UA

об авторе

Вікторія Остапенко Заступник начальника юридичного управління АТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО"

Кандидат юридичних наук, адвокат. Заступник начальника юридичного управління АТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО".

Професійна діяльність. Досвід роботи у банківський сфері - 10 років.

Пройшла шлях від юрисконсульта до Заступника начальника юридичного управління. Професійний досвід включає юридичний супровід всіх аспектів банківської діяльності: корпоративне управління, участь в процесі додаткової емісії акцій банку, супроводження активних банківських операцій як корпоративного, так і роздрібного бізнесу, представництво інтересів банку в суді, супроводження перевірок контролюючих органів, консультування з питань фінансового моніторингу та валютного контролю тощо.

Освіта. 2012 – закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет (денне відділення), отримала диплом магістра за спеціальністю "Правознавство".

Друга вища освіта: 2016 рік – закінчила Інститут бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, отримала диплом магістра за спеціальністю "Фінанси і кредит".

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук, захистила дисертацію за спеціальністю «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право (диплом кандидата наук № 036416 від 01.07.2016 року), тема "Порука як спосіб забезпечення виконання зобов’язань, що виникають з кредитних правовідносин (на матеріалах судової практики)".

Контакты
E-mail: [email protected]a.net