Республіканка Спартц грає на інтереси Кремля?
Республіканська політична гра навколо Єрмака не має псувати антипутінську коаліцію США та України.
Марсі Каптур (Демократична партія), співголова групи на підтримку України в Конгресі США, підтримала президента Володимира Зеленського та звинуватила свою колегу Вікторію Спартц (Республіканська партія) у необачній допомозі президенту Росії Путіну.
Екс-президент Трамп заявив, що якби він виграв вибори у 2020 році, війни в Україні могло би й не бути. Політичний сезон в США доволі активний, йде запекла боротьба між двома партіями за місця в Конгресі, а ще починається боротьба за майбутнє президентського крісла США. Використовуються різні найбільш гучні й болючі теми внутрішньої та зовнішньої політики. Зрозуміло, що у зовнішній політиці ключовою темою є агресія рф проти України.
Існує беззаперечна двопартійна владна підтримка США України, що переконливо підтверджується законом про ленд-ліз, виділення воєнної допомоги, Рамштайном, лідерством США у створенні західної проукраїнської коаліції, а також тими видами нового західного озброєння, якими вже працюють наші військові, знищуючи воєнну інфраструктуру та склади ворога.
Але політичний процес може бути брудним. Тому технологи республіканської партії і могли вирішити скористатися українським походженням конгресвумен українського походження Вікторії Спартц, щоби підняти українське питання з використанням кремлівських наративів, які ставлять під сумнів надійність українських партнерів та правильність рішень адміністрації діючого Президента США. А кейс проти Єрмака, на мій погляд, є саме таким кремлівським наративом, яким вже скористалися конгресмен Пол, який затримав прийняття рішення по ленд-лізу, конгресвумен Спартц у своїй нещодавній заяві, а також користуються політичні опоненти діючого Президента в Україні. Не кажучи вже про те, що цей кейс будуть активно використовувати кремлівські пропагандисти, щоби розколювати українців та політикум України.
Москві, звісно, вигідний такий кейс, адже в російській столиці невигідна робота санкційної групи Макфола-Єрмака, яка вже багатьом насолила в РФ персонально та секторально, та й продовжить це робити задля посилення санкційного фронту проти нашого ворога.
Про політичну мотивацію пані Спартц, яка є з України і, звісно, має бути добре обізнана в українських справах, та використовується технологами Республіканської партії задля політичної боротьби проти демократів та адміністрації Президента Байдена, ми вже поговорили. Ми звісно можемо просити наших друзів із Америки бути більш обачними в своїй політичній боротьбі та, цитуючи Марсі Каптур, просити не «робити необачну послугу президенту Путіну».
Але, як громадянське суспільство, ми точно маємо просити наші політичні сили, наших політиків під час війни бути єдиними і не роз’єднаними. Про що, до речі, на початку війни заявляв і п’ятий Президент Порошенко.
У своїх традиційних зверненнях, Президент Зеленський, часто, стискаючи кулак, підсилює гасло – Слава Україні! Таким чином, Президент показує всьому народу, що ми маємо бути єдині, бо в єдності наша сила і незламність. Тому, показуємо єдність, підтримуємо Президента, його офіс та Збройні сили України, і так підсилюємо нашу проукраїнську коаліцію з США та всіма іншими країнами демократичного вільного світу задля історичної Перемоги.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379