Відео, яке працює
Відверта провокація, стримана і виважена подача «потрібної» інформації, захопливі пригоди бренду – до яких тільки хитрощів та прийомів не вдаються творці відеоконтенту для бізнесу, аби лише працювало.
Відверта провокація, стримана і виважена подача «потрібної» інформації, захопливі пригоди бренду – до яких тільки хитрощів та прийомів не вдаються творці відеоконтенту для бізнесу, аби лише працювало. І дійсно – чому б ні, аби працювало.
Усе частіше продакшн-студії та креативні агенції шукають відповідь на питання: чому відео не працює? Стільки зусиль вкладено, стільки грошей витрачено, але – ні. Насправді, що робити, аби класні, новаторські, суперактуальні ідеї не лишалися виключно кейсами для обраних. Переконана, відео має працювати на ідею.
Відеоролики – це дуже сучасний, зручний та ефективний інструмент для досягнення конкретних завдань і цілей та абсолютно зрозумілих показників ефективності. Докладніше розглянемо найбільш трендові формати корпоративного відеоконтенту.
Відеоблог
Один із найактуальніших форматів комунікації із цільовою аудиторією – відеоблог. Здавалося б, постріл у яблучко – тут тобі і пряме звернення до глядача, і персоналізована подача інформації, і безпосереднє донесення ключових меседжів (звісно, якість картинки та хороший спікер – дві обов’язкові умови, які навіть не обговорюються). Утім, дуже часто ми стаємо свідками напрочуд нелогічних тем, неправильно обраних локацій для зйомки та найдивовижніше – ситуацій, коли експертом обрано не ту людину.
Презентаційне відео або проморолик
«У кожної поважної компанії має бути фільм про власне підприємство», – більшість з нас чули це твердження від керівників PR-відділів та маркетингових директорів великих корпорацій десь на початку «нульових». Роки минули, а бажання компаній бути впізнаваними, сучасними та цікавими для своїх партнерів і клієнтів лише зростає. Звісно, з плином часу такі іміджеві ролики зазнали суттєвих змін і на рівні креативу, і в способах перетворення візуального ряду на якісний продукт. Сучасні можливості значно розширили горизонти клієнтських потреб та побажань і надали продакшн-студіям простір для експериментів.
Інфографіка
Щоб узагальнити та пояснити величезний обсяг інформації, неперевершено працюють інфографічні ролики. Мета такого відео – зобразити складні речі максимально доступно. Тут хочеться наголосити, що подібний контент спрямований полегшити сприйняття інформації за допомогою графічних елементів, а не продемонструвати витончену майстерність дизайнера. Найкраща перевірка ефективності даного формату відео – оцінити, чи буде зрозумілим зміст та головна ідея, якщо прибрати закадровий голос або уточнюючий текст. Інфографіка – це завжди інформація у лаконічному, стислому вигляді, тож подвійних смислів та складних і багатошарових візуальних елементів варто уникати.
Пост-реліз або репортаж про подію
У секторі корпоративного бізнес-відео такий формат досить популярний завдяки високій оперативності створення. Насичені, цікаві та добре зроблені репортажі завжди говорять про рівень компанії і її прагнення актуалізувати все, що в ній відбувається. Зазвичай, працюючи з клієнтом не один рік, продакшн-студії вже добре орієтуються у програмі події, можуть прогнозувати, на чому саме варто акцентувати увагу. Звісно, готуючись до зйомок такого формату, необхідно точно знати, яке саме відео потрібно отримати. Це допоможе уникнути труднощів під час монтажу і дозволить створити яскравий та максимально наповнений продукт.
Відеоконтент для соціальних мереж
Мабуть, за змістовним навантаженням та темпами поширення це саме той формат відео, який можна назвати топ-контентом. І якщо говорити про найближчі перспективи зростання відеопродуктів для бізнесу - однозначно ставку варто робити саме на відео для соцмереж. Сила-силенна компаній щоденно діляться у Facebook та Instagram своїми новинами, рекламують власну продукцію або долучаються до обговорення найактуальніших подій. Продакшн таких невеликих за обсягом відеоматеріалів зазвичай не потребує значних витрат, тож для більшості українських компаній виробництво та розміщення відеоконтенту для соцмереж є важливою складовою комунікаційної стратегії.
Тенденції бізнес-відео останніх років декларують суттєву зміну не лише кількості таких відеороликів, а й значне розгалуження форматів. Контент для соціальних мереж, мобільне відео, звіти і презентації, тьюторіали, огляди та репортажі – виклики сьогодення диктують ще більш красиві та оригінальні рішення, аби створювати та поширювати контент, який працюватиме.
- Біржа чи прямий контракт: як працювати з генерацією електроенергії у ЄС Ростислав Никітенко 11:19
- Встановлення та оформлення підстав (направлення/наказ) на проведення податкової перевірки Євген Морозов 09:21
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 17732
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 10393
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 10349
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4739
-
"Справжній бедрум панк": музичні новинки тижня
Життя 4156