Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.11.2020 10:45
Корупція. Люди боротьби не бачать
Вищій антикорупційний суд зняв браслет з нардепа «Слуги народу» Андрія Юрченка.
Вищій антикорупційний суд зняв браслет з нардепа «Слуги народу» Андрія Юрченка. Тобто так, Юрченко лишається під особистим зобов’язанням, справа триває, але – браслет він більше не носить. З усіма похідними.
А тепер нагадаю. «Я радий, що затримали людину, яка в партії "Слуга народу" і який був такий, знаєте, завжди казав, що він чесна і порядна людина. Сьогодні дали підозру генеральний прокурор, він її отримав і обов'язково сяде в тюрму» - це президент Володимир Зеленський про Юрченка коли йому тільки-но вручили підозру. А от ще. «Чому ж тоді вперше в історії України депутат провладної, президентської партії після публікації відео від НАБУ вже через два дні отримує підозру, а через тиждень опиняється в слідчому ізоляторі?.. І як би там не було – це історичний прецедент», - це той самий президент Володимир Зеленський у послання президента Верховній Раді 20 жовтня 2020 року.
Як бачимо – прецедент дійсно стався, і не один. Те що справу спершу намагалися зам’яти і що проект підозри нардепу кілька днів пролежав на столі генпрокурора Венедиктової, яка заявляла, що не має підстав для оголошення підозри – не прецедент. У «Слузі народу» підозру не вручали також нардепам Корявченкову, Холодову, Дубінському. А ще були заступник міністра Семиволос, голова офісу президента Єрмак, тощо.
Прецедент – те що нардепу «Слуги народу» Юрченко як раз вручили підозру і надягнули браслет. Але – цього ніколи б не сталося якби не розголос, скандал і наближення місцевих виборів. «Слуга народу» просто злякалася, що може вибори програти. Проте, як бачимо – не довго музика та грала. Вибори пройшли, результат вони дали… жалюгідний. Корчити неприйняття корупції керівництву країни більше не обов’язково. І от – Юрченко на свободі. Що не кажи – а прецедент.
Прецедент того, що боротися з корупцією в середовищі зелених не збирається ніхто. Очевидно, в Україні того хто реально бореться з корупцією ненавидіти мусять водночас і корупціонери, і палкі активісти-борці з корупцією – як це досі триває з Петро Порошенком. Для всіх для них Порошенко був тим, хто відбирав їхніх хліб. Нині – і корупціонери не лементують, і активісти владу ледве покусують – а на спільних ефірах навіть зализують її до блиску, як щойно на ICTV. Проте – є ще народ. І народ далеко не такий дурний і наївний, як цього хотілося б ЗЕкоманді.
Свіже опитування «Рейтингу» показало – 47% не побачили ніяких перемін у боротьбі з корупцією, а 34% вважають що ситуація погіршилася. Ситуація гіршає – люди це бачать. І роблять висновки. Це підтверджують не тільки результати «Рейтингу», а й результати місцевих виборів. Проте – до справжнього вибуху невдоволення ще далеко.
Відтак, очевидно. Якихось різких перемін в боротьбі з корупцією найближчим часом не станеться. Ніхто не займатиметься, ані схемами обкрадання «Центренерго», ані комунікаціями Шефіра з олігархами. Те що з нардепа Юрченка зняли браслет – ще один доказ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
Топ за тиждень
- Нація вбивць 372
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 217
- Професії зникають, навички – у тренді 142
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 121
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
Популярне
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14550
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13001
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11558
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 9947
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9287
Контакти
E-mail: [email protected]