Національний музичний продукт і держава? Що наші діти співають в день народження?
Необхідність участі МКІП в розвитку і просуванні української дитячої пісні та зміни в законодавстві щодо поняття національного музичного продукту.
Нещодавно святкуючи свій день народження я помітила, що коли виносять святковий торт всі автоматично та з задоволенням співають просту англомовну пісеньку "Happy birhtday to You" відчуваючи радість. Особливо ці емоції потрібні для українських малюків. І звичайно їм має бути зрозуміло про що саме вони співають в свій день народження!
Саме собою виникло питання: чи можему ми створити українську коротку і сучасну пісню присвячену привітанню з днем народження?
Чи може вона стати популярною в українських родинах та щодня використовуватись в кафе та ресторанах( навіть самих сучасних). Чи можемо ми швидко провести роботу з Асоціаціями рестораторів по її щоденному використанню в цих закладах та популяризацію її тексту нашими зірками? Як написати текст та музику і записати та зробити аранжування такого музичного твору- що б воно було доступне всім користувачам і з яких коштів це має бути профінансовано?
Вивчаючи це питання з’ясувалось, що в Україні є ентузіасти, які створюють такий музичний продукт, вже не один рік, випускаючи дитячі альбоми українською мовою за покликом серця та за власні кошти - моє їм шанування! А чи має держава впроваджувати таку політику і фінансувати її реалізацію? Чи варто профільному міністерству підготувати відповідну державну програму і залучити до неї наших зірок, які задмухуючи свічки на своєму святковому торті будуть підспівувати цю пісню в соціальних мережах, чим сформують нову сучасну культуру святкування день народження?
Згідно Положення «Про Міністерства культури та інформаційної політики України» далі- МКІП – «забезпечує формування та реалізацію державної політики в сферах культури та державної мовної політики». Тобто-це компетенція Міністерства культури. З огляду на зазначене, мала би бути розроблена відповідна державна програму про створення та просування сучасних дитячих пісень українською мовою. Наша культура містить багато інших свят де дитяча пісня українською мовою просто необхідна. Але така робота не проводиться МКІП, а проведення її без відповідного державного фінансування та політики просування майже неможлива на високому рівні в рамках цілої країни! Саме тому я, як юрист, бачу роль громадських організацій вказати на відсутність державної політики в цій сфері і виправити такий значний недолік.
Крім того, в нашому законодавстві відсутній сам термін музичного продукту та національного музичного продукту. Відповідно, за відсутності базових понять в законодавстві і розробка відповідних державних програм та впровадження якісної державної політики стає абсолютно неможливим. З огляду на це, нами було розроблено Законопроект «Про музичну індустрію», який містить основні поняття, що необхідно закріпити на законодавчому рівні для подальшого розвитку музичної індустрії. Національний музичний продукт- це необхідність для розвитку майбутніх поколінь в Україні!
- Економіка агресора радує своїм падінням Володимир Горковенко вчора о 20:07
- Пенсійна реформа 2025 року Андрій Павловський вчора о 18:17
- Все про ПДВ: коротка інструкція від адвоката Сергій Пагер вчора о 09:52
- Инструкция для семей: как проверить статус военного и оформить необходимые выплаты Віра Тарасенко 30.04.2025 23:25
- Схеми "золотих паспортів" у ЄС під забороною: удар по російських олігархах Володимир Горковенко 30.04.2025 23:08
- Захист прав національних спільнот – основний критерій вступу України в Європейський Союз Сергій Пєтков 30.04.2025 18:12
- Час убезпечувати тил Євген Магда 30.04.2025 15:36
- Шанс або вирок: як бути бізнесу в епоху цифрової трансформації Богдан Данилко 30.04.2025 15:16
- Звільнення багатодітних батьків від оподаткування на об’єкти житлової нерухомості Юрій Стеценко 30.04.2025 13:39
- Це не працює в B2B-маркетингу: як уникнути найпоширеніших помилок Алла Болоховська 30.04.2025 11:46
- Проєкт регулювання криптоактивів в UK Олександр Черних 30.04.2025 11:00
- Проблеми з концентрацією уваги: чому виникають і чи варто бити на сполох? Ольга Малахова 29.04.2025 20:51
- Корпоративна безпека під час війни: як управляти ризиками в умовах невизначеності Тетяна Андріанова 29.04.2025 16:49
- Аргентина відкриває правду про нацистів і диктатуру Дмитро Зенкін 29.04.2025 14:59
- Заповіт під вибухами: як військові передають останню волю без нотаріуса Світлана Приймак 29.04.2025 13:47
-
Ухиляння від переговорів: Росія вже не хоче обговорювати зі США закінчення війни
Думка 43161
-
Битва палубних винищувачів: в Індії французькі Rafale без бою перемогли російські МіГи
Думка 19754
-
Індія та Пакистан на межі війни. Чи вийде зупинити нову ядерну загрозу – сценарії
10116
-
Аеропорт "Львів" заявив про загрозу закриття через житлову забудову Сокільників
Бізнес 6093
-
Угоду підписано: ресурси, перемир'я та гра на нервах
Думка 5111