это 6000 грн). Теперь микрокредитные организации должны давать подробную информацию о кредитном продукте, запрещается говорить, что кредит дается под 0% и без подтверждения кредитоспособности. Ограничена максимальная сумма штрафов до двойной стоимости кредита (например - взяли 4000 грн., штрафы могуь достичь максимум 8000 грн.).

Также, полезно - Стаття 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань

1. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна за відсутності ознак вимагання, - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб, або із погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або поєднане з насильством, що не є небезпечним для життя і здоров'я, або з пошкодженням чи знищенням майна, - карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

3. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, вчинене організованою групою або поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, або таке, що завдало великої шкоди чи спричинило інші тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

https://asvpweb.minjust.gov.ua/ - проверить наличие исполнительных производств.

https://erb.minjust.gov.ua/ - реестр должников.

https://court.gov.ua/fair/ - проверить наличие судебных дел.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи