Автор
Патентний повірений, тренер програми РАДА USAID, FDI-професіонал
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов Адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада Вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС ЄвроМайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику Интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый Кодекс народ НАТО наука Нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин Образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко Парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент Прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы Росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Інтелектуальний капітал - найвища цінність компанії

30.06.2017 15:00
Завоювання довіри споживача та побудова ділової репутації – тривалий та кропіткий процес, а тому цілком логічно, що кожен прагне захистити свої надбання. А у висококонкурентному середовищі ринку – це питання продуктивності, питання виживання бізнесу.

Охорона нестандартних об'єктів ІВ: комерційне позначення

22.06.2017 14:49
Загальновідомо, що інститут комерційних позначень існує, більш того, знаки для товарів та послуг складають свою вагому частку. Та, слід зазначити, що поняття «комерційне позначення» значно ширше, а деякі законодавчі акти відокремлюють його від знаків для товарів та послуг (торгових марок).

Процесуальний закон: жити по-новому

14.06.2017 14:24
Судові процеси, схоже, таки кардинально видозміняться. Верховна рада проголосувала за включення законопроекту № 2077-VIII від 06.06.2017 до порядку денного. 250 голосів "ЗА". Це робить усі підстави, що таки Закон буде ухвалений. Що ж це для нас означає?

НеРівненська "РІВНЕНСЬКА" горілка або про місцеву символіку

09.07.2013 17:21
До вступу у дію Податкового Кодексу (тобто, до 2011 року) територіальні громади Рівного, Луцька, Тернополя, Ужгорода, Львова, Києва та інших міст мали отримувати доходи зі збору за використання місцевої символіки. Адже багато товаровиробників та надавачів послуг активно пропагують свої продукти під місцевими брендами. Проте, попри активне використання місцевої символіки горілчаним виробником, міська влада Рівного не надавала жодного дозволу на використання місцевої символіки міста. Немає дозволу – немає зборів.

Нема трудових відносин - нема і покарання, так?

12.06.2013 10:54
Виявляється, якщо перевірка проводиться підприємства, а у матеріалах справи про адміністративне правопорушення відсутні жодні документи які б підтверджували, що перебуває в трудових правовідносинах з вище вказаним приватним підприємством.

Недобросовісний рівнянин втратив одразу 7 патентів

07.06.2013 11:37
Часто юрисконсульти наших підприємств, прочитавши деякі норми Цивільного кодексу (особливо, у частині виключних майнових прав патентовласника на об’єкт технологій чи індустріальний дизайн), вирішують, що можна подати заявку на отримання деклараційних патентів України (на сьогодні, це – промислові зразки та корисні моделі – тобто, за ними не проводиться кваліфікаційна експертиза, вони видаються без гарантування чинності, під відповідальність патентовласника) на вже відомі об’єкти науково-технічної творчості. Єдине виправдання для них – відсутність реєстрацій у їх авторів. Отож, і законне право на володіння вони не мають, підтвердити його також не можуть.

"Абсолютна" імітація

29.05.2013 10:27
Імітація - явище, відоме нам ще із уроків біології, коли вчитель пояснював, як шимпанзе наслідують рухи людини (має відношення до навчального процесу). Фактично, імітація ж в конкурентному бізнес-середовищі, мало чим відрізняється, проте мотиви такої імітації більш меркантильні.

Чергове засудження за комп’ютерні програми

28.05.2013 15:38
Продовжуючи тему засудження за порушення прав інтелектуальної власності, детальніше зупинимось саме насудовому розгляду справи про порушення авторських прав. Отож, якщо у Вас все-таки виявили неліцензійні програми, а Ваша справа вже передана до суду, то це ще не означає, що все втрачено. На прикладі наступної історії, ми покажемо Вам, як можна виграти суд, навіть за таких обставин. Хотів зекономити, а отримав – вирок...

Почали за здоров’я, а закінчили у суді

03.04.2013 16:17
Обираючи благодійний фонд, майте на увазі, він може не мати жодного стосунку до благодійності!

Патент без відповідальності

02.04.2013 10:16
Хочу розповісти шановним читачам про одну цікаву історію українського винахідника та його підприємства, яке виробляє інноваційну продукцію у харчовій галузі та його конкурентів, які назвали себе винахідниками аналогу цього товару – представниками столичного підприємства. Особливістю цієї справи якраз стала ситуація, коли на обидві розробки: і рівнянина, і киян, було видано по 2 патенти України.

Стратегія демагогії від Держінвестпроекту

21.01.2013 10:53
Держінвестпроект пише на своєму сайті: "Урядова комісія підтвердила, що розробником ТЕО була іспанська компанія "Газ Натурал Феноза". Та це узагалі якесь висмикування фраз із контексту!

Як покарано Каськіва

17.01.2013 15:35
Указом №18/2013 президент України Віктор Янукович визначив керівників напрямків реформ Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. "Багате суспільство, конкурентноздатна економіка, ефективна держава".

Каськів vs верховенство права ?

28.12.2012 11:42
Шановні читачі, виявляється В. Каськіву "не указ" ще і рішення українських судів. Цей державний муж плював на принципи верховенства права, як він це вже зробив з величним статусом міжнародних документів, на підписання яких йому надані Державою Україна, повноваження.

Плюси та мінуси інвестиційного клімату в Україні оцінили

26.12.2012 13:08
Протягом жовтня - листопада 2012 року Держінвестпроектом було проведено опитування інвесторів, що здійснюють свою діяльність в Україні.

Всесвітній день інтелектуальної власності

26.04.2012 10:17
«Вшановуємо новаторів-провидців», - такий лозунг цього року пропонує Всесвітня організація інтелектуальної власності.

Заявки на патенти 2011: +11% - ВОІВ

24.04.2012 09:52
Нагадаю, 26 квітня увесь світ святкує Всесвітній день інтелектуальної власності. А яка ж ситуація за минулий рік?

Захисту морального права винахідника - 538 років

27.03.2012 13:46
19 березня - пам'ятна дата в історії законодавства з охорони інтелектуальної власності. У 1474 році перший у світі закон, що захищає право автора на винахід був прийнятий у Венеції. У ньому були прописані норми «морального права» автора, а також за ним визнавалося виключне право на будь-яке використання винаходу протягом певного відрізка часу.

Индустриальные парки презентовали в Каннах

15.03.2012 10:31
С 6 по 9 марта этого года на лазурном побережье Франции в Каннах проходил Международный форум инвестиционной недвижимости MIPIM.

Про кіберсквотерство

12.03.2012 11:45
Інтернет-піратство існує у різних формах, і з розвитком мереж та пришвидшеним обміном інформацією, набуває стрімкого розвитку, особливо при захопленні доменних імен.

Город Ровно - эффективная площадка для инвестиций в Европе

12.03.2012 11:18
7 марта, в Каннах, состоялась церемония награждения лучших городов и территорий Европы в прогнозе специализированного подразделения Finance Times на 2012/2014 гг.

Інноваційні ваучери отримали 5 українських підприємств

03.03.2012 09:33
USAID ЛІНК розпочав програму комерціалізації наукових розробок – “Інноваційний ваучер” – з наміром сприяти комерціалізації розробок через здійснення інтенсивного комплексу цілеспрямованих заходів з підвищення рівня обізнаності учасників, пошуку й підбору партнерів (”match-making”), фінансування нових партнерств між українськими науково-дослідними закладами та малими й середніми підприємствами.

Кіркорову загрожує 8 років ув'язнення?

28.02.2012 11:35
Четверо болгарських композиторів подали до суду на зірку російської поп-музики 44-річного Філіппа Кіркорова, заявивши, що він порушив їхні авторські права. За подібне правопорушення, за місцевими законами, співаку може загрожувати до восьми років в'язниці.

Бесплатные образовательные студии от ЕU-патентного ведомства

15.02.2012 16:34
Предлагаю Вашему вниманию краткий обзор специальных образовательных программ в сфере интеллектуальной собственности, доступных в бесплатном режиме (он-лайн)Европейского патентного ведомства.

5 шагов для самозащиты от проявлений недобросовестной конкуренции

10.02.2012 10:44
В условиях несовершенного законодательного урегулирования, и довольно вялого реагирования государства на проявление недобросовестной конкуренции, эффективным способом защиты своей репутации, достижений и, наконец, прибыли от незаконных посягательств - это своевременное их предупреждение.

Антиконкурентні дії проти українців

09.02.2012 10:55
Українські підприємства нерідко стають жертвами дискредитації та антиконкурентних узгоджених дій з боку нерезидентів – потужних закордонних виробників. Вони узурпують наші ринки, базуючи свою систему просування на зловживанні своїм монопольним становищем, створюють нерівні умови у конкуренції для вітчизняних дилерів. Внаслідок чого, продукція в Україні стає значно дорожчою, аніж іноземного виробництва, й українці на своєму гаманці відчувають негативний вплив цих недобросовісних дій.
 [1]  2  3  4  5  6  >>      (6)