Гроші онлайн: їх безпека та сучасні ризики
З розвитком технологій переказ коштів значно пришвидшився та спростився: ми відійшли від чекових книжок, передачі коштів за допомогою третіх осіб.
Перехід на банківські картки та фінансові додатки в телефоні сформувало відчуття безпеки, адже цифрові сервіси не мають справи з готівкою та можуть повністю контролювати транзакції.
Проте такий перехід не дає гарантій, що нам не зіштовхнутись з махінаціями і це нормально. Шахраї завжди там, де є кожен з нас. Вони викрадають доступ до карток та намагаються провести стільки грошей, скільки можуть перед блокуванням і тим, як їх зупинять. Найчастіше вони знаходять своїх жертв у соціальних мережах: намагаються надіслати електронного листа із шахрайськими запитами, розміщують фальшиві оголошення роботи та, прикидаючись вашим колегою, намагаються видати себе за когось іншого.
Очевидні ознаки шахрайства – електронні листи, які надходять з дивних доменів та адресів електронної пошти. Потрібно бути завжди уважним, коли хтось зв’язується з вами несподівано. Якщо отримуєте повідомлення або дзвінок, коли вас змушують до дій, ставлять умови – пам’ятайте, що в будь-який момент ви можете зупинити транзакцію. Завжди перевіряйте контактні дані, погугліть їх, подивіться, хто вони. Зверніться у службу підтримки клієнтів, їх робота допомогти вам почуватися комфортно та безпечно, розкажіть про інцидент.
Важливо зберігати свої особисті дані у таємниці. Якщо шахрай отримає ваше ім’я, прізвище, номер телефону – цього може бути достатньо для здійснення махінацій. Крім того, служба підтримки ніколи не запитує дані картки та код CVV. Єдине місце, де можна вписувати ці дані – це офіційний мобільний додаток сервісу, який повністю захищений.
Фінансові онлайн сервіси завжди намагаються переконатися, що реєструється саме клієнт, тому намагаються ідентифікувати особу. Ось чому для створення акаунту ми просимо посвідчення особи або підтвердження адреси, або підтвердження коштів. Ці кроки необхідні для того, щоб зберегти ваші гроші в безпеці.
Контролюйте свої карткові операції та блокуйте картку при найменшій підозрі. Розблокувати акаунт легше, ніж повернути вкрадені гроші.
Як СЕО міжнародного фінансового сервісу, можу додати, що важливо не тільки використовувати новітні технології, шифрування програм та веб-продуктів. Важливо спостерігати за реакцією користувачів, чи є в них відчуття безпеки та чи є ваш сервіс простим у користуванні. Ми всі не любимо складнощі й передаємо перевагу тому, що є зручним.
Наша компанія стежить за нашим рейтингом на датському веб-сайті Trustpilot, де користувачі можуть залишати свої відгуки, коментарі та побажання.
Будьте обережні та прискіпливі.
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нація вбивць 370
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 213
- Професії зникають, навички – у тренді 141
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 114
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14391
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 12782
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11450
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9280
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 9018