Карантин та приватні медичні заклади
На сьогодні існують нові правила щодо карантинних обмежень, та чи стосуються вони напряму закладів охорони здоров’я приватної форми власності?
В своїй діяльності, суб’єкти господарювання, які надають медичні та стоматологічні послуги повинні дотримуватися встановлених правил прийому пацієнтів та надання їм медичних/стоматологічних послуг у період дії карантину.
Наказ Міністерства охорони здоров’я Постанова Головного санітарного лікаря від 09.05.2020 року № 19 є основоположним під час надання медичних послуг в період карантину.
Отже, умови яких потрібно притримуватися при наданні медичних послуг в карантинний період:
Вказаний перелік не вичерпний та має низку інших умов яких потрібно дотримуватися, тому ЗОЗ рекомендовано надавати послуги відповідно до вказаного наказу.
З приводу перевірок під час карантину, тут би хотілося наголосити, що під час провадження діяльності в період карантину не потрібно вважати, що ніхто не має права перевіряти, адже це не так. Національна поліція України має право проводити перевірки щодо дотримання умов карантинних обмежень та в подальшому у разі виявлення порушення може накласти штраф (від 17 000 гривень).
Також не забувайте про комісію з ринкового нагляду, яка також може здійснювати перевірки суб’єктів господарювання, недопуск такої перевірки тягне за собою досить значний штраф, розмір такого штрафу становить 170 000 гривень. Не проводяться лише планові та позапланові перевірки адже процедура надання дозволу на таку перевірку не може бути дотримана в умовах карантину.
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Искусство наступать на грабли Володимир Стус 31.03.2025 17:05
- Нова судова практика – відсутній обов’язок надсилання копії скарги виконавцю Андрій Хомич 31.03.2025 16:01
- НАБУ: невиправдані надії Георгій Тука 31.03.2025 15:48
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко 31.03.2025 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський 31.03.2025 12:21
- Шукайте жінку! Білоруський варіант Євген Магда 31.03.2025 09:09
- Спільний контроль у бізнесі: чому статус має значення? Анастасія Полтавцева 30.03.2025 19:23
-
У рейтингу мільярдерів Forbes з'явилось поповнення від України
Бізнес 38334
-
Колишній власник Галі Балуваної пояснив вихід з бізнесу: Було некомфортно
Бізнес 30308
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
14620
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 9991
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
8972