Хто перший "на вихід"?
Звична риторика провладних політиків і звинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовим папірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців.
Останнім часом, критика Уряду з боку експертів, політиків, іноземнихпартнерів і суспільства, щодо «гальмування»проведення реформ в Украйні звучить все частіше.
Звична риторика провладних політиків ізвинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовимпапірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців. «Інформаційнийтуман» розсіюється і все більше людей розуміють, що Україна має проблеми нелише на сході, але й всередині країни де процвітає тіньова економіка, зростає корупція,відбувається безкарне обкрадання самих незахищених верств населення черезтарифну політику уряду. Інколи складається враження, що війна на сході найбільшвигідна владі, бо це - не лише можливість приховати своє «бездарне» управління,але й підзаробити.
На противагу намаганням об’єднати суспільство довкола зміни системивлади, можновладці вкинули в суспільство ідеюадміністративної реформи, яка належно не підготовлена, не обговорена громадамиі яка поновила конфлікти на місцях.
Поряд з тим, урядові кабінети почали залишати іноземні фахівці, які ще півроку тому, були панацеєю порятунку України. Їх «викидає» радянська системавлади, яка і досі панує в найвищих органах влади. Усі заявлені реформи «буксують».Не виконуються Президентська стратегія - 2020, Програма дій Уряду, Коаліційнаугода.
Замість посиленняобороноздатності країни, ми все частіше спостерігаємо за звинуваченнями добровольчихбатальйонів та волонтерських груп з боку влади. Так виглядає, що єднання нації ,яка з’явилося внаслідок агресії Путіна, починаєзникати. На перший план виходить безвідповідальний і безкарний український чиновник,який не дивлячись на зовнішню агресію продовжує грабувати. І політик, якийбудує абсолютну владу «під себе». Просвітління в головах суспільства змушує «урядовихкамікадзе» шукати винних у провалі зміни системи влади яка мала відбутися після«вигнання» Януковича.
Боячись відповідальності, АрсенійЯценюк шукає «козлов отпущения». Ними можуть стати депутати коаліції, які засловами прем’єра, мають «піти на вихід»,якщо вони не хочуть працювати в «європейській коаліції», про що прем’єрзаявив сьогодні на презентації плану законодавчого забезпечення реформ.Очевидно, що в подальшому, ті політики, які не підтримуватимуть урядовихініціатив, або далі наполягатимуть на «процвітанні» корупції в Уряді, будуть визначені прем’єром – «ворогами України»і на них буде спроба почепити усю відповідальність за реформаторський провал.
Скажіть, правда ж непоганий хід навипередження?
Тримаю парі, що з такими темпами,за декілька місяців ми дочекаємося відставки Уряду, або ж матимемо позачергові виборидо ВР.
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
24499
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
18259
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17483
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 13744
-
Шмигаль: Дефіцит фінансування відбудови України у 2025 році – майже $10 млрд
Фінанси 11732