"Спасибо товарищу Клименко за наше счастливое будущее!" (Премьер)
Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком у СИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
Хто тільки не намагався підібратипід себе тіньову економіку України. Всі попередні керівники тількиудосконалювали цей процес. Треба відверто сказати, що молоде даровання Клименков дійсності обійшов всіх. Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком уСИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
СИСТЕМА Клименко, по суті, проста, як божий день.Головне створити повністю автоматизований процес адміністрування найбільшоперативного податку, яким звичайно є ПДВ, і в ручному режимі ставити завдання щодокоригування ПДВ та контролювати хід виконання доручень.
Звичайно всі платники ПДВзалежать від славнозвісної системи співставлення податкового кредиту та зобов’язань.Ось і вихід, подумав Клименко і ввів ВІРУС в цю систему, давши завданнякоригувати ПДВ «неугодним платникам» або тим, кого треба заганяти «В ПРОГРАМУ».А ВІРУС цей - Акт перевірки, без прийняття податкового повідомлення рішення, вінже «транзитний», він же «нульовий». Але платник податку виявися думаючий ідовів пряму норму Податкового кодексу до суду, і СИСТЕМА стала давати ЗБІЙ.Добре, подумав Клименко, і винайшов АКТ про неможливість проведення зустрічноїзвірки, яким просто не визнавали РЕАЛЬНІСТЬ здійснення операцій і зновузапустив цей ВІРУС у систему ПДВ. І молотила би собі СИСТЕМА, знімаючи процентз тіньової економіки в інтересах конкретних осіб, але раптом…Майдан.
І вже нові «прогресивні захисники»підприємництва, на хвилі МАЙДАНУ, приходять на діючий корупційний механізм. Іось воно ЩАСТЯ! Але ж НІ, не так швидко, народу обіцяли НЕ КРАСТИ, НЕ ДУШИТИ. Атут іще війна. А тому так, повагались трохи, і вирішили, ДІЙСНО ВІЙНА ж іде,може ніхто і побачить. І вирішили не тільки перейняти СИСТЕМУ Клименко, а йузаконити створений ним ВІРУС, а тому під покровом ВІЙНИ, Державна фіскальнаслужба подає до КАБМІНУ проект постанови, якою хочуть АКТ про неможливістьпроведення зустрічної звірки узаконити постановою КМУ.
Головня ПОДЯКА, тому розробнику,хто придумуючи систему співставлення податкового кредиту і зобов’язань зробивтак, що коригування ПДВ можливо тільки тоді, коли документ, який вноситьінспектор у СИСТЕМУ має слово «АКТ». Але Податковий кодекс чітко визначив, щоакт свідчить про порушення, а тому після його складання треба прийматиповідомлення-рішення. Але є проблема, тоді ж не знімеш ПДВ по «ланцюгу». Корочекажучи, КЛИМЕНКО придумав СИСТЕМУ, але «ДОТОЧИТИ» вже не встиг. Так ось НА тобі,Прем’єр Міністр, розуміється у засобах впливу на бізнес, тобто вірусу в системіПДВ, і вже мабуть підпис на постанові поставив. Хоч і обговорення ще йдуть.
Цікаво, чи повідомив він цеКОАЛІЦІАДІ, бо ПРЕЗИДЕНТ, в коаліційні угоді, зазначив дослівно: п. 3.5.8. (РОЗДІЛVII) "запровадження обов’язковості видачі податкового повідомлення-рішення в разі складання акту за результатами перевірки". НУ ЯК ВАМ ТАКЕ? Байдуже, що на цей рахунок є пряма норма Податковогокодексу. Якщо такий МАРАЗМ в Коаліційній угоді, значить дійсно з «КААЛІЦІЄЮ»,як казали пані Тимошенко, зовсім ТУГО. А може, тому і зазначають про повідомлення-рішення в коаліційній угоді, що вже підготували необхідну ПОСТАНОВУ.
Ну, а платникам податків требаготуватись, бо в КУПІ рахунки ПДВ та Акти про неможливість проведеннязустрічної звірки, це прямий шлях на списання ПДВ з ВАШИХ рахунків, не чекаючи нашогоз Вами оскарження.
П.С. Хоч би одна людина, прийшлаі сказала «Ось Вам, підприємці України, офшорна зона прямо в ДЕРЖАВІ, бо намТРЕБА державу утримати і ВОРОГА відігнати».
П.С. 2 Поки писав статтю уповітрі щось паленим запахло, на шини схоже…..
- Судовий збір при заявлені цивільного позову у кримінальному провадженні Євген Морозов вчора о 20:02
- Скасування Господарського кодексу: ризики для бізнесу та економіки Володимир Бабенко вчора о 17:11
- Розпочато роботу над вебплатформою судових рішень War Crime Леонід Сапельніков вчора о 14:41
- Маємо забезпечити армію якісним майном Дана Ярова вчора о 14:21
- Нові зміни до Кримінального кодексу України: що потрібно знати Оксана Соколовська вчора о 13:27
- Судова практика: відміна виконавчого напису приватного нотаріуса Павло Васильєв вчора о 12:31
- Сектори польської економіки, в які інвестує український бізнес Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 12:10
- Санкції та їх оскарження в ЄС: що варто знати українському бізнесу та адвокатам Ростислав Никітенко вчора о 12:08
- Відвід судді: закон, практика та поради Владислав Штика 03.11.2024 23:06
- Темна сторона онлайн-шопінгу: Temu потрапив під приціл ЄС Дмитро Зенкін 03.11.2024 21:00
- Проведення обшуку без ухвали слідчого судді Євген Морозов 03.11.2024 19:56
- Закриття кримінального провадження на підставі пункту 9-1 ч. 1 ст. 284 КПК України Андрій Хомич 03.11.2024 19:45
- Продаж майна боржника на електронному аукціоні Павло Васильєв 03.11.2024 14:50
- Місце проживання дитини після розлучення: досвід та практика Світлана Приймак 02.11.2024 20:08
- Неконкретність вимог податкового органу для розблокування податкових накладних Євген Морозов 02.11.2024 19:05
-
Що подивитись у кіно. Три новинки тижня
Життя 8453
-
Озеро Гарда: шість найкрасивіших міст на найбільшому озері Італії
Життя 7141
-
Укранфта пробурила найглибшу свердловину за останні вісім років. Дає нафту та газ
Бізнес 4609
-
Освітні втрати набирають обертів: чому школярі масово виїжджають і не планують повертатися
Думка 4058
-
Найбільший завод з виробництва свинцю в Україні визнали банкрутом
Бізнес 3724