Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.11.2014 08:10

Ревізори – фантоми та нікчемні перевірки або ...

до того часу коли Державні податкові інспекції ГУ Міндоходів отримують радісне звання підрозділів Державної фіскальної служби, їх перевірки повинні здійснюватись виключно з дозволу Кабінету Міністрів України

РЕВІЗОРИ – ФАНТОМИ ТА НІКЧЕМНІ ПЕРЕВІРКИ

АБО МОРАТОРІЙ НА ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ

Улюблена гра податкової службиостанніх часів - визнавати господарські операції підприємців «нікчемними» або «нереальними».Дешево та сердито знімається ПДВ та витрати і голову ломати не треба. Хто знав,що самі контролери підпадуть під термін «НЕРЕАЛЬНІ», а їх перевірки з серпня2014 року мають ознаки «НІКЧЕМНОСТІ».

Так Уряд, з якогось переляку, ініціював мораторійна проведення перевірок. В результаті чого, статтею 31 доповнено Закон України «ПроДержавний бюджет України на 2014 рік». Цією статтею установлено, щоперевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємцівконтролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюютьсяпротягом серпня - грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету МіністрівУкраїни або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Але, реорганізація Державнихподаткових інспекцій з підрозділів Міндоходів, шляхом їх приєднання, у підрозділи Державноїфіскальної служби тільки почалась в листопаді. Наприклад: «Столичні інспекції реорганізуються»радісно відзвітувало Головне управління ДФС у м. Києві тільки 14.11.2014року.

Вказана реорганізаціявідбувається на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06серпня 2014 року № 311 «Про утворення територіальних органів Державноїфіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актівКабінету Міністрів України».

Отже, в період з 06 серпня 2014року до того часу коли Державні податкові інспекції ГУ Міндоходів отримують радіснезвання підрозділів Державної фіскальної служби, їх перевірки повинні здійснюватисьвиключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єктагосподарювання щодо його перевірки.

А доки це дійство не виконано,всі перевірки Державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів можна визнаватиНІКЧЕМНИМИ, відповідно, як і їх РЕЗУЛЬТАТИ. А ревізори, які їх проводили, взагалі ФАНТОМИ, адже перебувають на посадах органу якого вже немає.   

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи