"Спасибо товарищу Клименко за наше счастливое будущее!" (Премьер)
Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком у СИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
Хто тільки не намагався підібратипід себе тіньову економіку України. Всі попередні керівники тількиудосконалювали цей процес. Треба відверто сказати, що молоде даровання Клименков дійсності обійшов всіх. Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком уСИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
СИСТЕМА Клименко, по суті, проста, як божий день.Головне створити повністю автоматизований процес адміністрування найбільшоперативного податку, яким звичайно є ПДВ, і в ручному режимі ставити завдання щодокоригування ПДВ та контролювати хід виконання доручень.
Звичайно всі платники ПДВзалежать від славнозвісної системи співставлення податкового кредиту та зобов’язань.Ось і вихід, подумав Клименко і ввів ВІРУС в цю систему, давши завданнякоригувати ПДВ «неугодним платникам» або тим, кого треба заганяти «В ПРОГРАМУ».А ВІРУС цей - Акт перевірки, без прийняття податкового повідомлення рішення, вінже «транзитний», він же «нульовий». Але платник податку виявися думаючий ідовів пряму норму Податкового кодексу до суду, і СИСТЕМА стала давати ЗБІЙ.Добре, подумав Клименко, і винайшов АКТ про неможливість проведення зустрічноїзвірки, яким просто не визнавали РЕАЛЬНІСТЬ здійснення операцій і зновузапустив цей ВІРУС у систему ПДВ. І молотила би собі СИСТЕМА, знімаючи процентз тіньової економіки в інтересах конкретних осіб, але раптом…Майдан.
І вже нові «прогресивні захисники»підприємництва, на хвилі МАЙДАНУ, приходять на діючий корупційний механізм. Іось воно ЩАСТЯ! Але ж НІ, не так швидко, народу обіцяли НЕ КРАСТИ, НЕ ДУШИТИ. Атут іще війна. А тому так, повагались трохи, і вирішили, ДІЙСНО ВІЙНА ж іде,може ніхто і побачить. І вирішили не тільки перейняти СИСТЕМУ Клименко, а йузаконити створений ним ВІРУС, а тому під покровом ВІЙНИ, Державна фіскальнаслужба подає до КАБМІНУ проект постанови, якою хочуть АКТ про неможливістьпроведення зустрічної звірки узаконити постановою КМУ.
Головня ПОДЯКА, тому розробнику,хто придумуючи систему співставлення податкового кредиту і зобов’язань зробивтак, що коригування ПДВ можливо тільки тоді, коли документ, який вноситьінспектор у СИСТЕМУ має слово «АКТ». Але Податковий кодекс чітко визначив, щоакт свідчить про порушення, а тому після його складання треба прийматиповідомлення-рішення. Але є проблема, тоді ж не знімеш ПДВ по «ланцюгу». Корочекажучи, КЛИМЕНКО придумав СИСТЕМУ, але «ДОТОЧИТИ» вже не встиг. Так ось НА тобі,Прем’єр Міністр, розуміється у засобах впливу на бізнес, тобто вірусу в системіПДВ, і вже мабуть підпис на постанові поставив. Хоч і обговорення ще йдуть.
Цікаво, чи повідомив він цеКОАЛІЦІАДІ, бо ПРЕЗИДЕНТ, в коаліційні угоді, зазначив дослівно: п. 3.5.8. (РОЗДІЛVII) "запровадження обов’язковості видачі податкового повідомлення-рішення в разі складання акту за результатами перевірки". НУ ЯК ВАМ ТАКЕ? Байдуже, що на цей рахунок є пряма норма Податковогокодексу. Якщо такий МАРАЗМ в Коаліційній угоді, значить дійсно з «КААЛІЦІЄЮ»,як казали пані Тимошенко, зовсім ТУГО. А може, тому і зазначають про повідомлення-рішення в коаліційній угоді, що вже підготували необхідну ПОСТАНОВУ.
Ну, а платникам податків требаготуватись, бо в КУПІ рахунки ПДВ та Акти про неможливість проведеннязустрічної звірки, це прямий шлях на списання ПДВ з ВАШИХ рахунків, не чекаючи нашогоз Вами оскарження.
П.С. Хоч би одна людина, прийшлаі сказала «Ось Вам, підприємці України, офшорна зона прямо в ДЕРЖАВІ, бо намТРЕБА державу утримати і ВОРОГА відігнати».
П.С. 2 Поки писав статтю уповітрі щось паленим запахло, на шини схоже…..
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
24378
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
18149
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17476
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 13489
-
Шмигаль: Дефіцит фінансування відбудови України у 2025 році – майже $10 млрд
Фінанси 11564