UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
18.02.2022 17:19

Україна має всі підстави вимагати списання зовнішнього боргу

Експерт з питань соціальної політики

Наші західні партнери мають надати Україні реальну допомогу - списати хоча б частину зовнішнього боргу!

Усвідомивши, що ми боронимо від ворога не лише Україну, але й увесь світ, наші партнери зможуть надати нам реальну допомогу. Головне – Президент має чітко озвучити державницьку позицію.
Як відомо, у суботу, 19 лютого, Володимир Зеленський зустрінеться з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс на Мюнхенській безпековій конференції.
Під час вказаної зустрічі президент має порушити питання списання боргів України, щоб вивільнені кошти направити на зміцнення армії.
Наш зовнішній борг становить близько 52 мільярдів доларів. Ми не маємо права самостійно припинити його сплату, але можна провести переговори з фактично другою людиною в США та пояснити, що ці кошти ми зараз зобов’язані використати на створення сильної армії для виконання функції стримування. Навіть якщо ескалація мине через декілька тижнів, це не означає, що країна залишиться в спокої. Нам потрібна армія №1, яка буде такої потужності, щоби будь-який агресор, який захоче прийти на Україну, знав ціну, яку він заплатить.
Крім того, президент має чітко озвучити неприйнятність деяких пунктів Мінських угод для України та наполягати на виконанні наданих Будапештським меморандумом гарантій. Також вона додала, що в рамках Будапештського меморандуму можна поставити питання про забезпечення України в достатній кількості високоефективною зброєю.
Нам дали гарантії боронити нашу територію, не допускати агресії чи будь-якої окупації наших земель.
Зараз будапештські гаранти зобов’язані надати допомогу!
Країна має об’єднатися – єдиними мусять стати президент, парламент, уряд і український народ.
Нам треба стати безпрецедентно сильними, сильними військово, та домогтися списання боргу. Адже світ розуміє, що ми боронимо не лише Україну, ми боронимо цивілізований світ!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]