Патріотичне серце Шарікова
Якщо б політична кар'єра Шарікова не була зухвало та безцеремонно зупинена професором Преображенським, то я більш ніж впевнений, що він би став спікером провладної партії. Адже для цього в нього було все. Пиха, безпринципність, коротка пам'ять, ненависть д
Черговийфестиваль демонстрації людської пихи та любові до ближнього, під назвою «місцеві вибори» закінчився. Із сьогоднішнього дня можнане прикидатись і говорити «електорат» замість «друзі», та й про обіцянки також можна забути, адже одна справа, коли ти щось обіцяєш«друзям», а інша –коли безформномута не одухотвореному «електорату».
Хоча, ні, в деяких нещасливих містах буде і другий тур. Ну що ж, порадіємо за наших співгромадян,які ще трохи часу зможутькупатись в любові кандидата. Порадіймо за них.
Місцеві вибори2015 року почались не в серпні, як дехто думає. Справжнім їх початком слідвважати довибори до Верховної Ради України у 205-му виборчому окрузі. Саме тодіфінансово-економічні групи із благословення Банкової продемонстрували, що їмначхати на Закон та будь-які правила. Підкуп, адмінтиск, продаж голосів, «каруселі»під час голосування, - все це стало візитною карткою виборчої системи України.І треба сказати, що ці вибори не підкачали. Зрив виборів у Маріуполі,Лисичанську та інших містах став відповіддю на питання чи є ефективною українськавлада в захисті базового права українців на волевиявлення.
Із пояснень,чому влада виявилась на стільки неефективною, ми не почули жодного речення, якеб було більш змістовним, аніж славнозвісна заява Шарікова: «Абир, абир, абирвалг!». Раніше був винен Путін таРосійська Федерація, потім були винні «цинічні бендери» та радикальнінаціоналісти, тепер - «Опозиційни блок».
Я далеко несимпатик цього політичного проекту, як і всіх інших, але давайте подивимосьправді в очі. Вибори проходили згідно виборчого Закону, який прийнятий вже цимкоаліційно-демократичним складом Парламенту. Соболєви, Лєщєнки та Луценкикричали нам з трибун, що цей закон відповідає останнім демократичним проєвропейськимпрактикам. Кажете, погана ЦВК? Допускаю, але її персональний склад формує Верховна Рада України за поданнямПрезидента. Що заважало нашим вишиватникам зняти з посади Охендовського? Щозаважало затвердити новий склад ЦВК? Нічого. Замість цього наш Гарант нагородивочільника ЦВК орденом Ярослава Мудрого. І орден цей був в цілому заслужений,адже адміністративний тиск та протягування «правильних» кандидатів були і напозачергових виборах до Верховної Ради України 2014 року. Але чомусь моралістита поборники правди посоромились тоді про це говорити. Ну як же, «новіобличчя», «демократичний поступ».
Одніпосоромились, а інші проковтнули. Пішли на компроміс із совістю, а теперздивовані, що «шарікови» опинились в рай-, міськ- та облрадах. Особисто моядумка, так нам усім і треба! Ще влітку влада показала, що вона не тільки нездатна організувати чесні вибори, вона зробить все, щоб «свою ваду в чеснотуобернути».
Поки що незрозуміло, хто ж, так би мовити, переміг на цих виборах, але зрозуміло одне -влада програла. Вона більше не сприймається населенням, як ефективний механізмуправління державою. Вибори, як механізм змін та покращення, знівельований.
Коли людиперестають ходити на вибори, це не значить, що їм все рівно на свою долю,просто вони починають усвідомлювати, що цей механізм обрання влади єнеефективним, а єдиним шляхом не допустити шарікових до влади – це зробитинасильницьку та болючу операцію, де питання крові - це вже не питання, анеобхідність.
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька вчора о 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка вчора о 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс вчора о 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов вчора о 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 12.05.2025 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 12.05.2025 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 12.05.2025 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 10.05.2025 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 10.05.2025 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Як зруйнувати країну 368
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя 213
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 155
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 130
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України 118
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
38363
-
Експерти з психіатрії назвали п’ять речей, які ніколи не роблять щасливі пари в стосунках
Життя 12765
-
"ЗСУ знищили російську армію. Путін будував її 10 років", – генерал армії США Дуґлас Лют
12016
-
Підготовка піхотинців: державна некомпетентність і приватна ініціатива
Думка 11979
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 11566