Як 1 гривня рятує життя і як не віддати її шахраям?
Допомога - це саме про ту людину, яка розуміла, що може дати всього 1 гривню, але все одно вирішила не залишатися осторонь.
Я вважаю, що кожен з нас не обов'язково повинен, але може зробити когось щасливішим, чиєсь життя краще, когось - здоровіше і трішки змінити світ. У 2021-му, щоб цей самий світ міняти і надихати на це інших людей, можна навіть не виходити з дому і не відлипати від свого смартфона.
Не факт, що наші з вами facebook-стрічки схожі, але ви, як і я, напевно зустрічали у себе публікації про те, що хтось із ваших друзів підібрав на вулиці бездомну собаку, хтось відвіз подарунки в дитячий притулок, а хтось оплатив на касі продукти для бабусі, чия пенсія залишає бажати кращого. Для цього всього в словнику є просте слово - "допомагати", і такі історії зазвичай викликають гордість за своїх френдів, але є й інші історії, які ви, як і я, намагаєтеся максимально швидко перегорнути і забути.
Їх можна назвати криком про допомогу: там на фото будуть зображені діти з різноманітними вадами розвитку, багато знаків оклику, номер карти батьків на червоному тлі і якась фантастична для звичайної людини сума збору на вкрай рідкісне лікування. Ці історії об’єднує те, що ви навряд чи дізнаєтеся, що відбувається з дитиною насправді, скільки грошей вже реально зібрано, хто їх отримає і на що їх дійсно витратять. Люди люблять ризик, співчувати і допомагати прямо зараз, проте часто не хочуть розбиратися і думати, тому буває так, що після таких постів відкривається додаток улюбленого банку і гроші летять на чиїсь картки, де їхню долю відстежити абсолютно неможливо.
Альтернатива імпульсивному бажанню допомогти та способом захистити власні кошти є благодійні фонди. Так, від деяких історій на їхніх сайтах теж може пробити на емоції, але відмінність від фейсбуку в тому, що якщо ви побачили цю історію на сторінках фондів, то це означає, що її правдивість вже перевірена, перевірена правильність постановки діагнозу, вартість і необхідність лікування. І, до речі, не тільки лікування! Фонди пропонують людям допомогти будь-кому: діткам, які опинилися у важких життєвих обставинах у Києві, купити інструменти для музичної школи в Золотоноші, допомогти тваринам, яких викинули на вулицю в Дніпрі, купити апаратуру з очищення крові в Одеську лікарню, обладнати бібліотеку для людей з порушеннями зору в Харкові, і багато іншого.
Вам не потрібно мати 100 000 гривень на банківській картці, щоб вирішити проблему цілком. Ви можете пожертвувати 2 гривні, а ще хтось може дати стільки ж, і саме так збираються мільйони на добро.
Допомога - це саме про ту людину, яка розуміла, що може дати всього 1 гривню, але все одно вирішила не залишатися осторонь.
У кожного свої мотиви займатися благодійністю. Хтось хоче купити собі спокій, хтось хоче створити гарний імідж, хтось просто зіткнувся з проблемою і не отримав ніякої допомоги, тому він намагається змінити цю ситуацію, щоб більше ніхто не опинився в такому складному становищі. І завжди є ті, хто допомагає просто за власним бажанням і від чистого серця. Хтось ставить перед собою мету, а комусь просто приємно робити добро. Ділитися - це завжди приємно.
Читаючи історію з проханням про допомогу або відволікаючись від домашніх справ на телевізійний сюжет, ви могли почати співпереживати людині, з якою трапилася біда, і думати: "Скільки ж я можу перевести грошей - 50 або 100 гривень?", Але в момент, коли ви чуєте, що на лікування необхідно 125 000 євро, ваше бажання може різко згаснути. Адже що таке ваші 100 гривень в межах вартості наддорогого курсу лікування? А дарма!
Вибираючи допомогу через благодійні фонди, ви обираєте безпеку, відповідальність і контроль. Тільки професійний фонд може гарантувати, що гроші дійдуть до одержувача, будуть використані за призначенням, і що людина, яка потребувала допомоги, отримає достатньо уваги і турботи, і в кінці кінців повернеться до повноцінного здорового життя.
Допомагати можна по-різному! Ви можете перерахувати гроші на благодійний проект, а можете сходити на барахолку, частина прибутку від якої відправиться в благодійний фонд, а можете просто зробити репост, як з цим матеріалом. І добро точно не припинить відбуватися, поки у вас не зникне бажання допомагати!
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко вчора о 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський вчора о 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков вчора о 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв вчора о 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко вчора о 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський 27.06.2025 12:07
- Оцінка девелоперського проєкту з позиції мезонінного інвестора, як визначити дохідність Роман Бєлік 26.06.2025 18:39
- Весна без тиші: безпекова ситуація на Херсонщині Тарас Букрєєв 26.06.2025 17:24
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок Антон Новохатній 26.06.2025 16:20
- Коли рак – це геополітика. Або чому світ потребує термінової операції Дана Ярова 26.06.2025 12:35
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 724
- Як керувати бізнесом за тисячі кілометрів і залишатися лідеркою: мій особистий досвід 639
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 288
- Реформа "турботи" 236
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 117
-
Чому ми роками терпимо токсичних людей і як захиститися від маніпуляторів
Життя 11611
-
Літній базовий гардероб – 2025: як зібрати стильну і зручну капсулу – пояснює стилістка
Життя 6679
-
21 удар по одному заводу. У Дрогобичі розповіли про наймасштабнішу атаку за час війни
Бізнес 4606
-
Антиамбітність – не лінь, а вибір: чому slow success набирає обертів
Життя 3968
-
Втратив бізнес в окупації та пережив два інсульти. Як ветеран відкрив поліграфічну фірму в Одесі
Бізнес 2697