Постав свій підпис за Угоду про асоціацію з ЄС!
Ці підписи будуть передані представникам ЄС на саміті 28 листопада у Вільнюсі. Починаючи з 6 серпня намети, де кожен зможе висловитись за євроінтеграцію України, заповнивши відповідну форму, з’являться в більшості обласних центрів.
Україна продовж більш ніж 20-ти років Незалежностівесь час знаходиться перед вибором — інтегруватися до Європи, або повернутися назад,до чергового об’єднання (скільки їх вже там було?) на просторах колишнього СРСР.
Ці постійні вагання позбавляютьнас шансу на нормальний динамічний розвиток. І ситуація нарешті дозволяє покластиїм край.
Ми маємо унікальну можливістьназавжди покінчити з минулим, підписавши у листопаді на Вільнюському саміті Угодупро асоціацію з Європейським Союзом. Вже сама підготовка до цієї події вимагає відукраїнської влади ухвалення рішень, які підуть на користь країні - йдеться про ційлийпакет “євроінтеграційних” законопроектів, реформу прокуратури зокрема. Принциповоюпозицією для європейців є і майбутнє ЮліїТимошенко.
Українці - європейська нація.Ментально, культурно та історично ми є частиною європейської цивілізації, і не маємонічого спільного з азіатчиною, до якої нас вперто намагаються затягнути. Але євроінтеграціяУкраїни - це не лише загальні фрази.
Кількість населення країнЄС становить понад 500 млн., країн Митного Союзу - 170 млн. До останнього входятьлише три(!) країни, тоді як до ЄС - 27. Валовий внутрішній продукт країн ЄС становить16,4 трильйони доларів, ТС - 2,3 трильйони. Середня зарплата в ЄС - майже 3000 доларівна місяць, у Митному Союзі - близько 800 долларів на місяць. Середня тривалістьжиття в ЄС - 76 років, у країнах Митного союзу - 67 років.
Не зайвим буде нагадати іпро якість цього життя - стан інфраструктури, медичної галузі тощо. В європейськихдержавах він на кілька порядків вищий. Цьому неабияк сприяє те, що в них ведетьсяефективна, а не паперова боротьба з корупцією, існує закон та справедливий суд.
Зрештою, і це дуже важливо- до Митного Союзу входять держави з авторитарними режимами, тоді як до ЄС - розвиненієвропейські демократії, де поважаються права людини.
Підписання Угоди про асоціаціюне просто наблизить нас до вступу в ЄС. Цей крок змусить Україну вдатися до реальнихвнутрішніх перетворень, відкриє нові ринки та підвищить якість українських товарів.
Громадські організації тарухи в Україні вимагають від влади та від опозиції якнайшвидшого ухвалення всіхзаконів необхідних для того, щоб саміт у Вільнюсі пройшов успішно. Це не питанняїхніх коньюктурних інтересів, це питання нашого майбутнього.
Розпочато збір підписів напідтримку Угоди про асоціацію. Ми вважаємо за необхідне висловити позицію суспільстваз цього питання. Так, щоб в Євросоюзі відчули думки та настрої в Україні. Адже владазмінюється, політики приходять та уходять, а цілком сформоване і визріле бажанняукраїнців жити так, як живуть інші цивілізовані народи, є і залишатиметься незмінним.
До останнього часу збір підписіввівся в соціальних мережах у відповідних групах. Починаючи з 6 серпня кампанія вийдена вулиці - в більшості обласних центрів країни буде розгорнуто намети, де коженохочий зможе віддати свій голос за інтеграцію України з ЄС. Для цього треба буделише заповнити відповідну форму.
Усі ці підписи будуть переданіучасникам саміту з ЄС безпосередньо у Вільнюсі 28 листопада! Вони стануть реальнимвідображенням позиції українського суспільства. Разом з підписами представникамЄвропейського Союзу буде передано звернення з закликом укласти з Україною Угодупро асоціацію.
Друзі, закликаю Вас не залишатися байдужими- підписуватись, поширювати цю інформацію, висловлюватись. Від наших дій сьогоднізалежить дуже багато, а фактично - перспектива України на десятки років вперед.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393