Переформатування уряду не уникнути
Події кількох останніх тижнів показали, що в Україні поступово розгортається політична криза. Парламент та Кабінет міністрів ніяк не можуть знайти порозуміння.
Подіїкількох останніх тижнів показали, що в Україні поступово розгортаєтьсяполітична криза. Парламент та Кабінет міністрів ніяк не можуть знайтипорозуміння.
Алевоно й не дивно, адже про що можна говорити, коли уряд перестав бутипідконтрольним парламенту, коли замість того, щоб визнати свої промахи, Кабміншукає «крайніх» де завгодно, тільки не там, де треба.
Останнімчасом уряд дедалі частіше став нарікати на те, що Верховна Рада зволікає зприйняттям законопроектів, підготовлених Кабміном, і цим в свою чергу затягуєпроведення реформ.
Алея хочу нагадати, що в Україні є Парламенсько-Презеденськіїустрій держави. А це означає, що народ обирає депутатів, депутати формуютьбільшість (коаліцію) та наймають на роботу міністрів для виконання і втіленняпрограм і завдань, які партії та депутати обіцяли на виборах. По-друге, завданнядепутатів – приймати виважені рішення, а не бездумно голосувати за урядовіпроекти, які часто є непідготовленими, а подекуди і взагалі безглуздими, та щей вносяться на розгляд парламенту практично в останній момент, не даючиможливості для їх детального вивчення та опрацювання.
Доприкладу – недосконалий законопроект про Державний бюджет 2016, який доводилосяприймати в «авральному режимі», аби не допустити економічного колапсу країни.Другій яскравий приклад –прийняттязакону про професійно технічні училища в редакціі Кабміну, який фактично знищував професійно техничнуосвіту. Про медичні новаторстваКабміну годі й говорити: націю просто залишають напризволяще безмедичної галузі. Те саме стосується і бізнес-клімату в Україні і таких довгоочікуваних інвестицій.
Говоритипро недопрацювання уряду можна ще багато, і на жаль, доводиться констатуватитой факт, що нинішній уряд не виправдав сподівань, покладених на нього. Йогоробота в основному зводиться до пустих балачок та імітування бурхливоїдіяльності, за якою часто-густостоїть повна некомпетенція, а іноді і відверте лобіювання певних компаній таінтересів іноземних держав. Саме тому конкретних позитивних результатів народне відчуває!
Натомістьбачимо підвищення цін, необгрунтоване зростання комунальних тарифів, падінняекономіки, знецінення національної валюти, постійні запозичення у МВФ грошей, які прийдеться потім віддавати всім українцям, тощо. Внаслідоквсього цього рівеньжиття населення різко знизився.
Урядвтратив довіру народу, тому очевидно, що Кабмін не може залишатися в йогонинішньому складі. Міністри, які не впоралися з покладеними на них завданнями –мають піди у відставку. Їх місця повинні зайняти гідні професіонали своєїсправи, яких коаліція більшості такожнаймена роботу.
Алена жаль, якісно перезавантажити уряд ніяк не вдається. Кабмін будь-щонамагається втриматися на своїх посадах. Нещодавно четверо членів КабінетуМіністрів відкликали свої заяви про відставку, заявивши, що готові працювати вуряді за певних умов. Вважаю, що подібний крок – це не досить вдала спроба певної політичної маніпуляції тацинічного шантажу.
Такчи інакше, але переформатування уряду не уникнути.
Як відомо, 16 лютого Кабмін маєпредставити свій звіт, який має показати що ж реально зроблено цими«реформаторами», але вже і так відомо, що українці, обласні, міські та районніради висловили недовіру цьому уряду, і як наслідок - депутати повинні діяти занаказом своїх виборців.
Чітко зрозуміло одне – всімгілкам влади потрібно шукати вихід з цієї політичної кризи, потрібно сформуватипрофесійний, оновлений уряд, налагодити якісну та продуктивну співпрацю з ним,адже на кону – майбутнє країни.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379