5 навичок нової реальності
Світ різко змінився. Життя точно ніколи не буде колишнім. Жити в нових умовах – це розвити нові навички. Чим швидше ми адаптуємося, тим меншим буде по нам удар кризи, депресії, пандемії…
Тож, топ-5 навичок для продуктивної роботи та щасливого життя наповненого енергією, здоров`ям, добробутом.
З одного боку простий постулат, але далеко не всі з нас це вміють. До карантину велика когорта фрілансерів працювали не вдома, а в коворкінг-центрах, кафешках та антікафешках. Про загартованих найманих офісних працівників мова навіть не йде.
І справа не тільки в тому, що вдома мокачінушка не така смачна. Справа в тому, що в розслабленій домашній атмосфері більшість не вміє збиратися, мобілізуватися та настоюватися на ефективну роботу. Плюс комунікації.
Вихід є. Знаходимо вдома робочу поверхню, нехай навіть кухонний стіл, якщо немає іншого. Прибираємо зі столу та навколо столу всі речі, які не стосуються роботи. Ось, уже й ніщо не заважає, не відволікає. Знайомтесь - це нове робоче місце на невизначений період.
На деякий час ви самі собі наглядачі. Над душею не стоїть бос, не потрібно бігати ні до кого зі звітом, радитись по десять разів на день. З одного боку, добре. З іншого - є ризик розслабитися та втратити продуктивність.
Щоб не дай боже такого не сталося, кожен з нас повинен придумати свій власний чарівний пендель, щоб не відволікатися та ефективно працювати годин по 10 на день мінімум.
Наприклад, це може бути чіткий план на день, який треба повісити перед очима на стіні. Обов`язково написати рукою, ставити галочки про виконання. Олдскульно? То й нехай.
Включити «нагадувалки» на смартфоні, відтрекані по таймінгу вашої роботи. Не в цілях реклами, дуже зручний софт для таких цілей – це Trello, Todoist, ClickUp тощо. Кому, що до снаги.
Ситуація змінюється щодня, а значить потрібно швидко орієнтуватися та адаптуватися. На чому пропоную акцентувати увагу:
- Широко відкрити очі та помічати нові можливості, оптимізувати грошові та часові ресурси;
- Швидко та безжалісно старим планам помахати «чау-бамбіно-соррі», як тільки зрозумієте, що їх не вийде реалізувати в новій світовій парадигмі.
Інакше, думки про незавершені справи зроблять пробоїну на підкорці. Не давайте енергії витікати, вона зараз й так, особливо потрібна!
На дворі 2020й. У віконечко подивіться. Там дві тисячі двадцятий рік.
Існує неймовірна кількість засобів бути на зв'язку 24 на 7, з будь-якою людиною планети. Якщо раніше ми їх використовували швидше для розваг, то зараз саме час побачити в мессенджерах, соцмережах тощо - робочі інструменти!
Ще вчора «експерти» казали, що запускати свій ютуб-канал вже запізно, а сьогодні прийшов час. Кумедно, чи не так? Звичайнісінькі шкільні уроки для першокласників вже перемістилися на ютуб.
Хто б міг подумати, ще місяць назад, що прямі продажі та підписання контрактів на мільйони доларів будуть робити в Zoom чи Google Hangouts, в той час коли відстань між людьми 10 кілометрів?
Проводити регулярні збори та мітапчики в додатку Zoom – це вже норма. Він дає можливість будь-якому учаснику відео-конференції переключити з камери на демонстрацію екрану тощо. Безкоштовний акаунт дає можливість проводити відео-конференції до 40 хвилин.
Зараз старообрядці почнуть писати, а як же старий добрий Skype. Так його ж ніхто не не відміняв. Ті ж можливості, безкоштовно, лампово.
Google Drive в тренді. Зараз, коли всі працюють не в одному офісі, а віддалено, важливо перенести на віртуальний диск ті документи, які можуть знадобитися колегам та роздайте потрібний рівень доступу.
Для роботи з клієнтами та продажами, беремо зручну CRM-систему. Раніше нічим подібним не користувалися? Починайте тестувати саме зараз. Bitrix, Amo тощо. В гуглі досить навчальних матеріалів, прикладів.
По-перше, варто навчитися в будь-який навіть найскладнішій ситуації бачити, щось добре.
По-друге, важливо зараз допомагати один одному. Криза закінчиться, світ вийде з карантину, життя продовжиться. Поруч залишаться ті, кому ми допомогли в складний момент.
Посмішка та любов – врятує світ!
Їжте побільше вітамінів, зберігайте спокій та зустрічайте новий світ!
- Ракети та дрони тиснуть на психіку Євген Магда 16:44
- Чому ChatGPT не замінить людей, а допоможе їм стати ефективнішими Ярослав Кондратюк 11:50
- Rebuild Ukraine: ключовий крок у відбудові України Сильвія Красонь-Копаніаж 11:31
- Вид судового провадження щодо визначення місця проживання дитини Євген Морозов 09:47
- С кем собрался воевать Дональд Трамп? Володимир Стус 01:39
- Право на гідність: шлях до інклюзії та рівності Данило Зелінський вчора о 14:24
- Якнайкращі інтереси дитини: адвокатський погляд на визначення місця проживання дитини Світлана Приймак вчора о 11:00
- Можливість оскарження ухвал Вищого антикорупційного суду у справі про застосування санкцій Євген Морозов вчора о 10:49
- Мобилизация 50+: действительно ли существует запрет? Віра Тарасенко 26.11.2024 21:58
- Сила особистого бренду Наталія Тонкаль 26.11.2024 18:43
- Як ініціювати приватизацію обʼєкту та організувати роботу з Фондом державного майна Віталій Жадобін 26.11.2024 15:31
- ЄС затвердив нові вимоги до промислових зразків Дмитро Зенкін 26.11.2024 14:11
- Чи мають право слідчі відібрати ваш телефон? Сергій Моргун 26.11.2024 11:20
- Межа між дисциплінарною й адміністративною відповідальністю військовослужбовців Світлана Приймак 26.11.2024 11:00
- Як українським трейдерам успішно працювати на IBEX: умови доступу та переваги Ростислав Никітенко 26.11.2024 10:29
-
Новий аграрний єврокомісар назвав українське сільське господарство "слоном у кімнаті"
Бізнес 16605
-
Intel отримала від влади США $7,86 млрд на напівпровідникові проєкти
Бізнес 11068
-
ПУМБ хоче залучити частину клієнтів monobank
Фінанси 10243
-
Центробанк РФ негайно оголосив, що припиняє купувати валюту на тлі падіння рубля
Фінанси 7884
-
Українці не хочуть повертатися з Німеччини: 65% вирішили залишитись назавжди
Бізнес 6781